Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Možná se to tu už řešilo, ale nebudu lhát, su líný listovat xy stránek zpět ;)

Po týdnu jsem dneska zase na chvilku zapl zaklínača a zaráží mne jedna věc. Není tam někde nějaká truhla, sejf nebo něco, kam bych si mohl odložit zbraně, které se mi líbí a nechci je prodávat? Zároveň je ale nechci pořád vláčet sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headhot: ty asi neumis cist, ze. Ja nikde nepsal at nikdo nechodi na forum nebo se nekoukne na YT, ale napsat mu at nekupuje planky a rovnou to hleda podle YT mi teda neprijde normalni. Kdyz na lvl 11 se stejne do pulky jeskyn kde jsou nedostane, protoze ho tam sejmou na par ran. Tak nejdriv cti co pisu a pak dlouze premyslej a pak neco napis, protoze ru delas akorat ze sebe blbce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazku kdy budu mit vsechny gwint karty az po dohrani hry?.........novy obchodnici mi uz karty nedavaji protoze mam asi uz komplet obyc karty a karty hrdinu nevim nad kym vyhrat uz me to zadny ukoly nenabizi.....a jeste mi chybi 4 karty velitelu.........ted jedu pro ciri na mlzny ostrov tak se ptam nevite bude pak jeste nejaky turnaj po tomto ukolu nebo nebude dekuje uvitam radu kdo uz ma komplet balicek dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechal vyrobit Imperiální výzbroj a vypadá líp než ty od zaklínačské školy sice zbroj "jen" za 180 :D

Jinak nějakej tip na peníze? dělám úkoly, záklínačské mise atd. a pořád se pohybuju kolem 5000, po tom co dokoupím pár surovin a vyrobím zbroj už mám třeba 0. Ani na nějaké ruiny do meče mi nezbude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jsou největší zatím ve hře dostupné sedlové brašny pro koně a kde se dají sehnat? Já zatím největší našel 70kové.

Jinak to vypadá, že další dvě DLC bude alternativní vzhled pro Triss a quest s hledáním nákresů pro výzbroj školy vlka. Na tu výzbroj se fakt těším, jsem zvědavý pro jak vysoký lvl bude.

Pokud by někoho zajímaly další díly mého lets playe, které jsem tady dříve házel a zaroven kde najít většinu vylepšené gryfí zbroje, může mrknout na tyto dva díly:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, čekání je hrozně. Dneska mělo vyjít alternativní vzhled pro Triss a hlavně nová zbroj Vlčí školy.

P.S je normální, že na těžší úroveň tam není v inventáři zobrazen Geratlt? :D Já to tam mám začerněné

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš nejtěžší? Já mám druhou nejtěžší a vše se mi zobrazuje správně. A jsem si celkem jistý, že i na nejtěžší by měl jít geralt v inventáři normálně vidět. Asi nějaký bug spíše.

Jinak nevíte někdo, kde jde "aktivovat" ten DLC quest pro zaklínačské nákresy školy vlka z aktuálního DLC? Ve hře ho mám, ted jen jestli je třeba najít někoho, kdo mi ho zadá, nebo někde najít nějaký dopis nebo tak něco?

Jinak koho by to zajímalo, tady je moje video z vtipného questu z prasaty "Bláznovo Zlato" z předchozího DLC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nevíte někdo, kde jde "aktivovat" ten DLC quest pro zaklínačské nákresy školy vlka z aktuálního DLC? Ve hře ho mám, ted jen jestli je třeba najít někoho, kdo mi ho zadá, nebo někde najít nějaký dopis nebo tak něco?

http://www.reddit.com/r/witcher/comments/3a3vm7/where_is_the_wolf_school_scavenger_hunt_quest/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu