Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Tak snad dobrá zpráva. V pondělí vyjde oprava XP na PC a o pár dní později, já tipuju ve středu vyjde 1.04 patch, který to opraví na PS4 a Xbox One. Zde článek http://www.ign.com/articles/2015/05/29/the-witcher-3-xp-glitch-will-be-fixed-next-week

Edit: A dále tam píše, že je to převážně, když je Q o šestl levelu míň, jestli jsem to dobře pochopil a chtějí prověřit, jestli by ty body hráč nemohl dostat zpětně, ale nic neslibuje, každopádně prý jsou to nízké XP a nemají až tak vliv na další postup. Fajn, ale mě to nedalo ani v hlavních :) A určitě nebyly o 6 levlů níž.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forums.cdprojektred.com/threads/44006-Some-of-the-changes-coming-in-the-next-patch-(1-04-1-05)?p=1728578#post1728578

Přesně tak FPS už jsme tu řešili. Navíc PS4 mám unifikovanej hardware a proto není možný aby někomu dropovaly FPS a někomu ne. Navíc problém je, že CDProjekt se na tohle téma vůbec nevyjadřuje a bojím se, že se na to vysere a nechá to být.

http://forums.cdprojektred.com/threads/44006-Some-of-the-changes-coming-in-the-next-patch-(1-04-1-05)?p=1728627&viewfull=1#post1728627

Upraveno uživatelem iLukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to avizovano,ze mimo questy monstra nebudou davat moc exp. Na stejnem lvl ci o trochu vyssim,dostavas zanedbatelne procento. Nizsi lvl nedavaji vubec nic 0x20% je furt nula

Vetsina jeskyni s monstrem jsou pak questy,jen musis najit spravnou zakazku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave,ze naprosto nechapou a pisou furt dokola to same. kdyby sony a microsoft zmenili trochu politiku a nechali patchovat hry primo vydavatele nebylo by tolik problemu. Je neuveritelne, ze na pc jsou patche o tydny drive nez na konzolich. Vetsina bugu co se zde postuji, jsou davno vyresene na pc.

osobně by měli zamakat na schválení GOLD verzí, zbytečně to nasere akorát zákazníka a věřím, že se pak příště na nějakáý Playstation může i vykašlat, ... páka na všechny vydavatele, kteří serou na optimalizaci pro konzole

jop, ještě jsem si vzpomněl, že vývojáři můžou být rádi, že patchování na konzole už není zpoplatněno

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som to presiel a musim povedat ze jedna z najlepsich hier aku som kedy hral ak nie najlepsia.

Pri jednom queste som si uz myslel ze uz sa blizi koniec a ono prd :D cakali ma dalsie questy na niekolko hodin ... Niekedy je na skodu ked ma hra dlhy pribeh ale pri tejto hre som sa nenudil vobec a nevadilo by mi keby bol pribeh este dlhsi :D

Idem vycistit celu mapu a dam si to odznova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nedostal ani XP za dokončení nalezení výstroje kočky a to jsem měl ještě o 3 levly míň, než to požadovalo :) Takže logicky jsem očekával víc XP, když jsem se pustil do těžšího úkolu. Ale je možné, že za to XP nejsou. Teď si nevybavuju, jestli jsem dostal něco předtím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na Skellige je kiklop za ktereho je kolem 80 až 110 XP. Za hodinu se da udelat 6000XP kdyby se chtěl nekdo vylevelovat. Kiklop je level 30/31 takže tam běžte až tak kokem 26. Je i video na YouTube. Já to zkoušel a za 20min jsem dal jeden level 2000xp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu