Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Já teprve začínám, hlavní příběh jsem jenom naťuknul a vydám se řešit nejprve nějaké sidequesty. Fajn je přidání dalších 2 rychlých slotů pro lektvary atd, to mi udělalo radost. Toho jazykotepce, což je nová featura, jsem ještě nepotkal, jsem zvědavý jak to konkrétně bude fungovat, podle popisu to neznělo špatně, ale uvidíme, jestli to bude mít nějakou reálnou využitelnost.

Jinak koho by to zajímalo, nebo kdo datadisk ještě nemá, tady je první díl mého let's playe datadisku, kde se mimo jiné setkám i s jednou z hlavních postav Olgierdem a jeho bandou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, jhraji zaklinace (zakladni verzi) a chci se zeprtat, zda je nejaky obchodnik, kovar atd. ktery mi da za priodej veci vic nez par penez? Runove kameny stoji treba 500, ale prodejem ziskanm jen cca 50 :) Mam 10 uroven a ted jsem vstoupil do Novigradu. Diky moc tza tipy a rady. Datadisk po dohrani poridim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes konečně dohrál hru (podařilo se mi to na levelu 35) a potvrzuji, že ani s patchem 1.10 není možné dohrát zakázku s vlkodlakem (nejhledanější na skelidge), jinak FPS jsou vylepšeny v oblasti bažin a dalších místech,tam kde byly znatelný dropy, je to teď celkem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějaký tip na zvýšení úrovně?... :)... Nevěřím, že se dostanu nějak vysoko :)..

Já taky nevěřil, nakonec jsem skončil na lvlu 35. Prostě dělej zakázky a vedlejšáky, pořadně si hru vychutnávej a ty levely půjdou sami nahoru. Ta hra je hodně dlouhá. Nejvíc expu máš z questů, který jsou nejblíž tvému lvlu, což ti asi psát nemusím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes konečně dohrál hru (podařilo se mi to na levelu 35) a potvrzuji, že ani s patchem 1.10 není možné dohrát zakázku s vlkodlakem (nejhledanější na skelidge), jinak FPS jsou vylepšeny v oblasti bažin a dalších místech,tam kde byly znatelný dropy, je to teď celkem v pohodě.

ja nevim co stim Qstem mate ale ja ho normalne splnil ale asi to bude tim ze uz to mam dohrane dost dlouho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu na někoho kdo má taky gwintové karty (které jsem si koupil k datadisku Srdce z kamene) jestli má taky v balíčku příšer o 3 karty více než scoiatael. Vím, že o nic nejde a jelikož je tam ještě karta na sledování bodů a dvě které popisují schopnosti scoiatael a příšer tak mi celkový počet odpovídá 154 kartám, ale ptám se jen ze zvědavosti protože jsem čekal, že oba dva balíčky budou mít stejný počet karet.

Upraveno uživatelem Al Capone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On splnit jde ale způsobem že Vlkodlaka zabíješ. Pokavad se nepletu tak je to quest v těch zahradach a tam se mi taky nedaří tu kledbu zlomit. Pouze ho zabít ;)

To je jinej ukol, tendle v zahradach jsem splnil, ale nejhledanejsi na skellidge mi tam stale zustava.. Vlkodlaka jsem v podstate zabil a rve na miste, nelze s nim ale dal cokoliv provest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera dohráno (HoS) a musím říct že se datadisk povedl. Moc pěkný příběh a úkoly hodně bavily :-) Plno nový zajímavých postav, prostě spokojenost :-)

Spoiler......

Jak Vám dopadl konec ? Pomohli jste mu, nebo jste nezasahovali ? Já ho zachránil, tak by mě zajímaly jiné alternativy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu