Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na DLC z flashky


xmod

Recommended Posts

Jak hrát DLC za pomoci flashky

Hodně lidí se ptá jak hrát DLC doplňky ke hrám pokud máte jen externí disk (třeba 4GB slimy jen s externím diskem)

Navazuji na návod na vícediskové hry zde, jako příklad zase znovu použiju Forza 4 DLC

http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

Podmínka : Na konzoli musí být RGH

Xbox část

V xboxu naformátujeme flashku jako normální paměťové zařízení

PC část

1) Vytvoříme si na PC prázdnou složku Content a v ní 0000000000000000 (16 nul) tak jako by to bylo na interním xbox HDD

2) Rozbalíme si stažené DLC na disk v PC tak aby byla správná adresářová struktura tj příklad pro Forzu 4 - DISK 2 (DLC) jsou to složky /4D530910/00000002

a tyto nahrajeme do připravené struktury Content/16 nul. Takže celá cesta je pak v případě Forzy 4 Content/0000000000000000/4D530910/00000002 a v ní soubory s DLC

3) Stáhneme si program Xbox 360 USB Storage Explorer (Xplorer) který umí v PC načíst Xbox formát (FatX)

4) Připojíme flashku k PC

5) Spustíme USB Storage Xplorer, dáme Open device což by nám mělo zpřístupnit xbox souborový systém na flashce

6) Pak už jen pomocí volby Inject Folder (vložit složku) vybereme složku připravenou v bodu 2 a nahrajeme ji na flashku

Flashku odpojíme, připojíme do XBOXU a ten už by měl vidět normálně DLC jako nainstalované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

A když tu flasku otevřu v tom programu, tak se mi tam ukáží další 2 složky. Mám to dát do nějaké z nich? Nebo jen tak volně?

Mám to daný na té flashce takhle, ale nefunguje mi to.. Jedná se o Medal of Honor Warfighter.

post-48398-14687165490459_thumb.jpg

Upraveno uživatelem pazdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu