Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Na ten můj bug si stěžovalo více lidí na forech a nic s tím neudělali. Já kvůli nim nebudu nahrávat nevím kolik starý save, abych to udělal. Snad v dalším update. Jinak se fakt nic nezměnilo. To načítání maximálně 3 sekundy.

Text pořád stejný :(

Edit: Tak prý je větší, ale já si nevšiml. Má angličtina je špatná, tak se někdo mrkněte http://www.playstationlifestyle.net/2015/05/26/witcher-3-update-ps4-xbox-one-will-include-bigger-fonts-still-certification/#/slide/1

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Texty se mi zdaj pořád stejný, snad patch 1.04 To je zatím věc, která mě trochu kazí zážitek

Jak píše Twice já to hlavně používal na začátku, kdy jsem bojoval pouze z koně. Proti lidem nejlepší věc a člověk zničí třeba i celé doupě o 10levelů vyšší.

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Level 25 tvl ty jedeš ;)

Ani ne :D ještě toho tam mám hodně :D Navíc se mi včera málem bugnula Klepna. Nemohl jsem si jí přivolat. Naštěstí jsem měl 9 minut starej save, takže jsem se mohl vrátit do doby kdy to šlo. Jenže pak jsem zjistil, že se mi bugnul další quest u kterýho se samozřejmě vrátit nemůžu.

Jinak patch mi taky nijak nepomohl. Lehčí zlepšení frameratu jsem si všiml, ale nic markantního to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten titulek je úplně matoucí...každopádně kousek pod ním je odkaz na patch notes a tam není řeč o větším fontu..naopak jak píše SmOukycze ...

•Enlarges the loot pop-up window in the UI

Zvětšili se vyskakovací okna v UI při sbírání kořisti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych poradit,delam zakazku ve Velenu a mam zabit Čerta,musim rozprasit navnadu na urcena mista ale tam nic neni a navnadu nemam...

To si musíš vyrobit je na to recept někde sem ho koupil ale už nevím kde ve velenu ,nápis mi jak se ta zakázka jmenuje možná ji mám ale nevím to jiste .

A jenom ktomu jak tu všichni pisete ze se vám to seká a mate bugy tak asi hraju jinou hru☺,protože nemám absolutně žádný problém ,mužů potkat nepřátel na jednou kolik chci ,bažiny bez problémů prostě nikde se mi nic neseka zatim teda. Jedina vec co me fakt stve je plavani,hraju to na pochod smrti ,mám lv 14 peněz asi 10 000 .

Doufám ze sem to nezakrikl☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajete někdo na nejtěžší? Jak jsu zde rozdíly od té druhé nejtěžší?

Já to hraju od začátku na nejtěžší obtížnost - Pochod smrti (Death March) a ze začátku to bylo peklo, bez quenu se neobejdeš, protože nic nevydržíš - utopenec na 1lvl mě dal na 5 ran a to jsem měl 8 level. Teď jsem 23 level, 3 level griffinovského setu a je to už v pohodě, ale začátky byly krušné.

Ze začátku jsem měl problém s penězi jako všichni a teď mám 12.000 a nevím co s nima :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu