Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli si někdo myslel, že bude CZ tak je naivka si myslím.To by stačil přece upgreat a může ji mít každý.Ale třeba se pletu......Taky bych rád CZ, ale to mi stejně nezabránilo si ho hned po vydání koupit.To by se člověk připravil o hodně dobrých věcí pokud by čekal na CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to mi prave slo, ne o to, aby XONE byl v CZ, protoze to je mi jasne, ze nebude, ale slo mi hlavne o CZ ve hrach a nejvic ve Forze. Tak je pro me tedy zbytecne to ted kupovat, to si pockam az to oficialne vyjde v CR a i hry budou podporovat CZ :) a tak trochu i naivne cekam, ze po oficialnim vydani XONE v CR padnou trochu ceny... :D btw. nemate nekdo znameho v nejakem elektru? kvuli zajisteni nejake slevy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na xbox One je již česká lokalizace. Bohužel to je jen to, že máte STORE místo v librách nebo v dolarech v Českých korunách. Další podpora jazyku není naplánovaná :) Upřímně. Je tam toho ke čtení ještě míň než na 360tce :)

Kdyby byl nějaký dotaz. Klidně se ptejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dotazům a některým mylným informacím:

1) Jazyk FIFA 15 nemá vliv na systémové nastavení a nikdy neměl. Při spuštění dá uživateli vybrat, když máte českou verzi, můžete si tam vybrat češtinu.

2) Forza 5 a jiné hry jsou navázané na systémové nastavení Xbox One. A pro Českou republiku je k dispozici jen angličtina (jazyk menu i hlas). Pokud nastavím region na ČR, Forza je pořád anglicky (i když češtinu ta hra fyzicky obsahuje).

3) Bez češtiny v menu a hlasového ovládání nikdy nebude Xbox One centrem domácnosti. Obyčejný Jouda neumí anglicky a už vůbec nebude anglicky mluvit. 50 % Xbox One zážitku je najednou pryč a je to zas jen ta obyčejná krabice na hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop a jelikžo už bude Xbox ofiko pro CR, tak aj FIFA se bude prodávat s CZ dabingem ... u té Forzy myslím že jelikož to není etě ofiko vydáno pro CR proto ti nedovolí nastavit CZ do hry? nebo ne??

menu ani povely v CZ jazyce fakt nechci :D ... jen chci aby se dalo používat na platbu českou VISA kartu :D store bude v Kc a budou aj popisky, nějaké to vem čert :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy33: Dostupnost XBOX nemá co dočinění s češtinou. hraju Watch Dogs a máš tam české titulky normálně a to tady ani xbox není. To co hra nabídne je vždy na vývojářích a ne na konzoli. Takže pokud nebudou chtít aby tam čeština byla, tak tam prostě nebude a xbox s tím nenadělá nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartu tam dáš jakokoliv. Měl jsem Locale od ledna asi UK a platil jsem normálně :-) Takže tam se nic neděje. Překlad her ve store tam ještě není.

Pokud máš UK account, českou kartu ani PayPal nedáš. Pokud máš CZ account, ale jen UK locale, funguje to, samozřejmě. Pak ale nemáš Xbox Music ani Video.

Tommy33: Dostupnost XBOX nemá co dočinění s češtinou. hraju Watch Dogs a máš tam české titulky normálně a to tady ani xbox není. To co hra nabídne je vždy na vývojářích a ne na konzoli. Takže pokud nebudou chtít aby tam čeština byla, tak tam prostě nebude a xbox s tím nenadělá nic.

Není přesné - některé hry dávají možnost nastavení nezávisle na systému (WD, FIFA), některé mají spojené se systémem (Forza).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro info. FIFA 15 na PS4 a XBOX One nebude obsahovat češtinu.

http://www.zing.cz/novinky/22039/o-cesky-dabing-ve-fifa-15-se-opet-postara-stare-zname-duo

myslím si že FIFA15 bude mít určo CZ .. nebo myslíš že CZ Dabing bude jenom na FIFA 15 pro X360 a na X1 bude iba v AJ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus parmeni [emoji1] ... Tak se k Vam pristi mesic nejspise pripojim...Sice jsem chtel v pc obmenit svou zastaralou gtx580 ale po chvilce padla volba spise na Xbox...a Forzu [emoji1] ...Sice mi manzelka rika ze jsem totalni magor , kupovat si konzoli jen kvuli jednomu titulu...ale co...O tom to taky je ne? ...Navic me teda laka i Ryse a QB...

Koukal jsem ale,ze to tady celkem umrelo...

Jinak chci se Vas zeptat tech kteri maji konzoli delsi dobu.Jak to vidite s konzoli do budoucna?Koupili by jste znovu? Ja ted delsi dobu deni ohledne Xka nesledoval tak ani nevim co je aktualni atd...Jedine snad co jsem postrehl tak EA access nebo jak se to jmenuje mi vychazi jako celkem zajimava sluzba... A co podpora aplikaci atd..uz se da Xko opravdu pouzivat jako plnohodnotne multimedialni centrum? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, že se připojíš, čím víc tím lépe :-) To že jsem magor, mi říká ta moje taky pěknou řádku let a když musíš, tak musíš, uplně tě chápu. Když jsem si v loni před Vánocema jel z Prahy do Němec taky si ťukala na hlavu ;-) Co se týká tvého dotrazu na použití One jako MMC, tak to lze, ale zatím s menšíma úskokama, to znamená, že pokud chceš pustit film ze sítě, program na to na One nenajdeš (zatím - mělo by se změnit v dohledné době), ale pokud máš chytrej telefon, tak se to dá s použitím programu očúrat. Co se týká televize tak mě to s O2 nejde, teda po zaopjení tam obraz jaký si je, ale kvalitou asi jako když si člověk pouštěl za dob husara klacka zakodované nemravné obrázky ;-), takže jsem do dál neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu