Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Me taky nezesednou jeskyne asi zustavaji stejne.

Nahodou netusi nekdo kdy ma vyjit patch na konzole? Uz kazdou chvilou ne?

patch je vonku

http://forums.cdprojektred.com/threads/41395-Patch-1-03-is-now-LIVE-in-EU-amp-select-countries-(coming-everywhere-soon)?p=1705070#post1705070

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud objevím nějakou jeskyni a celou jí vyčistím, vyberu všechny bedny, tak mi ikona na mapě nesešedne. Procházel jsem jí vždy raději několikrát a nic. Je chyba u mě, nebo ikony jeskyně "nešednou"

Dneska jsem na to taky narazil, myslel jsem si, že jde o nějakou chybku, prošel jsem to stokrát a pořád nic. Tak jsem chtěl odejít, pořád to bylo bílé jakože neprozkoumané, a pak jsem si všimnul že jsem u vchodu přehlédnul jednu truhu, jakmile jsem ji vybral, tak to zešedlo. Asi nestačí tu jeskyni jen třeba vyčistit od potvor, ale vybrat všechny truhly a zadnou nepřehlédnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta po hodině hraní, mám pocit, že je to tak o 30 procent lepší. V kritických místech to pořád seká. Nebo jsem v dešti narazil na 6 vlků a sekanice jako vždy. Můj bug s nedokončenou osadou zůstává, takže ten už asi nedodělám. Asi bych musel nahrát nějakou pozici před tím a to se mi fakt nechce. Vyšel už 1.04 na PC tak uvidíme, ale myslím, že nějak extra se to nezmění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odehráno s patchem 1.03 4hodiny a žádné změny jsem si nevšiml. Možná bych řekl rychlejší načítání (3-4 sec.) Nechápu kde máte problém... Odpoledne jsem byl u bráchy a kámoše (oba ps4 verzi) a chodí jim to taky bez velkého propadu fps. Ani jednomu se nám nestalo, že by nešel dokončit nějakej úkol nebo spadla hra. Možná na vysočině nějakej jinej vzduch nebo co:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepši ruksaky na koňe, buď za závody na koních, nebo to mají někteří obchodníci.. ( kurňa tady je to aktivní, než to dopíšu je tu odpověď )

Jinak u toho vendora co vykupuje za plnou trvá doplnění 125goldů 5dní .. takže na 500 je to 20dní, ale osobně bych se na to úplně vykašlal .. ničí to dost balanc, na vyšších levelech se budete stejně topit v penězích

jinak v novigradu můžete toho kupce-lichváře využít jako banku, když mu něco prodáte tak to u sebe má napořád ( nebo mi to ještě nezmizelo :) )... naházel jsem mu různý ty poznámky, který jsou na nic ale kdybych něco přehlédl..

paniku koňě můžete uklidnit pomocí Axii, Aardem se dá sundavat bandita z koně

... a taková blbost ale trvalo mi to několik hodin :D když na koni držíte tlačítko pro útok tak se vše zpomalí, všimli ste si toho všichni? :D

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu