Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Musíš pokračovat v hlavní dějový linii. Tenhle bug s Triss je jeden z těch častější.

Tak ono moc dobře pokračovat nejde, je to příběhový/hlavní quest... Potkal se s tím i někdo jiný? Jen připomenu, v ohních novigoru mi nejde sepnout cihla a já s Triss nemohu ze sklepa :? Asi jsem ten zatím bezchybný chod zakřikl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Velen je vážně celkem obrovský, až mě to překvapilo, a co teprve Novigrad a další oblasti :D No mám se na co těšit. Po nějakých 18 hodinách jsem lvl 6 teprve :D Užívám si to jak se dá. Dnes jsem poprvé zažil bouřku a byla to nádhera, jsem se zastavil a fakt se tím jen kochal chvíli :D

A jinak koho by to zajímalo, tady je další díl let's playe, tentokrát vstup do země nikoho, masakr na rozcestí a pár dalších věcí:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moment, to nějak nechápu s tím vylepšováním zbroje? Já si zbroj prostě vylepším za novou, když najdu nějaký nákres, nebo celou zbroj. Ono jde jako vylepšit tu stávající? Jako, že má levly, nebo co? To nějak nechápu. A název té zbroje je stejný? Nebo jak poznám, že ten nákres je pro vylepšenou verzi? Díky. To samé jde i u mečů? Já tam jen vkládám ty runy a prostě taky měním meče za lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš mít nákres na vylepšení nějaké zbroje, tak jedna z "přísad" bude i ta předchozí zbroj, která se bude vylepšovat. Podle toho to poznáš. Vylepšit jdou jen některé zbraně a zbroje, tuším že jen ty zaklínačské. Všechny zbraně a zbroje můžeš jinak vylepšovat i přes runy a glyphy (ty, které na ně mají otvory) Ale to celkové vylepšení na novou verzi jde jen u některých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono moc dobře pokračovat nejde, je to příběhový/hlavní quest... Potkal se s tím i někdo jiný? Jen připomenu, v ohních novigoru mi nejde sepnout cihla a já s Triss nemohu ze sklepa :? Asi jsem ten zatím bezchybný chod zakřikl...

budes muset prekonat strach z internetu a pripojit se. Tohle je jeden z bugu, co byl ihned opraven v 1.1.

Jinak na pc uz se par dni jede na 1.3 a hra funguje jak svycarske hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevíte někdo za jak dlouho bude mít ten kupec v novigradu co vykupuje za plnou cenu zase aspoň par stovek? Mám tam i meč za 900 ale to asi se nedockam :-D nebo popř. jestli už někdo objevil jiného kupce s takovyma cenama. Díky.

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budes muset prekonat strach z internetu a pripojit se. Tohle je jeden z bugu, co byl ihned opraven v 1.1.

Jinak na pc uz se par dni jede na 1.3 a hra funguje jak svycarske hodinky

Tak to je zlé, má panenská konzolička půjde na všivý net... :D No nic, zajedu za segrou a připojím se u ní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevíte někdo za jak dlouho bude mít ten kupec v novigradu co vykupuje za plnou cenu zase aspoň par stovek? Mám tam i meč za 900 ale to asi se nedockam :-D nebo popř. jestli už někdo objevil jiného kupce s takovyma cenama. Díky.

Taky bych uvítal dalšího kupce s takovýma cenama :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zlé, má panenská konzolička půjde na všivý net... :D No nic, zajedu za segrou a připojím se u ní ;)

Mandaz jeste vyzkousej stary save, a zkus to znovu,jak se to vzdycky delalo u ps2. tam se bugy taky neopravili a po nekolikatem pokusu to vyslo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Velen je vážně celkem obrovský, až mě to překvapilo, a co teprve Novigrad a další oblasti :D

Jaké bylo moje zklamání při zjištění , že novigrad je na mapě velenu a že to vlastně další velká oblast vůbec není ..

Jinak tip na dobrého kupce na výkup vybavení je na severním pobřeží novigradu , je to takovej chuďas víceméně nic neprodává ale vykupuje za lepší ceny než jinde ( nemluvím o obchodníkovi, kterému se prodává za plnou cenu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip pro začínající, U zakázky na Mlhavce, vám po vykonání práce, nebude chtít zadavatel zaplatit, protože nemá peníze, ale bude je mít za týden. Přijměte to a on vám pak dá dvojnásobek dohodnuté částky. A ten týden jde samozřejmě obejít tak, že jsem u něho 7x meditoval a úkol se aktualizoval, že si mám dojít pro slíbené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud objevím nějakou jeskyni a celou jí vyčistím, vyberu všechny bedny, tak mi ikona na mapě nesešedne. Procházel jsem jí vždy raději několikrát a nic. Je chyba u mě, nebo ikony jeskyně "nešednou"

Me taky nezesednou jeskyne asi zustavaji stejne.

Nahodou netusi nekdo kdy ma vyjit patch na konzole? Uz kazdou chvilou ne?

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak porazit vlkodlaka v jeskyni ve velenu? Jedná se o vedlejší q, hledáte annu.. ženu lovce z vesnice. Vlkodlakovi furt dorustá energie takže ho mužu řezat donekonečna ale to mi dřív zabije :)

S igni je to hračka. Nebo můžeš použít olej a tančící hvězdu. Dávej si potom pozor jak se rozhodneš, protože potom proti němu můžeš bojovat po druhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu