Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

zdravím takové problémy jsem v té části taky neměl..akorát semotamo se mi stane že postavička nechce zrychlit/utíkat/aby po nějaké době šlo vše ok-prostě v tom okamžiku jde jen chůze,taky se mi občas stává že rozsekané věci po nějakém boji levitují okolo mne nebo nad zemí a dále že někdy jak se vracím k nějakému úkolu tak se mi označí země kde tedy ten úkol je ale jak chci najít pak na mapě té země kde je místo kde mám jít tak nic a jsem nahraný/ani ta žlutá šipečka která jinde usnadňuje najít to místo tam není-přitom se jedná o důležitý úkol na ktery jsem předtím neměl a hra mi píše že se mohu pak kdykoliv vrátit až budu třeba silnější a já se chci vrátit chci a chci:wohow:ale nemám bohužel kam:roll:..takže u mne určitě nehrozí že budu mít vše splněno.....ale jedeme dále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem teda za celou hru s zadnym ukolem problem nemel. Ani zadne extra velke bugy, ale jedine co me desne sere je to ovladani kone. To je pekne ♥♥♥♥♥ni. Jediny ukol, ktery se mi nepodarilo dokoncit byl v DLC o vine a krvi, tam jsem mel najit nejaky poklad, tak jsem ho nasel vzal si veci, ale porad mi to ukazuje, ze ho mam najit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera asi na 3 hodiny zasekal u toho gwintového turnaje v O víně a krvi. Musíte hrát se skelligským balíčkem (což je podle mě asi ten nejhorší, který v té hře je) a abyste vyhráli turnaj, musíte vyhrát 4 hry v řadě bez možnosti průběžného uložení. A protože jsem fakt potřeboval tu trofej pro vítěze, abych si ji mohl vystavit v ložnici, tak jsem to hrál pořád dokola, až se asi na desátý pokus zadařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu