Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

Mám to štěstí/smůlu, že vlastním ps3 verzi a u sůseda jsem hrál ps4 verzi. Zatímco třeba u AC:BF až takové rozdíly (kromě grafiky) nebyly, tak u WD se jedná v porovnání ps3/ps4 skoro o jiné hry.

Grafický rozdíl je o mnoho větší než u AC:BF, ale nejhorší jsou rozdíly technického rázu, které zásadně ovlivňují hratelnost. U ps3 verze jsem měl kolikrát problémy na ulici někoho obrat o prachy jen díky tomu, že prostě uprostřed dne na hlavní ulici bylo málo lidí a jen u jednoho byl aktivní hack na peníze. Kolikrát je při jízdě i neaktivní možnost hacku semaforu nebo mostu - hra prostě jakoby nestihne vyhodnotit, že se už blížím ke křižovatce a chci hackovat.

Udělali by líp, kdyby WD vyladili pouze na nextgen a nedodali na "oldgen" takový nedovařený zmetek. Osobně se jen díky vulgárnímu českému překladu nutím k tomu, abych WD vůbec hrál. Na hru jsem celkem hodně těšil, ale z ps3 verze jsem neskutečně zklamaný. Kdežto na ps4 je to jako úplně jiná = lepší hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to bylo jasné, že PS3 verze bude neskutečně osekaná...ono je těžké tam naházet více lidí a více aut, když to nemá takový výkon...to by prostě nešlo, jedině, pokud by to nebyla multiplatforma...každopádně s tím rozdílem v AC4 bych nebyl až tak "positivní", já to hrál na obou a můžu říct, že ten rozdíl je obrovský...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger, myslel jsem to hlavně tak, že se AC4 nehraje tak špatně na old genu jako wd. Samozřejmě, grafický rozdíl mezi ps3/ps4 u AC 4 je, o tom žádná. Ale hratelnostně, obsahově i technicky se zkrátka na ps3 pořád jedná o podle mne velice povedenou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo jasné, že PS3 verze bude neskutečně osekaná...ono je těžké tam naházet více lidí a více aut, když to nemá takový výkon...to by prostě nešlo, jedině, pokud by to nebyla multiplatforma...každopádně s tím rozdílem v AC4 bych nebyl až tak "positivní", já to hrál na obou a můžu říct, že ten rozdíl je obrovský...

Tak ono by to šlo, U GTA IV a V si myslím je situace diametrálně odlišná, ale to by WD muselo vyjít čistě na oldgen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem ze hry poměrně nadšenej... dost lidí na ní špačkuje, já to hrál teda zatím jenom jeden večer, ale nějak jsem se od toho nemohl odtrhnout. Byl jsem hned úspěšne hacknut.. chlapec z norska musel mít záchvaty, jestli viděl, jak tam poletuju jak magor :-D. Za mě teda pecka..snad se mi to nějak brzo nezají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem ze hry poměrně nadšenej... dost lidí na ní špačkuje, já to hrál teda zatím jenom jeden večer, ale nějak jsem se od toho nemohl odtrhnout. Byl jsem hned úspěšne hacknut.. chlapec z norska musel mít záchvaty, jestli viděl, jak tam poletuju jak magor :-D. Za mě teda pecka..snad se mi to nějak brzo nezají...

Přesně z toho jsem byl zezačátku nadšený taky. Vůbec jsem nehrál příběh, ale pořád jen vedlejší mise a to online hekování, což mi přišlo super zábavné. Bohužel to hodně brzo omrzí a potom už jsem jen z donucení dohrál příběh :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně z toho jsem byl zezačátku nadšený taky. Vůbec jsem nehrál příběh, ale pořád jen vedlejší mise a to online hekování, což mi přišlo super zábavné. Bohužel to hodně brzo omrzí a potom už jsem jen z donucení dohrál příběh :-(

Já taky úplně to stejný, nejdřív prvních pár misí a pak jen vedlejší mise + z donucení dohrán hlavní příběh. Mám z toho platinovku a nejtěžší co bylo byl ten Disk space full. Beer challenge byl pro mě v pohodě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nezná někdo nějakou fintu na tu chlastací hru ? U jednoho borce jak tam jezdí to kolecko a musí člověk trefovat tlacitka z dualshocku(křížek,čtvereček apod..) jsem to dohral na 10 uroven, a pak kdyz jsem zjistil, že musim se všema třema tak mě to pěkně nas... :-D Ten týpek v tom městě jak musíte třeba zaráz oběma analogama držet se v těch kolečkách...no naho.... Všechny trofeje mám a jen tahle chlastací mi chybí, která mi přijde totálně zbytečná...Jen u toho nervim a nic z toho :-D Někdo nějakou radu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na YT jsem koukal snad na všechny možný videa a nic kloudnýho jsem nenašel...Furt jen jak to někdo ukazuje jak to dohraje. Jinak jsem se dnes posunul aspon o jeden level v tom městě :-D a opět jsem se sekl a nemužu udělat 8 úroveň :-D asi na to žádná finta není, prostě zkoušet a zkoušet.... (jen jedna finta asi pomůže a to u toho třetího týpka na tom venkově "pawnee" když už seš v nějakým 6 levelu tak se ty páčky hodí zrcadlově aby to bylo ještě těžší, tak stačí otočit Dualshock vzhuru nohama a je to jak normálně :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na YT jsem koukal snad na všechny možný videa a nic kloudnýho jsem nenašel...Furt jen jak to někdo ukazuje jak to dohraje. Jinak jsem se dnes posunul aspon o jeden level v tom městě :-D a opět jsem se sekl a nemužu udělat 8 úroveň :-D asi na to žádná finta není, prostě zkoušet a zkoušet.... (jen jedna finta asi pomůže a to u toho třetího týpka na tom venkově "pawnee" když už seš v nějakým 6 levelu tak se ty páčky hodí zrcadlově aby to bylo ještě těžší, tak stačí otočit Dualshock vzhuru nohama a je to jak normálně :-D)

U tohohle jsem se nervoval hrozne dlouho, a pak jsem zavolal 12ti letou sestru a kazdej drzel 1 analog = hotove, vse na prvni pokus :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovou malou otazku vcera jsem otevrel posledni ridici centrum CTOS na ostrove PAWNEE a cekal jsem , ze se me zobrazi nejake nove vysetrovani,hledani tel. a patrani po mrtvolach.... a ono nic.... jeste, kdyz jsi spocitam CITY HOTSPOTS tak nejsou vsechny.

To same bylo s poslednim QRKODEM.... Uplne nahodou jsem na nem narazil.

Bude to same, hledani po meste urcitej mist, kde by to mohlo byt....

Je to tak ??? Diky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zahral snad jen tri mise a mastim ty kravinky kolem... chlapiiii, nekazte mi to :D

Ted jsem zkusil online.. taky zabavny

Za sebe musím říct, že mně hra taky baví a to sem ji měl zahranou do půlky na x360. Teď ji jedu od začátku na PS4 a jak tu někdo psal je to hodně odlišný. Spousta věcí na x360 proti verzi PS4 chybí. Jsou to detaily ale potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde jenom o lidi.Na ps4 jsou třeba auta který nejsou na xku hlavně velký (nakladní,odtahovky,hasiči).Beatboxujicí skupinky černochů.

Pohled z kokpitu je taky fajn, graficky teda ne ale lepší než když jsem jezdil z nárazníku.A hra jako taková mně baví no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprispievam do fór, ale tu sa pripojím... Hra samotná ma potenciál, páči sa mi spôsob hrania ( hackovanie, parovody, semafory atď...)... Príbeh by vymyslela lepšie moja 87-ročná suseda, ktorá každý týždeň poriada domové schôdze. Hral som to na ps4, ale videl som to aj na ps3 a xbox360 a úprimne ľutujem ludí, ktorý si to na staršie konzoly kúpili... Dalšia vec je grafická stránka... UBISOFT vypustil videá (E3 2012, E3 2013), ktoré sa ani zďaleka nepriblížia reálne hranej hre a to ani na hi-end PC. The last of US Remastered bude vypadať omnoho lepšie ako cely WD... Pre mna firma UBISOFT skončila, novú hru od nich si už nekupim (jedine v tom prípade, že bude mať hodnotenie 10/10 od hráčov), od UBI budem kupovat bazárovky po troch rokoch od vydania hry za nejaký zlomok ceny...

P.S. Ten multiplayer je katastrofa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Jedna z mála her co mě v poslední době od Ubisoftu bavila je Far Cry 3, takže do FC 4 půjdu. Ale třeba nový Assasins mě podle videa vůbec neoslovil a nechápu ty nadšené reakce, že tohle je nextgen. Mě to přijde jako úplně stejný engine co má Watch Dogs a je to patrné v těch přesvícených (bílých) scénách. Takže očekávám další dojeb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu