Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4 Disk 2 - RGH


Recommended Posts

Čau,

potřeboval bych poradit ohledně Forza Motorsport 4. Mam Xbox 360 Slim s RGH a chci na něj naistalovat Forzu. Stáhl jsem si hru, disk 1 jsem převedl přes ISO2GOD a z Disku 2 jsem vyextrahoval Concent přes XboxImageBrowser. Ve složce 4D530910, což je soubor z disku 1 (přes ISO2GOD), je soubor 00007000. Vedle něj jsem vytvořil složku 0000002. (Dělal jsem to podle jednoho návodu tady na fóru) Potom jsem hru nakopíroval pomocí FTP do Xboxu do hdd1/content 16nul, nebo jak to tam je, prostě tam kam vždy kopíruju hry. Hru spustím, ale pořád nemám naistalovaný disk 2.

Takže moje otázka je, jak co a kam mám nakopírovat aby mi šel i disk 2. Skoušel jsem ho vypálit, ale nevejde se na DVD DL. :bash::bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš špatně.Jak je napsáno v návodu, patří tam jen obsah složky content, takže jen ty čtyři soubory co jsou v content, žádné další podsložky.

Takže v content už jsou rovnou soubory co byly v content na DVD2

takže říkáš že tam má bejt tohle? post-57484-14687163945488_thumb.jpgTy 4 soubory 4d...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu