Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Me info...Objednano z exasoft a dneska mi to CP dorucila :) Pustil jsem to na 15 minut a hned na me vybafl prolog s anglickyma titulema :( pote uz sly nastvit CZ titulky...prvni dojmy ze hry mam samozrejme z grafiky..vic jsem neresil.Grafika z uvodni nehratelneho uvodu me zarazila(rikal jsem si,ze by to mohlo klidne bezet na ps3)..pote jsem vysel na balkon a rikal si ze je to supr..10 minut jsem koukal na vyhled z balkonu a pak uz jsem si to nechal na vecer a na 14 dni dovolene :-) Preju prijemnou zabavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 dní dovolené, to je život :)Mě trošku zarazila cena oprav meče, zbroje atd. Stojí to fakt hodně a ještě to neopraví na sto procent, ale jen o něco. Tenhle systém si teda nepamatuju a je podle mě dost krutý. Ale nevím jak moc má poškození vliv na poškození v boji. Je to Jako v Bloodborne, že se snižovala účinnost zbraně? A nebo je to jen o tom, že se pak meč zlomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to jednou spadlo error nebo co, ale zatim teda spokojenost je to bomba.

Tak error me to hodilo uz 2x a vzdy pri hrani karet a zmacknuti trojuhelniku :-(, ale to se deje jen pri jednom zmacknuti ne kdyz se drzi trojuhelnik na vynechani tahu.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to jednou spadlo error nebo co, ale zatim teda spokojenost je to bomba.

Tak error me to hodilo uz 2x a vzdy pri hrani karet a zmacknuti trojuhelniku :-(, ale to se deje jen pri jednom zmacknuti ne kdyz se drzi trojuhelnik na vynechani tahu.

Tak to se mi stalo taky, při hraní karet. Zrovna se dařilo, doufám, že to nějak ošetří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, xzone, ale nezlobím se, jeden den to přežiju, koukal jsem na let´s playe na PS4 a stáhl první dvě DLC :D

Prosím tě, kde jsi stáhnul ty první dvě DLC? Tím mě trošku naštavi, protože hra neobsahuje žádný kod a ani nenapsali, kde se to dá stáhnout. Byl jsem na ofiko stránkách a nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kovator: Taky jsem dal tu simulaci, ale nevím jský to má význam. Ale pánové, tak jsem tedy nainstaloval obš DLC a nové vlasy ani zbroj se mi do inventáře nepřidala. Pořád mám jen tu první zbroj co na začátku. Nevíte kde to teda jde změnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tou simulací savu před spuštěním hry pěkně zpackali. 95% lidí nechápe co která možnost znamená a nedivím se, taky jsem nechápal. Až na IGN jsem našel článek, který to vysvětlil.

Jde o tom, že pokud dzvolíte simulaci, tak po úvody hry (prý cca 1-3 hodiny) bude scéna, kdy si budete moci navolit různé rozhodnutí z předchozích dílů (takže něco jako dragon age keep). Pokud to zapnete bez simulace, tak tam ta scéna nebude, a ta hra použije jakoby stav světa a rozhodnutí podle toho jak to nastavili tvůrci. Zní to divně, protože "zapnutá simulace" zní spíše jako by to bylo právě tak, že to bude navolené od tvurců, ale je to opačně.

http://www.vg247.com/2015/05/19/the-witcher-3-wild-hunt-to-simulate-or-not-to-simulate-a-witcher-2-save/

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tady je prvních 30 minut ze hry, které jsem nahrál. (Je to sice z PC verze, ale s dualshock 4 kou :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem se dočetl, tak tu zbroj si musím koupit u obchodníka, což teda nechápu k čemu to DLC teda je když si to musím stejně koupit. Já myslel, že to prostě přidají do inventáře a ty vlasy nevím kde se dají sehnat, nebo přiřadit. Fakt divné...nechápu proč to prostě nepřidali hned do inventáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda zarazila kvalita zpracování stromů a celkově vegetace... Nic moc jako.. Ale tak asi by to už víc neutahlo :-[

No tak treba boure s destem vypada hodne dobre a jak tady pises, ze nic moc kvalita vegetace a stromu, tak nesouhlasim a asi buh vi co jsi od toho cekal.

A netusite jestli se da v domech nebo u ohniste upravovat jidlo, syrove maso atd ?

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevypadá to špatně,já sem spokojenej :)Ale musim říct,že mě rozsekalo,když byla bouřka,všude tma a píše mi to u počasí jasno a obrázek sluníčka :) Jinak sem jedinej komu připadaj popisky itemů strašně malý? Nemůžu to pomalu ani přečíst ze vzdálenosti,odkud hraju normálně,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dojmy PC:

za mě super prostě krása. Je to jak simulace lesa, to je pecka, poprvé jsem v nějaké hře slyšel kukačku :D

Jinak ten moment, kdy zjistíš, že zabíjením potvor neexpuješ :)

Hraju na na předposlední obtížnost (krev a kosti ?) a super, ať žijou lučištníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prvni pocity po asi 3 hodinach hrani na PS4

- grafika prumer

- soubojovy system je tragickej. Takhle spatne to udelany sem dlouho nevidel. Neni vubec zadna zpetna vazba, jestli jsi trefil nebo ne. Ani zvukova a tezko rict jestli vizualni. Nepratele (zatim ghul a nejakej ten "potapec") uskakujou nebo spis lagujou smerem od vas.

Urcite tomu dam sanci, ale cekal sem to daleko promakanejsi. Celej engine je velice prkenej a neohrabanej (predchozi 2 dily jsem nehral)

Upraveno uživatelem dyplodok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu