Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

vyplatí se chodit zejména na lokace "?", kde se Vás následně většinou pokusí zabít ale je to vykoupeno kvalitním lootem. Tzn. za moby nic expa, ale dobrej loot. Jinak expení příběhem a Qstama se mi líbí.

Prosím tě, co znamená vykoupeno kvalitním lootem. Nevím co je loot :) A nevíš jak je to s opravou zbraně? Jestli když je nižší, tak dává menší damage. Tohle se mi vůbec nelíbí, v minulých dílech to myslím nebylo. V bloodborne mi to nevadilo, protože to nebylo drahé, ale tadya je to docela pálka a ještě tu zbraň neobnoví na 100 procent. Jinak co se týče soubojů v pohodě, ale víc se mi to líbilo v bloodborne. Přišlo mi to přehlednější a přesnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oprava / poškození zbraně by možná mohla být méně častá / levnější. Ono je tam všechno drahé, celé kuře s léčením na 10s za 63orénů to je jako dost ne... zlaté KFC.

Jinak sem si nevšiml hned, že se Vám lektvary např. Vlaštovka (heal, tox. 30) se obnoví při meditaci pokud máte alkohol (alkohest či jak ) max. počet 3ks lektvaru.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loot no to je to co najdes v truhlach v dane lokaci s otaznikem treba. A ano cim vic mas poskozenou zbran tim mensi dmg. No a co jsi cekal prochazku ruzovym sadem :-D

To samozřejmně ne, ale ta cena těch oprav je šílená a ještě ti to opraví jen o pár bodů. V bloodborne to bylo vyřešeno líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, co mne zarazilo, tak poklesy fps
to není dobré....

Takže Xbox tentokrát vyhrává :) Ale mám pocit, že běží v menším rozlišení, nebo ne? Pokud ve stejném a má vlastně horší Hw, tak jde vidět, že vývojáři umí líp pracovat s Xboxem, než s PS4. Rozdíly tam jsou velké. Je rozdíl na PS4 29 a na Xbox 35 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojmy: Obsah balení luxus,na základní edici fakt super,navíc jsem bral v Exasoftu a cena 1.500,- paráda. Hra po najetí do menu mi nešla spustit (jenom dlouhý loading), pomohl až restart PS4. Hodnocení po prvních dvou hodinkách(hráno na předposlední obtížnost) Skvělá atmosféra, kterou si pamatuji z jedničky(dvojku jsem nehrál), dějová linka vypadá hodně zajímavě a už se těším co se bude dít dál, boje zatím hodně dobrý, člověk si musí dávat bacha. Grafika mi přijde boží na možnosti konzole a na to, že je to open world hra. Nechápu proč má někdo potřebu tohle hejtit, to vypadá na hru roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, jeden dotaz. Jak je na tom Soundtrack, myslím jako stav disku. Já si teď rozbalil PC verzi i PS4 a oba ho mají dost poskrabany. Také jste to tak měli, nebo ne?

Jak může být nový disc poškrabaný? To je nějaký divný.. Já mam pc verzi a soundtrack je ok.

Začal jsem hrát až dnes a zatím jsem nadmíru spokojen :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu