Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Musim říct, že takhle dlouho jsem se u žádný hry nebavil. Serou mě akorát ty bugy, momentálně mam buglý 2 questy v bělosadu. Jeden je honba za pokladem a druhý je ta svatyně kde se vám mají spawnout ghúlové. Navíc mi hra často padá a někdy se mi nechtějí dočíst pořádně textury a NPC, takže musím kolikrát čekat i 2 minuty než se mi načtou správně. Jinak někdo se tu ptal jestli rostou vousy a ano rostou, ale je to taktéž buglý a musíte cestovat například do Bělosadu a pak zpátky do Velenu aby to fungovalo. Po tomhle už to běží normálně a pokaždý když se oholíte vám budou růst.

Molda22: S tím lvlem si nic neděl já si takhle jedu ve velenu na quest po nějaký hoře a nejednou nademnou letí gryf a místu lvlu otazníky a než jsem stačil něco udělat byl jsem mrtvej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nepozoruju nějaké propady, za mě Zakínač 3 na PS4 naprosto bez problémů (déšť bažiny nechápu neblbne vám disk zkuste při hře vypnout internetové připojení) jinač hra pětiletí, pro tůhle hru stojí koupit PS4 :)

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zatím na ps4 bez vážnějších problémů. Jen třikrát mi hra spadla za cca 18 hodin, nenarazil jsem na žádný bug který by mi bránil dodělání questu. Nějaké menší propady fps byly, ale nic hrozného. Hraju to bez jakýchkoliv patchů, nemám net v ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu