Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

No vsimnul jsem si ze po probuzeni z rest modu mi docela padaj snimky a jakmile zacne konzole chladit tak padaj jak o zavod... Mate to stejne? ... Zkusim odpojit od netu jestli to pomuze jak tu nekdo psal ale moc tomu neverim

Já ten rest mod nepoužívám, takl nevím, ale to odpojení od netu zkus a napiš postřehy. Mě to hlavně padá, pokud někde v místnosti zažehnu pochodeň, to je masakr. Hlavně v té myší věži, kde už jsem byl dvakrát a pokaždé to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsimnul jsem si ze po probuzeni z rest modu mi docela padaj snimky a jakmile zacne konzole chladit tak padaj jak o zavod... Mate to stejne? ... Zkusim odpojit od netu jestli to pomuze jak tu nekdo psal ale moc tomu neverim

A když dáváš rest mode, necháváš v něm zapnutou tu hru? Já zaklínače vždycky vypnu a dám rest mode, třeba kvuli nabíjení ovladače. Pak zapnu PS, znovu zapnu witchera a problém s FPS ani se zahříváním nemám absolutně žádnej. vše běží jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju mít v PSku flashku a jednou za čas uložit savy, pokud nemáš PS+, protože přítelkyně nemá PS+ na svém druhém účtu, mi se savy uložily, ale jí ne, což je pruda. Trochu mě sere, že tu cloudovou službu pro savy nedávají grátis, protože teď nějakou dobu PS+ nemám předplacenu a flashku jsem si ještě nekoupil. :D

Já tomu opravnému scanu nevěřím, páč už mě dvakrát zradil, vždy to při nějakých procentech vytuhlo. Bohužel v tom případě už ty savy nevydoluješ a musel jsem stáhnout asi 120GB digitálek. :D

Jinak jak tu píšete ohledně toho frameratu, tak nevěřím, že se to někomu nesekalo, jinak mám dojem, že je to nějaký zaříkávač voodoo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten rest mod nepoužívám, takl nevím, ale to odpojení od netu zkus a napiš postřehy. Mě to hlavně padá, pokud někde v místnosti zažehnu pochodeň, to je masakr. Hlavně v té myší věži, kde už jsem byl dvakrát a pokaždé to samé.

Tak hraju cca 2,5 hodiny bez internetu a vse ok... Az se mi tomu nechce verit... Propady tam byli,ale nic tragickyho.... A v desti s pochodni uplne v pohode... Konzole prekvapive ani tolik nehuci,jen se mi nechce verit ze by to mohlo byt tim pripojenim... Pripada mi to trochu jako blbost [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hraju cca 2,5 hodiny bez internetu a vse ok... Az se mi tomu nechce verit... Propady tam byli,ale nic tragickyho.... A v desti s pochodni uplne v pohode... Konzole prekvapive ani tolik nehuci,jen se mi nechce verit ze by to mohlo byt tim pripojenim... Pripada mi to trochu jako blbost [emoji1]

No vidíš, já hraju bez netu a bez patchů furt a taky mi ti přijde, že tu podle problémů, co popisujete hrajeme úplně jiné hry po technické stránce :cheesygrin: Možná je to čerstvým, východomoravským vzduchem nebo já nevim čím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta základní zbroj jde vylepšit jenom jednou.

Mandaz: Ono na tom patchi něco bude. Na foru cdprojektu celkem dost lidí spekuluje, že bez patche to běží mnohem líp, ale těžko říct jestli to je pravda. Jinak jsem taky zkusil vypnout net a žádnou změnu jsem nepozoroval. FPS padaj pořád na 20 v blatech a při boji s přízraky. Navíc dneska jsem dělat quest, kde se mi sešla mlha a 5 přizraků to byla nehorázná slideshow.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu