Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Pro PS4 mluví HW (i když min. na začátku to nebude znát) a cena, za mě má Xbox lepší ovladač a Forzu (jsem na ní závislej), takže teď jsem Xboxovej, každopádně počkám určitě nějakej ten měsíc až rok, a pak se rozhodnu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Jsem na tom podobně, rozhodně někdy plánuju nákup (Xbox One nebo PS4), ale v nejbližší době ne - rozhodovat se budu až podle exkluzivek, který mě budou táhnout (počkám, až se prodeje ustálí a bude víc her). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasim...Ja treba.miluju Forzu a GTurismo ji neasaha ani po kolena!!! ..Uncharted se mi nelibi a Last of miluju....Takze to tvoje shrnuti si strc tam kam slunce nesviti Rowan...Radsi si zahraju Alana Wakea nebo Halo nez Uncharted....

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych se měl teď rozhodnout podle exkluzivek, tak beru radši Xbox s Forzou, než PS s Uncharted a Killzone a další...tyhle hry mi nic neříkají, i když jsou třeba dobré. PS může mít desítky exkluzivek, ale když mi nic neříkají, tak si radši vezmu Xbox s hrou, kterou mám rád. Co se týče ostatních her, budou vypadat plus minus stejně na obou konzolích...já opravdu nestojím u obrazovky a neporovnávám stébla trávy a stromy, jak jsou detailní. :)

A stejně se rozhodují lidi, co berou PS4...pokud jim nic neříká Forza a třeba Gearsy nebo Zoo Tycoon, ale mají rádi Killzone, tak proč si nekoupit PS.

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně omezeny výběr hoši.....kor když je forza taková***** ! A hlavně nerikal jsem titul ale počet exkluzivek. Ale podle toho jak jste to pochopili a komentovali je jasné ze nedokáže té byt ani za mak objektivní.

Neobhajuju ps4 ale pouze opravuju vas špatný názor na danou věc...;)

A ty sluníčko me teda ještě řekni v čem je forza tak strašně dobra ze ji taková ubohá hra jako je gt nesahá ani po kolínka....sup sup

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt ze jsi Forzu nikdy nehral.A uprime je mi te za to lito,ale snad se jednou proberes...a je pravda ze ti v tom hodne fandim.20 let zaostale gt proste nemuze Forze konkurovat a podle vsech recenzi i nazoru hracu a novinaru je to nej zavodni hra za poslednich deset let.Zkus,uvidis,proberes se a budes sve prispevky brat zpet...Nehajim konzoli,pouze titul.Konzole jsem mel doma obe,mam mam moznost srovnavat.Ty ne,radeji si nech sve komenty vecer pod perinu.Takze ty moje mile slunicko,az zkusis a proberes se,omluv se a ja ti mile rad odpovim :-):-):-)

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to podle her neberu.spíš podle věcí který jsou hodně zásadový.když to napíšu takhle Xboxone je multimediální což mi nepřipadá dobrý.,hlasový ovládání :) no v budoucnu už nebudeme potřebovat asi pc na net atd..takjže jsem se rozhodl takhle podle fin.co si budeme říkat když se xboxuOne porouchá určitě vysolím hodně velkou pálku.a co sem sledoval různý recenze PS4 je prostě jasná volba

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano xbone je hodne multimedialni a MS me nastval,proto treba ja nove xko neberu.Jestli bude xbone poruchovy...to nikdo nevi....tykalo se to prvnich revizi.pokud se nepletu a myslim si ze uz si to MS pohlida,ale nastvali me tak ze uz z principu si od nich konzoli nekoupim

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano xbone je hodne multimedialni a MS me nastval,proto treba ja nove xko neberu.Jestli bude xbone poruchovy...to nikdo nevi....tykalo se to prvnich revizi.pokud se nepletu a myslim si ze uz si to MS pohlida,ale nastvali me tak ze uz z principu si od nich konzoli nekoupim

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Na tom jsme stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, jak to bude vypadat dál no...právě kvůli třeba neověřené spolehlivosti zatím žádnou konzoli nekupuji...uvidíme, jak se budou prodávat, co bude za hry a jiné novinky. Zatím budu ždímat svůj X360. :)

S Rowanem se hádat nebudu, to asi nemá cenu, každý má svůj názor. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Myslím ze exkluzivní tituly se dají odvodit od ps3 vs xbox360 ;) opět to bude jasné, shrnutí si popřípadě najdi ;)

Nic proti, ale nemůžeš vědět, jaká hra mě bude/nebude bavit. Jasně jsem psal, že mi záleží na tom, které exkluzivky mě budou táhnout. Pokud těch exkluzivek (co mě budou bavit) bude víc třeba na Xboxu, pořídim Xbox. Pokud na PS4, pořídím PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt ze jsi Forzu nikdy nehral.A uprime je mi te za to lito,ale snad se jednou proberes...a je pravda ze ti v tom hodne fandim.20 let zaostale gt proste nemuze Forze konkurovat a podle vsech recenzi i nazoru hracu a novinaru je to nej zavodni hra za poslednich deset let.Zkus,uvidis,proberes se a budes sve prispevky brat zpet...Nehajim konzoli,pouze titul.Konzole jsem mel doma obe,mam mam moznost srovnavat.Ty ne,radeji si nech sve komenty vecer pod perinu.Takze ty moje mile slunicko,az zkusis a proberes se,omluv se a ja ti mile rad odpovim :-):-):-)

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

No tak poslouchej ty internetový hrdino, pochopitelně to mám srovnané jinak bych to nepsal, žádné recenze nikdy nenapsali ze je to nej závodní hra, max něj arkáda, a upřímně jsi trouba a nic jiného...hadas se o kravine o kterou tu nejde a nikdo se bavit nechce! Já napisu podívej se na exkluzivky a konzoli a ty omylas dokola jednu hru u které jsi nejspíš i také zamrznul a vzápětí napises ze nehajis konzoli ale titul. A proč? Protože jsi trouba.....

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale nemůžeš vědět, jaká hra mě bude/nebude bavit. Jasně jsem psal, že mi záleží na tom, které exkluzivky mě budou táhnout. Pokud těch exkluzivek (co mě budou bavit) bude víc třeba na Xboxu, pořídim Xbox. Pokud na PS4, pořídím PS4.

Vsak to je v pořádku to byla jen rada kam se podívat jak se ubiralo posledních 8let. Já mám zaplacenou ps4 ale nevyhnu se do roka ani xbone....:) ano a je to o tom co te baví....... Pokud někoho baví halo a ne uncharted tak v pořádku ale už nemůže přece napsat ze un je špatná hra když je vlastně převratná a značně nadčasova...příklad....

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je to opravdu o tom kdo co má rád, nedá se vyloženě říct že jedna konzole by byla horší než ta druhá, každá má něco co ta druhá ne. Jak jsem psal , měl jsem přes 8 let Xko a teď je to pro mě krok do neznáma, ale snad nebudu zklamanej. Uvidím jak si zvyknu na novej gamepad a uživatelský rozhraní. Pro mě bylo nejhorší se zbavit profilu na xku s cca 55000 ajchama a přáteli, který jsem měl po celým světě. Xko jsem si kdysi koupil kvůli Gearsum, tak jestli budou gearsy i na ONE tak asi budu muset přemluvit manželku a budu mít obě dvě konzole:-) Hlavně přeju všem ať je s tou svou konzolí spokojenej a nemá s ní problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom podobně, rozhodně někdy plánuju nákup (Xbox One nebo PS4), ale v nejbližší době ne - rozhodovat se budu až podle exkluzivek, který mě budou táhnout (počkám, až se prodeje ustálí a bude víc her). :)

Souhlas s kolegou, i kdyz u tech exkluzivek bych to tak dramaticky nevidel, protoze obe konzole maji exkluzivky podobnych zanru a zamereni, takze spis zalezi na osobnim vkusu. Ale hlavni je, aby ke konzoli bylo vic jak 20 her pri spusteni, protoze kupovat si konzoli kvuli jedne max. dvoum hram mi moc smysluplne neprijde. Lepsi rok pockat, aspon se do te doby taky vubec uvidi, jak na tom obe konzole budou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že FIFA jede na PS4 a Xone na novým Ignite enginu ne? Takže by to mělo vypadat líp.

Jojo ale vrtalo mi hlavou proč jsou tak velký v gb na HDD je to tam nutnost dát.jsou tam přidaný takový věci že do normálních konzolí by seto nevešlo :) Ale jeto hodně povedení nejen Fifa 14..a co jsem ještě koukal tak načítání přes HDD na PS4 je pomalí při zap.konzoli.a SSD je o dost rychlejší..500gb je málo pro PS4 a ještě víc pro XboxOne.takže doufám že to nebude pak problém dát místo 500gb třeba 1T...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ti tak věřím že zrovna hráč který je 8 let na Xboxu a má nahráno plno ajchu, najednou přejde na PS4 :-)) Na službu Xbox Live Gold a jejich služby a funkce Párty a nikdy Sony mít nebude, minulí rok překopali totálně celí jejich slavný PS plus a stejně to stojí za starou belu. Podívej se na rozbalovací video PS4 a uvidíš jak vypadá uboze headset do ucha s drátečkem. Blbne jim připojení HDMI a hlásí to chybu,rozlišení na AC4 vyšlo na PS4 jen v závorce 900p. To nemluvím o tom že hned po vydání 15.11 v Americe a Kanadě spousta her hráčům z ničeho nic padají a nejdou jim spustit.V článku na Eurogamer.cz se dokonce zmiňují o tom že nikdo nové hry nestačil ani zkoušet na PS4 firmware 1,5.konkrétně se do Sony opřelo i EA. Ovladač který jsi držel 8 let v ruce najednou budeš držet od PS??? Dobře víš Umberto že Xbox ovladač je nejlepší a na Xbox One bude ještě lepší. Sony slibovalo hráčům že jim pojedou headset s PS3 někdo má i lepší za 15-2000 Kč bezdrátové a víš co, minulí měsíc Sony ohlásilo že do PS4 headset kompatibilní nebude a budou si muset koupit nový. Pro mě jasná volba XBOX ONE a Tobě i ostatním radím to samé. Mám rád osvědčené služby a ovladače a hry které znám. Komunita hráčů na PS3-4 je úplně jiná než na Xboxu, to je taky důležitý. Titanfall, Forza, Halo, jsou přesně hry které chce hráč na Xbox hrát. Ne každý má tolik peněz aby kupoval obě konzole a po čase stejně zjistil že vlastně víc hraje jen na jedné :-)) Hodně zdaru přeje Tobě Umberto i ostatním hráčům Xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu