Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Tak jak jsem si původně myslel, že půjdu do zbroje školy kočky, tak jsem si oblíbil gryfí zbroj. Už se chystám v nejbližší době najít vylepšenou verzi, snad mě nezklame :D Vy co používáte těžkou zbroj. Je s tou těžkou zbrojí potom o dost těžší regenerace výdrže? Respektive stojí to za to? Jistě, každý má svuj styl hraní a svou obtížnost, ale obecně? Díky

Jinak koho by to zajímalo, další dva díly mého lets playe, tentokrát Dámy Lesa a s tím spojený quest Šeptající Pahorek s jedním celkem těžkým rozhodnutím, které bylo třeba učinit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave o tom jsem se s tebou bavil minule nekde asi ale musi byt ne? Ja ji mam furt na sobe vypada nejlepe k tomu mam kalhoty rukavice a boty kocky vypada to suprove. Neresim uroven zbroje protoze se mi nelibi nektere. Nosim jen to co se mi libi a na uroven nehledim. Vzdy si to kombinuju ty veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda odkoupit od toho co jsem mu to prodal. Ale ted jsem udělal gryffi prvotřídní všechno a jsem spokojeny :-D jaký styl preferujete? Já mám vylepšené rychlý a silný úder. A pak jedu Queen, Igni a Yrden. Mám ted magicky útok asi 157% a útok stříbrem něco 995 +-. Jsem na lvl 23.

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jste zažili největší kombo v gwintu? Největší sílu karet v jednom tahu myslím. Já teď zažil jednu dost šílenou partii s jasnovidcem :D Ten balíček bestií je k takovým šílenostem jak dělaný. Jasnovidec na mě vytasil skoro 140!! :D

Koho to zajímá tak tady je to natočené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jste zažili největší kombo v gwintu? Největší sílu karet v jednom tahu myslím. Já teď zažil jednu dost šílenou partii s jasnovidcem :D Ten balíček bestií je k takovým šílenostem jak dělaný. Jasnovidec na mě vytasil skoro 140!! :D

Sám jsem dal kolem 130 se severní říší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo,tady sou fakt nekd otazky dobry :D vas ta hra nebavi???

Co treba se trosku vylevelit?je celkem jasny ze na zacatku kdy mas prd a lvl 5 nedas vlkodlaka co ma lvl 7...

ne vyssim lvl uz to pude snaz :) hlavne pouzivat quen a nejlip si ho zatlacit nekam do rohu :)

Upraveno uživatelem Jimbak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se Vám někomu stalo, že jste rozbalili sběratelku, vyndali sošku a ta byla na čtyři kusy??? Já postupně vyndal ocas, meč, samotného Geralta, kterému teda chybí noha, kterou má na osamoceném griffinovi. Jsem z toho trošku nasrán,není to sice nic co by neopravilo vteřinové lepidlo, ale i tak.

Konkrétně já mám to samé:

http://s1305.photobucket.com/user/johnob1/media/Mobile%20Uploads/CAM00487_zpstmowh7py.jpg.html

Upraveno uživatelem wwwwwena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak,snazit se ho poradne zesekat :) ale na to je fakt lepsi vyssi lvl :)

a hlavne jestli se s nim budes rezat hodinu,tak se dobre rozmysli co zvolis pak za moznost :))

Nejlepší strategie je tuším igni (oheň) nebo magickou past a rychle se přemístit mu za záda a tam mu dávat největší damage. je to popsáno někde v návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra mě dost sere, člověk si řekne, ještě dodělám quest, už to vypadá, že bude jeho konec, pak se ten quest protáhne, pak si řeknu:,,Dám si ještě jeden." a jak ho dodělá, tak zjistí, že je hafo hodin a ani se už nestihne pořádně vyspat do práce. Tohle se mi naposledy stávalo u her před 10 lety. Škoda těch FPS propadů a jiných otravných chybek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj a taky ta jízda nakoni je hrozná, obzvlášť v té misi Ciri na koni, kde se furt o něco zasekává a oni mě pak ze země hned rozekají. A taky je prdel ty ksichty (opakování). Mám pocit, že tak málo ksichtů jsem snad v rpg ještě neviděl :) Co bych ještě zkritizoval, je ta mimika, která se v recenzích vychvaluje. Je to strašně dřevěné a kolikrát to vůbec nesedí. Borec tam nadšením řve a obličej se mu skoro ani nehne. Vůbec to neladí. Až bude za pár let třeba remaster, bude to pecka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu