Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Já mám právě doma 1TB ale bohužel jen USB 2.0 takže mě čeká nákup nového. Jelikož nemám klasickou sí´t doma, tak rozmýšlím jestli to mám strčit přímo do Xone, nebo koupit klasickej router a k tomu připojit můj HDD a síťovat.............. Ale nějak mi vychází proč kupovat další HDD a nemít síť, když by to šlo takto, takže pokud můžete někdo prubnout budu rád ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

z hlediska rychlosti bude určo lepší mít USB3.0 disk přímo do Xone (USB 3.0 disponuje více než 10× větší rychlostí, přenosová rychlost je 5 Gbit/s), než mít disk USB2.0 zapojen do routeru a pak pomocí wifi, byť i kabelu LAN tahat do Xboxu ... ted máš jak Xko připojené k netu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď chytám domácí wifi síť. Ale to není domácí síť, ale jen příjem signálu netu. Ale to je Vám asi jasný :-)

moc mi to není jasné .) pokud budeš mít na wifině připojeno 1 PC a 1 notes ...např.: tak z toho PC moheš za sdílet celej disk a pomocí notesu se na něj připojit v podstatě jako na server .)) tak že i ked to je bezdrátově, máš to jako domácí síť (samo že musí bejt v stejné pracovní skupině) - to je asi Všem jasný spíš .) ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop to by mělo fungovat .) pokud nemáš stolní tak ten exterák u notesu je fakt nepraktickej... .) navíc bys ten sítovej disk mohl využívat aj pro tablety či notes ...tak že to je dobré řešení ..ale jak sem psal co se týče rychlostí tak určo bude lepší USB 3.0 do xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, Xbox One si disk naformátuje a zabere jen pro sebe.

Stručně a jasně: k Xbox One potřebuješ samostatný USB 3.0 disk větší než 256 GB. Je jedno, jestli to bude 2,5", nebo 3,5" (s napájením). Bude ale vždy jen a pouze pro Xbox One. Na druhou stranu všechny hry na něm uložené můžeš vzít ke kamarádovi a hrát je na jiné konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další bulvární a nepřesný blábol z Eurogameru, aneb variace na téma "hloupá média".

Takže vysvětlení: Xbox One od svého uvedení rezervoval POVINNĚ a automaticky 10 % herního grafického výkonu pro výpočty snímání pohybu nového Kinectu + rezervoval také malé procento celkového výkonu pro základní funkce (jako je ovládání hlasem). Nyní, s novým XDK, Microsoft oněch 10 % herního výkonu vrátil vývojářům, takže se mohou rozhodnout, co s těmi 10 % udělají - mohou je využít pro Kinect, ale mohou je využít pro zvýšení grafického výkonu hry. Stále si však SYSTÉM (nikoliv hra) rezervuje maličké procento, aby fungovaly především hlasové příkazy (např. Xbox On, Xbox Record That, Xbox Go Home apod.). Ty budou fungovat pořád, vždy a v každém případě.

Tyto změny ale fungují pouze pro hry, které jsou upravené pro novou verzi XDK (je na 99 % pravděpodobné, že staré hry se předělávat už nebudou - do toho vydavatelé jako Ubisoft, Activision nebo EA peníze strkat nebudou), čili např. Destiny už 10 % využilo a běží v 1080p.

Podtrženo, sečteno: Kinect nikdo vypnout nemůže (pouze jeho část, která patří hrám). Odpojením Kinectu výkon nezvýšíš. Připojením Kinectu výkon nesnížíš.

Proč je to možné? Protože Microsoft už na začátku inteligentně rozdělil systém v Xbox One na 2 části - 1. operační systém + aplikace, 2. hry (pro techničtěji zdatné: jsou to dvě virtuální mašiny, které spojuje HyperV). Díky tomu je operační systém a jeho výkon zcela oddělený od her a jejich výkonu, a proto hlas bude stále fungovat (to je záležitost systému), zatímco snímání pohybu pro hry zajišťuje herní část, herní systém, který si už ale řídí hra (vývojáři).

Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 10 999 Kč, což je cena, kolik poté bude stát samotný Xbox One bez Kinectu, tak v předobjednávkovém balení dostanete kromě konzole i Forza Motorsport 5 a FIFA 15. V ceně je pak 500GB verze konzole, HDMI kabel, ovladač, drátový headset a 14 dní Xbox Live Gold.

http://games.tiscali.cz/oznameni/xbox-one-v-balicku-s-dvojici-her-vyjde-na-10-999-korun-240050

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Myslite si, ze se oplati si pockat na oficialni zahajeni prodeje v CR a pote si koupit Xone, nebo si ho jiz ted nekde koupit, pripadne si koupit pouzity za mensi penize? jde mi o cesky manual, at si muzu poradne procist hlasove prikazy a jine ruzne veci, teda pokud bude vubec cesky manual. Taky kvuli cestine ve hrach apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu