Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ja si myslim, že se jedná konkrétně o edici pro PS+, to znamená stejný pravidla jako u jiných her, které člověk dostane např. jako měsíční hru od PS. Takže po vypršení pluska nebudeš schopnej hru spustit než si znovu aktivuješ PS+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych, ty pises o PS+edici, ktera funguje, tak jak pises, ale ta uz na storku neni. To o cem se bavime si myslim bude fungovat jak pisu. V popisu hry neni nikde psano, ze potrebujes plusko na hrani. Je tam napsane, ze pokud jsi clen ps+ muzes si to zakoupit a nechat naporad a dale jen ze ps plus clenstvi je potreba pro pristup do MP. Na 100% to rict nemuzu no, jedine, ze ti odpovi nekdo, kdo to tak kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

uvažujem, že kúpim DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle, akurát mám otázku ohľadne potreby dosiahnuť určitý level, aby sa mi odomkli autá.. to platí aj pre singleplayer? ja som dosť casual hráč a chcem to len na občasné zajazdenie si, žiadne dramatické desiatky hodín strávené naháňaním sa za lepším časom a podobne.. pokiaľ však musím na odomknutie všetkých áut dosiahnuť nejaký level, bude to pravdepodobne časovo náročnejšie.. pozeral som zoznam áut a level potrebný na ich odomknutie, kde posledné auto je na lvl40 (pričom max.level je myslím 50), čo znie, že to zaberie celkom dosť času... môže mi teda niekto povedať, ako to funguje? z vás, ktorí hru majú a hrajú...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je to jak říkáš, auta se odemykaji lvlovanim, ale celkem to odsejpa. Osobně sem teď na 44 a strávil sem tam v porovnání a hrama jako W3 nebo BB chvilku. Co se tyče objemu aut je jich dost i na nižších úrovních. Na tvým místě bych do toho šel, lepší závodní hra na PS4 teď stejně podle mě není [emoji106].

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som si to teda kúpil a som celkom nadšený.. aj keď, preklikať sa tými všetkými add-ons, packs a neviem čo všetko chvíľu trvalo, ale mám to za sebou;) je niekde možné vidieť aktuálne accolades? niektoré som už dosiahol, ale podľa všetkého iba náhodne.. ak by som sa chcel zamerať na ich plnenie, potrebujem ich vidieť vopred a neviem, kde sú..

taktiež zatiaľ jazdím na jednom z mercedesov, pretože vraj dávajú dvojnásobné XP. na niektoré autá potrebujem byť v crew, tak som nejakú narýchlo vytvoril, ale vraj bude aktívna, až keď sa niekto do nej pridá.. takže keď budem sám, neodomknem tie autá, ktoré potrebujú určitý crew level?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

macplash: přesně tak pokud nebude nikdo s tebou v klubu a neodjezdíte nějaké závody tak auta dostupná nebudou. Sám mám založený klub od doby co mám Driveclub nikoho nemám a auta jsou zamčené [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ponúkalo mi na výber rôzne clubs, ale v každom bol iba 1 človek.. potom som našiel taký, kde bolo 5 a pridal som sa tam.. mám club lvl 3, ale zatiaľ som si nevšimol, že by mi odomklo nejaké auto.. to záleží aj typu klubu? lebo napr. nejaký mercedes mi odomkne až keď budem v mercedes klube, ale nič také som nikde nenašiel.. tak som zmätený;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netusite nekdo zda "DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle" (verze co nejde koupit bez PS+ clenstvi) se da hrat i po vyprseni pluska (chapu ze by bylo bez MP) nebo je to jako klasicka IGC hra akorat ze neni zdarma (bez predplatneho nejde hrat)? dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu