Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem to taky koupil na store... jak je to s mp? Od rana to stahuju konecne to mam pise me to campan 100% a pod tim full game 29% to musim projit singl abych mohl hrat mp? Na disku to ma 39.60 gb

edit: aha tak to neni stahle cele..ty jo ps zaple od rana a ma to stahle teprve 11 gb.. ale to neni jen tu me to brutalne pomalu stahuje skoro vsechno ale internetem to neni psko sem dokonce prepojil na kabel a naivne sem si myslel ze to pomuze dela to jen me?

Upraveno uživatelem Holenudle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

nehraje nebo nepamatuje si nekdo SP?

Jsem v misi Tangshan v casti s prehradou.Tam bych podle videa co jsem nasel mel prebehnout lavku kterou pak nepratelsti vojaci odstreli a ja mam odpalit tu prehradu.

Nicmene me to mustek odstreli jeste driv nez bych ho stihl prebehnout a coop na me rvou ze to mam odpalit.

Odpalovac mi to neumozni zvolit...

Jedna se o bug?Uz se mi jednou stalo ze zustal zaseknuty muj coop tank a musel jsem to zrestartovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehraje nebo nepamatuje si nekdo SP?

Jsem v misi Tangshan v casti s prehradou.Tam bych podle videa co jsem nasel mel prebehnout lavku kterou pak nepratelsti vojaci odstreli a ja mam odpalit tu prehradu.

Nicmene me to mustek odstreli jeste driv nez bych ho stihl prebehnout a coop na me rvou ze to mam odpalit.

Odpalovac mi to neumozni zvolit...

Jedna se o bug?Uz se mi jednou stalo ze zustal zaseknuty muj coop tank a musel jsem to zrestartovat

Mohu ti pouze poradit, že to je jak píšeš. Přeskočit, pak odpalit. Potom se sesune lešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Nejde v této hře v kampani manuálně uložit save? Mám hru chvíli ale tu kampaň chci dohrát!!!! Vím že hru jsem si koupil kvůli mulťáku ale kampaň chci dohrát a neuvěřitelně mě to začíná štvát!!! Který ♥♥♥♥♥ tu hru dělal. Půl hodiny všechny postupně střílím a pak jeden blb tě dostane a narodíš se úplně na začátku mise. Tohle není normální. Dlouho jsem u ničeho tak nezuřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Nejde v této hře v kampani manuálně uložit save? Mám hru chvíli ale tu kampaň chci dohrát!!!! Vím že hru jsem si koupil kvůli mulťáku ale kampaň chci dohrát a neuvěřitelně mě to začíná štvát!!! Který ♥♥♥♥♥ tu hru dělal. Půl hodiny všechny postupně střílím a pak jeden blb tě dostane a narodíš se úplně na začátku mise. Tohle není normální. Dlouho jsem u ničeho tak nezuřil.

Haha vím jak se citíš.. kdy já sem dělal platinu a v chybělo mi par misí do konce a šel jsem hrát MP a potom když jsem se znovu chtěl vrátit do SP tak jsem neměl save.. tohle byl bug na starém patchi kde hra neumožňovala hrát oba mody zároveň... to pak byli nervy hrát celé znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cau resim takovej problem snad mi pomuzete.... Taky mate BFko uplne zabugovany co se tyce trofeji? dneska jsem dohral hlavni pribeh na Hard, ale zadne trofeje mi neskocily... TO same ze sbiranim vsech collections veci:( nevite co stim?? Popripade da se nekde kouknout Jak jsem daleko v kampany? treba na tom battlelogu?? dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

môžete mi niekto poradiť? momentálne January sales 60% off, tá najlacnejšia verzia za 329 Kč (resp. 296 Kč pri PS+) stačí aj na hranie online? sú tam všetky dostupné mapy? v popise Premium verzie, ktorá je dvakrát taká drahá, sú spomenuté nejaké DLC packy.. BF4 som nehral, nevyznám sa, čo všetko k tomu treba.. mal som teda BF3 na PS3, ale tam nefungoval online kvôli tomu, že Online Pass sa dal stiahnuť iba pre US verziu a krabica bola z regiónu EU.. takže aby som nekupoval iba singleplayer.. vopred díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ucite na hrani online staci, ale za me ber tu verzi premium... Premium je v podstate season pass... Za ty penize rozhodne vyhodny... Dostanes vsechny DLC tusim 5 k tomh jeste naky dodatky..navic spoustu herniho obsahu v battlepacku... od zbrani po psi znamky boosty... dost tam toho je.. cca 2tydny jsem to kupoval a nelituju;) Jinak jestly to vemes, tak si trosku zastahujes celej BF4 je Gigant:D at vyberes spravne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

dakujem uz stahujem. zaujimave ze pri vybere DLC su vsetky Free a mozem ich stiahnut ale potom je tam ze Premium a tam uz svieti 59.99E

tak som dnes presiel bttla na hard obtiaznosti. nezda sa vam ze ta spolubojovnica az moc krici ? vzdy ked zakricela do sluchatek sem se az leknul hh .

co to su vlastne tie battlepacky?

Upraveno uživatelem Nadzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu