Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak se vám líbí ovládání aut? Mně to vůbec nesedlo do ruky, ještě horší než u GTA 5 a ta deformace též nic moc..

pro PC hráče...

Tak jsem otestoval FPS

Moje sestava:

Intel Core i5-4440 + SilentiumPC Fera 2 HE1224

A-DATA XPG V1.0 8GB (2x4GB) DDR3 1600

ASUS B85M-G - Intel B85

Sapphire R9 270X DUAL-X 2GB GDDR5 WITH BOOST

Seasonic S12II-620 620W

Windows 7 professional 64 bit

měřeno FRAPSem

grafika měla 50 stupňů při 80% rychlosti větráku.

Vyhlazování bylo vždy: dočasné

Textury VYŠŠÍ - optimální 2Gb na grafice

+- 3 FPS

LOW - běh ve městě: 67 FPS, jízda autem ve městě: 60 FPS

MED - běh ve městě: 53 FPS, jízda autem ve městě: 50 FPS

HIG - běh ve městě: 45 FPS, jízda autem ve městě: 43 FPS

ULT - běh ve městě: 41 FPS, jízda autem ve městě: 35 FPS

Textury ULTRA - optimální 3Gb na grafice (občasné sekání a padání FPS i o 15 od naměřených hodnot)

+- 3 FPS

LOW - běh ve městě: 53 FPS, jízda autem ve městě: 50 FPS

MED - běh ve městě: 41 FPS, jízda autem ve městě: 38 FPS

HIG - běh ve městě: 35 FPS, jízda autem ve městě: 39 FPS

ULT - běh ve městě: 23 FPS, jízda autem ve městě: 19 FPS

Vyhlazování 2+, 4+, 8+ bohužel..

Upraveno uživatelem LENCAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta plavou jak maslovy cihly, o skocich nemluvim. :D Celkove dost prehypovane, ale za to si muzou sami. Vydat to bez grandiozni smapove reklamy, tak vsichni padnou na prdel. Ale vydelali by o dost milionu min. Mozna ve dvojce to dopadne lepe. :)

Btw, nevim, co vsichni hroti s tim vykonem na PC. Ja hraju na 20k Kc notebooku (!) (dvoujadro Intel Core i5-4200M (2.5GHz, TB až 3.1GHz); 8GB RAM (DDR3); 5400RPM HDD; 1600x900 bodů displej; grafika NVIDIA GeForce GT 740M (2GB, orezana na 64-bit) a krasne to jede na native rozliseni na medium s high detaily. S tim byly povyky, jak kdyby byl treba stroj 22. stoleti. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Předem říkám, že mám PC, ale stejně budu hodnotit jen hru samotnou, tak proč základát nový topic v PC sekci. A ještě aby někdo neříkal - mám nahráno 11 hodin, takže myslím, že můžu soudit.

Na to, jak jsem se na hru těšil, mě zklamala. Hra na nejvyšší detaily skutečně nevypadá jak ta avizovaná na E3. Když ale pominu grafiku, upřímně jsem od toho hackování čekal tak nějak víc - skoro mi až přijde, že to občas akorát zdržuje hru (viz. hned první tutoriál, ve kterým musíte "skákat" z kamery na kameru, než se vůbec dostanede k místu hacknutí).

Co se příběhu týče: Úkoly začnou být po chvíli repetitivní (styl "dojeď tam - udělej tohle" a pořád dokola) a opravdu mi přijde, že mě ve Watch_Dogs po těch jedenácti hodinách už prostě nemá co držet dál.

Samozřejmě je to můj názor a každý může mít jiný, já jsem ale prostě celkově z WD celkem zklamaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem s hrou fakt spokojený... jediné co mi vadí jsou spíš drobnosti např. absolutně děsné zvuky aut, ale to by se mohlo opravit formou patche. Potom mi vadí málo druhů vozidel, přece jenom bych toho čekal více, ale sem přesvědčený, že to je záměr a brzo vyjde nějakém placené DLC s tímto obsahem. Jinak nemám problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě hrozně štve drobnost, že v každém autě je jen jedna osoba, tohle už bylo v GTA IV, že tam bylo více osob, působí to hrozně uměle, ale hrozně....a taky mi vadí, že nejde sebrat osoba z ulice a hodit do kufru a někam ji unést, to mě zase hrozně bavilo ve Sleeping dogs (či jak se ta hra jmenovala)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě hrozně štve drobnost, že v každém autě je jen jedna osoba, tohle už bylo v GTA IV, že tam bylo více osob, působí to hrozně uměle, ale hrozně....a taky mi vadí, že nejde sebrat osoba z ulice a hodit do kufru a někam ji unést, to mě zase hrozně bavilo ve Sleeping dogs (či jak se ta hra jmenovala)

Víc osob bylo už i ve Vice City.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě hrozně štve drobnost, že v každém autě je jen jedna osoba, tohle už bylo v GTA IV, že tam bylo více osob, působí to hrozně uměle, ale hrozně....a taky mi vadí, že nejde sebrat osoba z ulice a hodit do kufru a někam ji unést, to mě zase hrozně bavilo ve Sleeping dogs (či jak se ta hra jmenovala)

Souhlas, nebo jen tak někoho bezdůvodně zmlátit na ulici... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové dotaz. Když zadám ty dva kody na dvě mise navíc, které jsou v té speciální edici PS4, když pak hru prodám ty kody už nepůjdou použít? Jsou to dvě mise navíc. A taky ten kod na DLC, když ho použiju, tak už si to další hráč nezahraje? Trošku podivné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je snad jasny nemuzes to pouzivat jak toaletak jasny ze to muzes pouzit jen jednou mas to tam na tom urcite napsane

Tak napsané to tam myslím není. Tak pochopil bych jak bylo kdysi kod na multiplayer, že sel pouzit jednou, ale dvě single mise? Tož co se dá dělat :-) Ještě jsem nepochopil tu registraci na uplay. Mám dostat nějakou zlatou zbraň a v inventáři nikde nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spleskin : normalne jim ujed a az te budou mit na chvilku z dohledu tak vyskoc z auta a schovej se v jinym...Jinak ja uz jsem celkem pokrocil v kampani a ted jsem delal misi kdy jsem mel vypatrat druhyho hackera co byl na zacatku na stadionu,prijedu na misto a ten druhej hacker byl opravdovej hrac...super propojeny...to se mi hodne libilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu