Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja ani na PC nehraju v 64 hracich, to se fakt neda, max 32 hracu je na tuhle hru idealni, jinak je to zabijes - ses zabit - respawn - ses zabit - respawn - zabijes - ses zabit - respawn... :( to je o nicem .

prdlajz...je to jen o rozkoukání se...nejřív jsem si myslel že masakr, ale teď v klidu i kempím....teď jsem hrál u kámoša na ps3 a připadalo mi to o ničem...nůůda....běhat a hledat nepřítele...připadal jsem si tam sám:)....a to mám na bf 3-4 nahraný stovky hodin...jak říkám jen zvyk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Respawn se dá provést i random na mapě. Tuším, že stisknutím levé páčky. Mimo to, pokud se spawnujete k nějakému team memberovi, tak na obrazovce před spawnem je vidět pohled toho, ke komu se spawnujete. Pokud něco hrozí, tak většinou červeně bliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jsem teda dost naštvaný s BF4.... pokaždé když hru vypínám, tak se mi sekne celá ps3ka, vypne a po zapnutí se mi musí udělat ta obnova....

MP je v pohodě, ale SP data se pokaždé smažou, takže kampaň si zahraju asi až vydají nějaký patch......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem teda dost naštvaný s BF4.... pokaždé když hru vypínám, tak se mi sekne celá ps3ka, vypne a po zapnutí se mi musí udělat ta obnova....

MP je v pohodě, ale SP data se pokaždé smažou, takže kampaň si zahraju asi až vydají nějaký patch......

tak to přeinstaluj, mě to zamrzlo v SP jen v šanghaji na střeše u vrtulníku, ale několikrát resp. pokaždé, když jsem načítal checkpoint, hra běžela, střílelo se, ale u mě černá obrazovka a musel jsem vypnout celou hru a misi dát od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímo při hře se mi to neseklo, ale když hru vypínám nebo když rovnou vypínám ps3, tak se mi to skoro pokaždé sekne, zapípá a vypne. Po zapnutí musím čekat na tu obnovu dat a sace data z bf4 smazaný... :/ Ikdyž jsem hrál jen multiplayer a ne sp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímo při hře se mi to neseklo, ale když hru vypínám nebo když rovnou vypínám ps3, tak se mi to skoro pokaždé sekne, zapípá a vypne. Po zapnutí musím čekat na tu obnovu dat a sace data z bf4 smazaný... :/ Ikdyž jsem hrál jen multiplayer a ne sp...

Only in Battlefield:cheesygrin: Já se bojim zapnout mulťák, protože když jsem se díval na stav oprav na battlelogu, tak z 10ti nejvážnějších chyb je opravena jen jedna, ostatní čekaj ve frontě a po dvou měsících se detekují a testují:D:):) ještě že to bylo jen za 4 stovky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu