Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Susperian: bohužel tímhle mě celkově PS4 velice zklamalo. Čekal jsem FULL HD a 60FPS na nějaké rozumné detaly (obecně pro PS4 hry). U Bloodborne jsem to zkousnul , hra stála za to. Witcher 3 si zahraju na PC , na tuhle hru dlouho čekám a chci to bez kompromisu.

Dohrál jsem v nedávné době Dragon Age: Inq. a Lords of the Fallen == obě na PC a obě s XBOX ovladačem. Obě hry to perfektně podporovali a užil jsem si to. Witcher 3 je také připraven pro XBOX ovladač. Takže jasná volba PC+W3+XBOX wireless ovladač = max. detaily, 60FPS, pohodlí.

Uznávám, že hry co jsem napsal výše jsem si podstatně lépe zahrál díky gamepadu než na klávesnici a myši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, já taky hraju na xbox ovladači, ale já jsem hrozný puntičkář a vždycky mi strašně dlouho trvá než si hru nastavím podle sebe. Předpokládám, že ikdyž mám GTX 970 na Ultra to určitě nepojede. Budu si určitě muset pohrát se stínama, vyhlazování, asi nějaký postprocesing atd. To je jedna z věcí, která mě odrazuje a taky neustále lamentování manželky, že chce na PC :) Ještě uvidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také Nvidia 970 GTX (od MSI), vysoké detaily, stíny na vysoké/střední a další nastavení a jsem happy. Je fakt, že na ultra to nepojede. Nicméně už u Lords of the Fallen (PS4) jsem právě nedával 30+- FPS skoky, "doskakování" textur nebo prostě toho jak daleko vidím. Proto jsem si hru koupil na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také Nvidia 970 GTX (od MSI), vysoké detaily, stíny na vysoké/střední a další nastavení a jsem happy. Je fakt, že na ultra to nepojede. Nicméně už u Lords of the Fallen (PS4) jsem právě nedával 30+- FPS skoky, "doskakování" textur nebo prostě toho jak daleko vidím. Proto jsem si hru koupil na PC.

Lords si chci právě taky zahrát, ale četl jsem, že to právě na PC strašně blbne. Takže to blbne i na PS4 sakra. No, ale právě, pokud to nebudu mít na Ultra a třeba jen na vysoké, tak PS4 verze bude podle mě taky na vysoké detaily. Ale já myslím, že něco v nastavení na Ultra mít budem, ale určitě ne všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo pěkně to ti kluci z Polska osekali. http://www.eurogamer.cz/articles/2015-05-10-dali-porovnani-propaganich-material-zaklina-3-s-finalni-hrou ikdyž pro PS4 verzi je to celkem jedno, protože tam by to líp nevypadalo, ale pro PC hráče je to docela dojeb. Mám pocit, že CD projekt chtěli ať všechny verze vypadají podobně. Nakonec si nechám PS4 verzi, protože tam fakt moc velký rozdíl nebude :) Hlavně v druhém screenu ten dohled a detaily jsou hodně patrné.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, ta komprese hru docela zhnusí. Mi je osobně jedno, že tam proběhl downgrade, ale to se u optimalizace děje běžně, ne? Pro mě je důležitý komfort konzole a i když mám PCčko na Zaklínače 3, užiju si to na mašině, kde to nepadá do Windows.

Já objednal u Xzone, sice mají draho (naposledy jsem tam kupoval v roce 2007), ale je tam velká záruka včasného dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u koho objednat na PS4, abych to měl doma co nejdřive? HK :)

Pokud teda nechceš předražený Xzone, tak mám potvrzeno že na herním světě budou odesílat 18.5 abychom to měli na premiéru doma a ještě ušetříš 200 Kč oproti Xzonu. Dříve jak 18.5 respektivě 19-tého ti to v nikdo neprodá, jedině že by jsi si to objednal ze SAE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to objednáš u mě za tu nejnižší cenu v ČR, budeš mít stejny obsah jako na herním světě a odesílám také 18.5., pokud to půjde dobře jako s Project Cars, tak možná už 17.5. budu mít hru na prodejně. Pokud si hodně nedočkaví, můžeš z Hradce dovalit do PCE a dam ti ji klidně 19.5. v 0:01 přímo na prodejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to objednáš u mě za tu nejnižší cenu v ČR, budeš mít stejny obsah jako na herním světě a odesílám také 18.5., pokud to půjde dobře jako s Project Cars, tak možná už 17.5. budu mít hru na prodejně. Pokud si hodně nedočkaví, můžeš z Hradce dovalit do PCE a dam ti ji klidně 19.5. v 0:01 přímo na prodejně.

Jj o vas vim ze jste v pce,ale nějak me nenapadlo se na vas juknout :-) pro me lepsi asi jelikoz v pce pracuju a pokud ta cena na netu plati,tak jedine dobre a jste asi nejlevnejsi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu