Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Tak to je já mám hotovo Skellige most wanted i to co si psal ty a narazil jsem na to při trophy huntingu ale nic me ktomu nezavedlo ,upozornění nebo tak takže to tak je a je to divný,místo tohodle měli raci udělat nakej brutální retezovej q na nakolik partu . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,nejak jsem se zasekl.Mam v nabidce uz jen hlavni ukol kde mam jit z Triss do lazni a zachranit nejakou holku.Kdyz za ni prijdu do toho vyssiho domu kde je ve druhem patre i se spolubydlicimi,tak se ji zeptam jak se dari a ona nato ze zmenime tema ale je tam zase jen jak se dari.Tak nevim co mam delat,doufam ze se to nebuglo.Vedlejsi ukoly nemam zadne a vyvesky me taky zlute nesviti.Diky za rady

Pisi z mobilu z prace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm DLC úkolům jak tady něktří píšou že neví kde je hledat, pokud máte už patch 1.03 a výš tak v menu přímo ve hře kde je bestiář a popis postav v manuálu ovládání a interakce je i kolonka Dodatečný obsah a každé nové DLC které stáhnete je podrobně popsaný o čem je a kde ho hledat, nechápu jak to někdo nemůže vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V městečku kde byl baron ,je nejlepsi kovář co jsem našel a co ti vykova top armor a meče hatori v novigradu

Ano, Hatori je od lvl 23 tuším - je nutné udělat Q aby ti ukul zbraně nej. kvality. Stejně tak kovář(.)(.) u Barona, co ti ukuje nej. armor je přístupný až po Q.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm DLC úkolům jak tady něktří píšou že neví kde je hledat, pokud máte už patch 1.03 a výš tak v menu přímo ve hře kde je bestiář a popis postav v manuálu ovládání a interakce je i kolonka Dodatečný obsah a každé nové DLC které stáhnete je podrobně popsaný o čem je a kde ho hledat, nechápu jak to někdo nemůže vědět.

Mam patch 1.05,ale kolonka Dodatecny obsah tam teda nikde neni. Mozes byt presnejsi,ze kde by mala byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam 1,06 a taky tam nic takového nemam ani ve výuce/interakce.. Ale něco podobného mi už někdo radil, nechápu

Tak konkrétně u PS4 si otevři při načtený hře nabídku kde je inventář mapa a pod. = ENCYKLOPEDIE = VÝUKA = DODATEČNÝ OBSAH a pokud máš patche nainstalovaný v pořádku tak tam budeš mít podrobný popis všech DLC kde je hledat a o čem jsou, a u každýho novýho který doinstaluješ se ti tam hodí dodatečný popis:)

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PS4,ale vo Vyuke ziadny Dodatocny Obsah neni.

Takhle to má vypadat:

post-42847-14687185990061_thumb.jpg

To nechápu mám digitál verzi a od patchu 1.04 mám ve výuce kolonku Dodatečný obsah a když stáhnu z PSstore nové DLC tak se právě v Dodatečným obsahu zároveň s nově staženým DLC objeví i popis o čem DLC je a kde ho hledat respektive aktivovat pokud je-to quest, je tady vůbec někdo komu to funguje jako mě?

No ale příští týden vyjde masivní patch s označením 1.07 pro všechny platformy zároveň takže na PS4 a Xone přeskočí označení 1.06 a tam ten popis DLC bude hned v základním menu tak snad vám to bude šlapat jak má.

Patch 1.07 - Changelog přeloženo v gogole trans.

Patch 1.07 je téměř tady! Níže je úplný seznam změn a oprav, které přinese.

Zavádí alternativní styl Hnutí za Geralt. Chcete-li povolit, přejděte do podnabídky Hratelnost \ Hnutí Response.

Opravuje vzácný problém, kdy by se hráčův kůň ne spadnout na zem správně.

Opravuje problém, vzácný, kde by mohl být hráč uzamčen do zaměřovacího animace, pokud hit, zatímco házet bomby na koni.

Opravuje vzácný problém s nekonečným načítání obrazovce v dámy v hledání Wood.

Zahrnuje paletu kolize opravy.

Opravuje problém, kdy by Wild Hunt bojovníci zůstat přítomen i poté, co hráč dokončila hlavní děj.

Opravuje problém, kdy hráči mohli opakovaně nakupovat cizí měnu od lichváře a prodat ho na Vivaldi bance.

Opravuje exploit, kdy hráči mohli kořist zlato z jednoho hrudi více než jednou.

Opravuje problém, kdy některé dovednosti nebyly řádně odstraněna poté, co hráč používá lektvar clearance.

Opravuje problém s cílovou zamykání, který by měl být nyní více reagovat.

Zavádí řadu změn ve vybraných hra světa oblastí, aby se zabránilo hráčů z neočekávaně postupující misí nebo je opouštějící hratelnou plochu o lezení některé prvky krajiny.

Opravuje problém, kdy někdy hráči nemohli užívat označení po dosažení Skellige poprvé.

Opravuje problém, kdy škoda z některých zdrojů byl nesprávně vypočítána.

Opravuje problém, kdy trvanlivost alternativních zbraní neklesly, jak bylo zamýšleno.

Opravuje problém, kdy hra by zůstal ve zpomaleném pohybu, jestliže hráč použil ruční cílení.

Opravuje problém, kdy meditace by mohla být blokovány některé questy.

Opravuje problém, kdy Stamina ne vždy regenerovat správně.

Opravuje problém, kdy by mohly být statistiky Geraltovi vynásobený, pokud hráč stál v Dimeritium bomby mrak, zatímco Cluster skill byl aktivován.

Zavádí řadu chyb, vylepšení a upřesnění v čepů map a cílů pro více úkolů.

Opravuje problém, kdy za určitých okolností gravitace přestala platit pro hráče koně.

Přidá skrýš pro hráče pohodlí. Hráči nyní mohou ukládat kořist v jejich skrýš, k nimž je k dispozici v různých částech světa. Stash lokality jsou vyznačeny na mapě.

Opravuje problém, kdy by se hráčův kůň často zastavit náhle před mostů či jiných úzkých průchodů.

Opravuje problém, kdy přítěž se neaktualizuje správně, což má za následek hráčů jsou přetížené, kde ve skutečnosti nebyli.

Opravuje vzácný problém, kdy hráči byli schopni vybrat různé příznaky.

Opravuje problém, kdy hráč byl někdy schopen k řemeslu piktogramy.

Opravuje problém, kdy by ne všichni obchodníci přijímat nevyžádané kořist.

Veškeré řemeslné komponenty a alchymie ingredience teď váží nic.

Opravuje problém, kdy některé brnění / kombinace účes ovlivňovaly nesprávně.

Opravuje problém, kdy instance Quen Zaregistrovat se občas prasknutí v průběhu dialogu scén.

Opravuje vzácný problém, kdy hráč nemohl hrát Gwent s paní Serenity na Passiflora.

Gwent karta Zoltan by nyní měly být vždy přítomen pod stromu oběšence, pokud hráč nezvítězí ji dříve v Bílém Orchard.

Opravuje vzácný problém, kdy hráči nemohli mluvit, nebo hrát s Gwent, hostinského v hospodě na křižovatce.

Zahrnuje řadu znění a pravopisných chyb v několika lokalizovaných verzích.

Zavádí řadu zlepšení hry Streaming System. Hráči by měli zažít méně rozmazané textury, NPC časy potěr by měl být výrazně snížen, a tam by mělo být celkové zlepšení v rychlosti, s jakou jsou herní aktiva načten. Vylepšení Streaming systém by měl být nejvíce patrné na konzolách a systémy s non-SSD disky.

Zlepšuje výkon v bažinách Land regionu, nikoho.

Opravuje problém, kdy přítomnost mlhy by mohly negativně ovlivnit výkon hry.

Optimalizuje různé FX, které by měly vést ke zlepšení výkonnosti v průběhu bitvy u Kaer Morhen pátrání.

Zavádí řadu optimalizací, které zlepšují celkovou výkonnost v průběhu hry.

Zlepšuje celkový herní výkon.

Opravuje problém, kdy by Keira magie bublina nepříznivě ovlivnit výkon.

Opravuje problém, kdy by se kurzor myši zůstanou viditelné při přehrávání videa ve hře.

Přidá varování, pokud uživatel spustí nedostatek místa na disku a chce bednu nová hra zachránit.

Opravuje problém, kdy režim Colorblind nebyl správně uložen.

Opravuje problém, kdy by Zoltan někdy objeví v nesprávné umístění po Novigrad, Closed City pátrání.

Opravuje problém, při poslední přání pátrání, kdy Geralt by pokračoval rozhovor s Yennefer poté, co se rozešli.

Opravuje problém, kdy dva souběžných instancí některých postav by se objevit ve scéně v Broken Flowers pátrání.

Opravuje problém, kdy některé cíle nebyly k dispozici pro hráče a bude automaticky selhal během bitvy u Kaer Morhen pátrání ..

Opravuje problém, kdy za určitých okolností Lambert neměl palubu loď v průběhu závěrečného Trial pátrání.

Opravuje problém, kdy za určitých okolností Madame Serenity byl nesprávně umístěn během Deadly Plot pátrání.

Opravuje problém, kdy by Fake Papers pátrání se nezdařila, pokud hráč nezmínil, že jeden z bratrů byl mrtvý.

Opravuje problém, kdy hráči by někdy bylo možné spustit konečné dostih, hrdinové 'pronásleduje: Pro bohyně Glory! v Skellige.

Opravuje problém, kdy nezamýšlené objekty byly přítomny v Novigradu po bitvě u Kaer Morhen pátrání.

Opravuje problém, kdy přerušení progrese by mohlo dojít, pokud Geralt byl vyrazen strážemi, zatímco po Bloody Baron během Family Matters quest.

Opravuje problém, kdy hráči byli někdy schopni komunikovat s pochodní v Získat Junior pátrání.

Opravuje problém, kdy hráči mohli někdy zažít nekonečnou zatížení obrazovku během Iron Maiden pátrání.

Opravuje problém, kdy za určitých okolností by mohlo hráči setkají blokátor během zakázky: včelařských Phantom pátrání. Hráči, kteří se setkali tuto chybu je třeba zpětně dohledat zamrzlé úlu a znovu zkoumat stopy kolem něj.

Opravuje problém, kdy hráč mohl dostat zamčené uvnitř místnosti v průběhu v čase a prostoru pátrání.

Opravuje problém, kdy při vzácných příležitostech hráči byli schopni pokroku ve hře po Get Junior pátrání, zejména po dosažení Vernona Roche tábor.

Opravuje problém, kdy včetně vína v průběhu trvá tři až Tango pátrání nebude správně postupovat vždy quest.

Opravuje problém, kdy se in Vlčí oblečení pátrání není pokrok správně poté, co hráč četl Morkvarg deník.

Opravuje problém, kdy na některých vzácných příležitostech hráči byli schopni komunikovat s tělem Wild Hunt vojáka během Ozvěny minulosti pátrání.

Opravuje problém, kdy Keira by ne vždy správně používat portál během pro povýšení učení pátrání li o to požádán, aby jít do Kaer Morhen.

Opravuje problém, kdy Scoia'tael od Novigradu nebyl vždy k dispozici hrát v Gwent pátrání.

Opravuje problém, kdy hráč mohl dostat blokován uvnitř sklepa během královský gambit pátrání.

Opravuje problém, kdy v určitých situacích hráč nebyl schopen najít TRISS během poslední přípravy pátrání.

Opravuje problém, kdy občas byla Kingfisher taverna odešel bez hostinského po teď, nebo nikdy pátrání.

Opravuje problém, kdy byl Yennefer není zplodil v Oxenfurt během Velké uniknout pátrání.

Opravuje vzácný problém, kdy kapitán Wolverstone nebyla na Golden jesetera, když byl určen.

Opravuje vzácný problém, kdy ochranka v Důvod státní hledání nebyly nepřátelsky.

Opravuje vzácná chyba, kdy Griffin by se vždy objeví ve smlouvě: Creature z Oxenfurt Forest pátrání.

Opravuje problém, kdy by wyvern neobjeví ve Smlouvě: Fantom pátrání obchodní cestě.

Opravuje problém s získávat Sukrus z Skellige být Hattori bodyguard v mečů a knedlíčky pátrání.

Opravuje vzácný problém, kdy nebyly zobrazeny vize v Ozvěny minulosti pátrání.

Smlouva: Ďábel u studny pátrání již počítá do Geralt: The Professional úspěch.

Opravuje problém, vzácný, když hráč mohl v průběhu závěrečného Trial hledání nemluví s Lambertem v Kaer Morhen.

Opravuje vzácný problém, kdy hráči mohli ne vždy dokončit Hej, vy chcete Podívejte se na moje věci? Quest.

Opravuje problém, kdy hráči byli někdy schopni přivolat koně po cestě Oplocení lekce.

Opravuje problém, kdy v lov: Viper School Gear pátrání branou do mauzolea byly zamčené.

Opravuje problém, kdy hráči nemohli užívat označení nebo meče po pěstní souboj v rozmarýnu a tymiánu během Broken Flowers pátrání.

Opravuje problém, kdy vzácné hráči nemohli prozkoumat zdroj rušení při rušení pátrání.

Opravuje problém s Dirty fondů pátrání.

Opravena výjimečná záležitost s nakládací obrazovce v smlouvy: Přízrak Eldberg pátrání.

Opravuje problém s nakládací na obrazovce ve Aeramas 'pobytu během mléčných a Darkness pátrání.

Opravuje problém, kdy Quest dárci pro Deadly potěšení a Jenny o 'smlouvy Woods zmizí.

Zavádí řadu vylepšení celkové herní stabilitu.

Opravuje problém, kdy lektvar o nezávadnosti by se pop do rychlého slotu v případě, že hráč se vyčerpali jídla.

Přidá kartu knihy Inventory panelu.

Zavádí řadu dalších zatížení obrazovky rady.

Zavádí připnout funkci pro vzorců a diagramů. Ingredience a komponenty pro připnul vzorců / diagramy jsou zvýrazněny v pohledu obchodě. To by mělo výrazně usnadnit nákup aktuálně potřebných prvků.

Zavádí funkce, přičemž v současné době vybavena položky jsou označeny v Repair panelu, což usnadňuje stanovení priorit položek, které potřebují opravu.

Přidá funkci, kdy číst a nepřečtených knih jsou označeny odlišně v inventáři panelu.

Seznam všech dostupných DLC balíčků se nyní zobrazí v hlavním menu / Options / stahovatelného obsahu podmenu pro lepší přehlednost.

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha? tak to ovsem meni situaci, to takhle ale neni kompatibilni, to ti ty DLC nepujdou vubec.

No nevim. Na ps3 mi takhle dlc fungovala v poradku a ted kdyz jsem si u Zaklinace dlc stahl z cz uctu na us funguji. Jediny problem mam ze kdyz si zapnu ps4 tak dam hned us ucet, do mechaniky vlozim zaklinace a kdyz pak v menu dam pokracovat tak mi to napise ze nemam stahovatelny obsah a tak mi to hru nenacte. Pak jsem prisel na to, ze musim si prepnout profil na cz ucet a pak hned vzapeti na us a uz to jde. Ale absolutne nechapu proc je to tak ♥♥♥♥♥ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna ted jsem v tom prvním dungeonu kam musím jít s tou čarodějkou omylem spotřeboval vlaštovku a tak jsem si pozici (po porážce golema a následným vzetím jeho relikvií) opět nahrál, ale bohužel nemám v inventáři žádné relikvie z golema (které jsme před uložením měl). Dělá vám to taky někdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco by nemali ist? Dlc som odjakziva stahoval z ceskeho uctu a hraval som ich na US bez najmensich problemov. Jedine,zeby v tomto pripade boli viazane len k uctu,odkial stahujes,co sa mi ale nezda.

Tím to neni, mám normal cz verzi akorát pc a taky to tam nemam, je to nějaká chyba asi která se vyskytuje jen u někoho.. Nezbývá než čekat na 1.07 kde už bude dodatečný obsah v hlavním menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak souvislost s hrou... to bys musel přečíst všech 8 knížek, dohrát obě předchozí hry a ještě dočíst komix, co vyšel ke 2. hře, abys pochopil každej náznak a vše kolem. takže normálně začni prvníma povídkama, pak 5 dílů síze o zaklínači, kde je ciri, yenefer, geralt a pak si přečti poslední díl, Bouřková Sezona, je umístěnej mezi povídky o zaklínači a ságu o zaklínači, ale nechceš si tím kazit sérii, tak si to dáš jako dezert nakonec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu