Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Ahoj, hraje tady jeste nekdo? :) Poridil jsem si nedavno ps4 a pristi tyden chci i Zaklinace. Ma otazka zni, je tady nekdo, kdo je vic v praci nez doma a dohral to? :-) Jaky je pozitek, kdyz clovek neceztl knihu a Zaklinace 2 si jen stezi pamatuje (uz je to hodne let, ale vim, ze me neuchvatil). Diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaky přesně jak píše Mandaz dvojka mě vůbec nebavila ani jsem ji nedohrál knížky jsem ani neviděl natož abych je četl (ani se nechýstám je číst) a Zaklínače trojku jsem si užil a to mě rpg hry nějak neberou no a s tou práci vždycky se nějáky čas najde na dobrou hru si myslím ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, řeším dilema jestli koupit expansion pass z Amazonu za 25 dolarů, tedy asi 600 Kč nebo jestli mám koupit první DLC Hearts of Stone, které je v pre-orderu za 230 Kč na PS store. Bude i druhé DLC stát tolik? Vždyť potom se ten expansion pass nevyplatí a lepší je pořídit obojí v pre-orderu na storu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, řeším dilema jestli koupit expansion pass z Amazonu za 25 dolarů, tedy asi 600 Kč nebo jestli mám koupit první DLC Hearts of Stone, které je v pre-orderu za 230 Kč na PS store. Bude i druhé DLC stát tolik? Vždyť potom se ten expansion pass nevyplatí a lepší je pořídit obojí v pre-orderu na storu ne?

Pochybuji, že Blood and Wine bude stát stejně jako Hearts of Stone. Blood and Wine má mít něco kolem 20 hodin, zatímco první datadisk 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé jsem to dohrál na nejtěžší otevřenou obtížnost a první problém byl až u závěřečnýho bosse. A to hlavně poklesem FPS. Jinak se to dá hrát krásně a naopak obtížnost tý hře dodává knižní kouzlo - Geralt není vyloženě nezničitelná mašina :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, patch 1.10 mi nejde stiahnut - hlaska: Cannot download. To download the content, you must delete unnecessary content from system storage.

Skusil som odinstalovat komplet hru,ale stiahnut mi to nejde ani tak. Teraz mam verziu 1.00.

PS: Ospravedlnujem sa,ale moja chyba. Mal som malo miesta na disku. Tiez by ta hlaska mohla byt typu - Mate malo miesta. Potrebujete volneho xy GB.

Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsem jen stáhl datáč a nezkoušel. Blesk mi spálil starou ps4 a přišel jsem o savy. Ale v recenzi na hrej píší, že verze x0 má otřesné bugy - třeba v úplně prvním rozhovoru prý měla postava místo obličeje mrkev :D

Každopádně balení výborné, krabička je z takového pevného kartonu jak na desetipívo, karty jsou zase z pevného papíru. Popisky karet jsou v češtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu