Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zaklínač divoký hon edice ps4

1.Chci se zeptat někoho kdo to má...je tam první hra 

2.potom ten první datadisk 

3.o krvi a víně 

Je možné si vybírat v nabídce než spustím hru co chci hrát?Jako v Metro redux.Jde mě o to zda to OPRAVDU obsahuje všechno TEDY 3 cedečka včetně posledního o krvi a víně zda to není nějak šizené třeba chybějící mise atd.Nebo tam naběhne masa misí a není poznat co je co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám dotaz. Pokud k základní hře koupím datadisky pouze ve formě aktivačního klíče, můžu hru z disku po dohrání smazat? Jde mi o to, jestli když hru smažu a za rok si budu chtít znovu zahrát, bdue mi znovu fungovat kód. Na té samé konzoli. Nebo kód bude platit jen na jedno stažení? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, po příjezdu do Novigradu se hra při dialozích začala o poznání déle načítat (než Geralt něco řekne, je rozmazaná obrazovka a dialog trvá 6 minut namísto 3). A teď, při sledování zloděje, naběhla cutscéna a hra se načítá již 10 minut a nic. Hru mám staženou ze Store, aktuální verze 1.3. Ví si někdo rady, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2016 at 20:49, IniTW8X napsal:

Pokud máte na mysli W3 GOTY tak žádné kódy přiložené nejsou. Na disku je úplně vše, tzn. základní hra, oba datadisky a všech 16 DLC. Dnes jsem si to byl koupit v Xzone.

Ahoj

Tak to je súper.16 DLC?Měl jsem za to,že DLC znamená datadisk a pokud vím tak to má asi 3-4 cedečka dohromady co vyšlo postupně celkem

a nikoliv 16 datadisků(DLC)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Chci poprosit o radu, jak vidím takto víně a krvi ještě koupím edici s gwintem, ale srdce z kamene už nikde ne. Nevíte někdo kde by se dala hra sehnat s kartami. Vidím třeba na aukru, ale typek 1199. Trosku přestřelil, vím že chce vydělat, ale kdyby měl někdo tip kde levněji budu rád.

Dík 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu