Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Taky se Vám někomu stalo, že jste rozbalili sběratelku, vyndali sošku a ta byla na čtyři kusy??? Já postupně vyndal ocas, meč, samotného Geralta, kterému teda chybí noha, kterou má na osamoceném griffinovi. Jsem z toho trošku nasrán,není to sice nic co by neopravilo vteřinové lepidlo, ale i tak.

Konkrétně já mám to samé:

http://s1305.photobucket.com/user/johnob1/media/Mobile%20Uploads/CAM00487_zpstmowh7py.jpg.html

Osobně mám jeden ks, a ten byl v pořádku. Ocas a meč je nasazovací z výrobních důvodů, ta tvá nožka je křuplá neplánovaně. Pokud jsi to bral z normálního eshopu tak reklamuj, za pár kaček edice určitě nebyla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se Vám někomu stalo, že jste rozbalili sběratelku, vyndali sošku a ta byla na čtyři kusy??? Já postupně vyndal ocas, meč, samotného Geralta, kterému teda chybí noha, kterou má na osamoceném griffinovi. Jsem z toho trošku nasrán,není to sice nic co by neopravilo vteřinové lepidlo, ale i tak.

Konkrétně já mám to samé:

http://s1305.photobucket.com/user/johnob1/media/Mobile%20Uploads/CAM00487_zpstmowh7py.jpg.html

hoj, jak píše mandaz okamžitě bych reklamoval... ted jsem reklamoval u jiné sběratelky.... :) konkrétně Dying Light :) edice stojí hromadu peněz, takže proč mít něco zničeného... a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je problém, protože jsem si to nechal poslat z Anglie, ale pořád mě to vyšlo levněji než za ceny, které za to chtějí střelci tady i na aukru. Zkusím se obrátit rovnou na CDP. Jinak není to nic, co by na funkci mělo vliv - dvě kapky lepidla a je to, drží tam i bez toho. Ale spíš je to takový k vzteku, když na člověk čeká a pak dostane skládačku. Jinak je to moc pěkně udělaná edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam se ztratily ty dvě čarodějky Triss a Keira? S oběma měl Geralt románek a plánoval jak se s nima sejde na tý zaklínačský pevnosti. Možná se pletu, ale určitě jedna z nich mi slíbila, že tam bude.

Až dohraju hlavní příběh. Budu moct hrát dál postranní mise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam se ztratily ty dvě čarodějky Triss a Keira? S oběma měl Geralt románek a plánoval jak se s nima sejde na tý zaklínačský pevnosti. Možná se pletu, ale určitě jedna z nich mi slíbila, že tam bude.

Až dohraju hlavní příběh. Budu moct hrát dál postranní mise?

Na první otázku máš PM.

Až hru dohraješ, budeš moci dál pokračovat, ale příběhové postavy již dále ve hře nejsou.

Osobně by mě zajímalo, na jaký lvl hru hrát po dokončení, vezmu-li v potaz, že bude další rozšíření. Kdybych měl např. lvl 50 tak aby mi to nezkazilo hraní rozšíření (30h a 10h).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prosel vsechny otazniky v Belosadu, Velenu/Novigradu a vsechny na pevnine ve Skellige. Co jsem neprosel jsou otazniky ve Skellige na tech malych ostruvcich kde neni port a pak ty v mori na Skellige. Dale mam 1 nedokonceny ukol ktery se nezdaril a jeden buglej , nemam zadny quest s kartama a take nemam ty Dostihy jinak mam vsechny ukoly jak z vyvesek tak co se dalo cestou posbirat a musim rici, ze jsem az na vyjimky chodil vsude pesky. No abych to dal nerozebiral dohral jsem hru na lvl 35 a asi pulku lvl 36 vcera. Mozna kdybych splnil vsecko mozna budu mit ten 40 lvl max. Kde bych nabral lvl 50 nebo vic mi mozek nebere.

Napr tech bodu, ktere se rozdeluji jsem mel tusim nejak 58 a trofeji jsem ziskal 65% ze 100%. Takze jsem opravdu prolezl hodne z te hry.

Musim konstatovat, ze je to jedna z nej her co jsem kdy hral a radim ji mezi top 5 mych her. Chyb by se dalo najit spousty, ale musim rici ze po nakych urcite 120+ hodinach proste bomba. Kazdopadne me diky obcasnemu hledani pomoci zaklinacskych smyslu privadela k zurivosti toho tam bylo moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám aktuálně lvl 33. S tím lvl 50 jsem to možná přestřelil... ale podstatu jsme pochopili. Ta 40 by asi udělat šla, nějak. No a jelikož jsem si předplatil DLC (kterému jinému týmu dát peníze předem když už ne tomuhle ? )... pak by mě mrzelo, být OVERPOWERED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak nema muzes donekocna zabijet vlci smecku po 2xp za vlka :)) kdyz sezenes nakej extra mecik co pridava jeste nakej bonus za vice XP. Tak podle me neni problem za 5 hodin denne rubani dat 2 lvl :). Ono pokud vsude projdes otazniky splnis vsechny questy na ktere narazis, odehrajes karty a odjezdis zavody a udelas hlavni linii tak tam uz stejne neni co delat. Verim, ze bys mozna dosahnul lvl 40 a co dal ? Nic jen chodit a rubat a cekat az vydaji nake DLC, ktere bude zas na dejme tomu na 20 i vice hodin napr za Ciri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím vás nevíte co je ovlivněné výrobou těch věcí? Myslím, když si chcu u kováře nechat udělat zbroj(mědvědí škola) tak se mi u nějaké položky objeví to kolečko na ty ruiny a u některé ne. Na internetu jsou obrázky, kde jsou ty kolečka 3 a já třeba u bot, rukavic nemám ani jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis obejit vsechny kovare a vsechny zbrojire jak Novigradu/ Velenu tak ve Skellige. Koupis od nich planek na vsechny zbroje, zbrane a jejich vylepseni. V podstate 12 Questu. Kociici zbroj/zbran 1 az 4 cast. To same Medvedi a Gryfi zbroj. Questy jsou podle lvl takze napr to nejlepsi vylepseni je snad lvl 28 uz si nepamatuji hru jsem dohral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak zaleží zda si hru chce "kazit" návodama na netu, nebo je najít poctivě :angle: V dobách kdy se zaklínač odehrával ještě net neměli :cheesygrin:

PS: když koukám na ty obrázky zbrojí, mam chuť přejít ze školy kočky na méďu. Pro jaky styl boje se hodí medvědí zbroj? Kouzelník, šermíř, nebo k čemu je tento set "dobrý"?

Upraveno uživatelem winkja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak zaleží zda si hru chce "kazit" návodama na netu, nebo je najít poctivě :angle: V dobách kdy se zaklínač odehrával ještě net neměli :cheesygrin:

PS: když koukám na ty obrázky zbrojí, mam chuť přejít ze školy kočky na méďu. Pro jaky styl boje se hodí medvědí zbroj? Kouzelník, šermíř, nebo k čemu je tento set "dobrý"?

no strasne si pokazi hru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu