Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To Ti tak věřím že zrovna hráč který je 8 let na Xboxu a má nahráno plno ajchu, najednou přejde na PS4 :-)) Na službu Xbox Live Gold a jejich služby a funkce Párty a nikdy Sony mít nebude, minulí rok překopali totálně celí jejich slavný PS plus a stejně to stojí za starou belu. Podívej se na rozbalovací video PS4 a uvidíš jak vypadá uboze headset do ucha s drátečkem. Blbne jim připojení HDMI a hlásí to chybu,rozlišení na AC4 vyšlo na PS4 jen v závorce 900p. To nemluvím o tom že hned po vydání 15.11 v Americe a Kanadě spousta her hráčům z ničeho nic padají a nejdou jim spustit.V článku na Eurogamer.cz se dokonce zmiňují o tom že nikdo nové hry nestačil ani zkoušet na PS4 firmware 1,5.konkrétně se do Sony opřelo i EA. Ovladač který jsi držel 8 let v ruce najednou budeš držet od PS??? Dobře víš Umberto že Xbox ovladač je nejlepší a na Xbox One bude ještě lepší. Sony slibovalo hráčům že jim pojedou headset s PS3 někdo má i lepší za 15-2000 Kč bezdrátové a víš co, minulí měsíc Sony ohlásilo že do PS4 headset kompatibilní nebude a budou si muset koupit nový. Pro mě jasná volba XBOX ONE a Tobě i ostatním radím to samé. Mám rád osvědčené služby a ovladače a hry které znám. Komunita hráčů na PS3-4 je úplně jiná než na Xboxu, to je taky důležitý. Titanfall, Forza, Halo, jsou přesně hry které chce hráč na Xbox hrát. Ne každý má tolik peněz aby kupoval obě konzole a po čase stejně zjistil že vlastně víc hraje jen na jedné :-)) Hodně zdaru přeje Tobě Umberto i ostatním hráčům Xboxu
Tak ti nic jinýho nezbyde než mi věřit. Každopádně bych to neviděl tak negativně jako ty. To co všechno píšeš, tak je pravda, ale každá nová věc má na začátku problémy. Podobně to bude určitě i s xbox ONE. Jen se o tom ještě nepíše, protože není v prodeji. Nevím jak to myslíš že komunita hráčů PS3(4) je jiná jak na XBOXech, ale mám pár známých,kteří mají dlouhou dobu PSko a jsou zcela normální. Jen pro zajímavost, bavil jsem se s Martinem Schovancem o prodejích her na jednotlivé konzole a na 4 klusy prodané hry na PSko je jedna prodaná hra na xbox. To taky o něčem svědčí. Ale nejsem zaujatý jako někteří proti jedné nebo druhé konzoli, natož samotným hráčům. Prostě každej si najde to svoje a každýmu vyhojuje něco jinýho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád chlape že souhlasíš, už jsem se lekl že jsi na nás zapomněl, což se za 8 let hraní na xboxu myslím ani nedá. Jinou komunitu jsem myslel na PS věkový rozdíl a dalo my to zapravdu hodně hráčů co se s PS3 setkali. Samo že tak jsou i normální a starší hráči, ale převládá ta mladší vlna :-))Jinak jsem včera požádal admina aby nám dal přímo kolonku v uvodu pro diskuzi pro XBOX ONE, tak jak to má PS4, vychází 22.11 a spousta prodejců a eshopaků to bude prodávat a dovážet s Německa,Rakouska a Anglie. Takže se bude hodit pár info o instalaci, funkcích a nastavení a samo že volná diskuze pro XBOX maníky :-) Díky za Tvůj názor Umberto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád chlape že souhlasíš, už jsem se lekl že jsi na nás zapomněl, což se za 8 let hraní na xboxu myslím ani nedá. Jinou komunitu jsem myslel na PS věkový rozdíl a dalo my to zapravdu hodně hráčů co se s PS3 setkali. Samo že tak jsou i normální a starší hráči, ale převládá ta mladší vlna :-))Jinak jsem včera požádal admina aby nám dal přímo kolonku v uvodu pro diskuzi pro XBOX ONE, tak jak to má PS4, vychází 22.11 a spousta prodejců a eshopaků to bude prodávat a dovážet s Německa,Rakouska a Anglie. Takže se bude hodit pár info o instalaci, funkcích a nastavení a samo že volná diskuze pro XBOX maníky :-) Díky za Tvůj názor Umberto

Jasně že se těch 8 let jen tak nevymaže, každopádně změna to pro mě sakra bude, tak držte palce ať to je hladkej přechod, a když se konzole nerozjede hned napoprvé, tak je tady ještě záruka. Sám jsem zvědavej jak to bude s ohlasama na ONE, jestli to bude ok nebo ko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe mohu říct že když se podívám na specifikace tak PS4 je na tom lépe, ač nejsem žádná MS ofce, používám legálně jejich produkty MS fandím a poté co prodám X360 koupím hned Xone, je to prostě o názoru a mě se líbí cesta kterou MS jde, a každý si mlže říkat co chce, jde o názor jednotlivce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou, je to opravdu každého věc. Já používám konzoli z 99% ke hraní proto jsem se rozhodl přesedlat na PSko. Ale musím říct že xko má určitě líp řešený dashboard i s polu s avatarem a dalšíma volovinkama. A co se týče gamepadu, tak mě překvapilo že u PSka je vestavěný akumulátor , to mi příjde horší řešení , ale není to nic zásadního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To skutečně myslíte vážně, že se zas a znovu bude opakovat (v tomto tématu už po několikáté) diskuse na téma "je lepší konzole A, nebo B"?

Abych ale přispěl mou troškou do mlýna, baví mě, jak se tu objevují jasné názory typu "konzole A je lepší", jen je v každé té větě opomenuto uvést důležitý dodatek "pro mě". Každý má jiné požadavky a priority a je každého věc, která konzole je splňuje lépe. Klidně to může být Ouya nebo Wii U.

Pokud by byly obě konzole (PS4 a Xbox One) stejné a lišily se jen výkonem, pak ano, PS4 je "lepší". Tak to ale není a - věřte nebo ne - výkon není pro všechny stejně důležitý. Třeba pro mě má větší váhu Kinect a špičkově navržený OS. Nehledě na Ryse a Forzu. :-) Jinak ale souhlasím s tím, že i mně víc vyhovuje přístup Microsoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cesta kterou MS jde ? to je vtip ? :D

myslel sem konkrétně u konzolí ... ne třeba nasazování WRT na tablety atd :D

měli sice vymyšlený "nový koncept" z kterého dost museli uhnout vzhledem k feedbecku od uživatelů, to všici víme...ale vytvořit 1 "krabičku" co zvládne vše (to je to co sem myslel) - 1 multimediální centrum

Taky používám Xko jenom na hry jako Umberto, nežiju v USA abych mohl dashboard využít na plné koule ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak MS ma v posledni dobe imho supr produkty, win8, office2013, wp8, surface2, novej xbox, skydrive,atd., makaji na provazani ekosystemu, coz je dobra zprava.

a jinak v sobotu jdu do Xboneu, duvodem, jsou exkluzivni tituly, xbox live, ovlaadac, kinect a libi se mi i voice control a dalsi blbinky. tech par pixelu, ktery ma na papire PS4 navic klidne obetuju.V realu stejne ty hry budou vypadat suprove na obou konzolich, a par clanku na netu ukazalo, ze ono tech 1080p u ps4 vypada hur jako 720p -hwupscaled->1080p u Xbox One. Nemluve o reportovanych problemech s tim PS4 dashboardem, nebo jak tomu rikaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že si tady může hráč a fanda své konzole, psát čemu věří a komu se to nelíbí co si tady píšeme o XONE, nemusí to číst a zbytečně tady někoho osočovat a vysmívat se jeho názorům. Proto jsme rádi, že na tomto foru jsou tyto dvě konzole rozděleny, tak aby si každý mohl psát svoje názory ve své diskuzi o své konzoli o které je přesvědčen že je pro něho ta správná volba:-) Takže nás laskavě nechte si tady diskutovat o Xbox One a my Vám taky nelezeme do PS4 a nemáme tam připomínky v rámci Vašich diskuzí. Každý může věřit čemu chce a radovat se a těšit na tu svoji konzoli. Objektivnost si myslím je nejlepší známkou dobrého hráče

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osbně si myslím že podobný porodní bolesti může mít i xko. Ale podle toho bych ani jednu konzoli neházel do popelnice. Je tady ještě záruka, kterou v takovém případě můžeš použít, jedino co se stane, že si dalších 30 dnů člověk nezahraje. Nejde o život:-) A pokud je poruchovost 0,4% tak z toho jednoho milionu prodaných konzolé za první den to není ani 500 PS4, což je si myslím v pořádku. V Sony to určitě dlouhodobě testovali a zatěžovali. Jak říkám, podobně na tom bude i xko, však uvidíme v pátek. A jak psal Elvis oba dva tábory mají co chtějí, nikdo je k tomu nenutí a každý si může koupit co chce:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak Umberto, stačí si jen vzpomenout jak na tom byl Xbox Arcade 2007 s přehříváním a s červeným kruhem smrti :-)

Zmizelo to až s Xbox360 a Slim. Hrál jsem třeba 5 hodin v kuse a večer si pustil ještě film a v pohodě to jelo. Je pravda že vždycky když se do něčeho dá systém na kontrolu přehřívání, tak to má i své nevýhody právě v rámci omezení a kontroly. U Xbox One je kladený velký důraz právě na chlazení, což si můžete všimnout mřížek pro ventilaci zasahující do celé poloviny konzole. Četl jsem i info o tom že pokud Xbox One zaznamená zvýšené zahřívání, automaticky Vám vypne veškeré aplikace které zrovna nepoužíváte a sníží tak riziko přehřátí konzole. Což si myslím že je lepší varianta pro to aby jste v klidu mohli hrát dál a nemuseli vypínat konzoli nebo otvírat okno a čekat se konzole zchladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí si jen vzpomenout jak na tom byl Xbox Arcade... s přehříváním a s červeným kruhem smrti :-)

Zmizelo to až s Xbox360 a Slim.

I ty starší xboxy arcade, nebo elite (to je úplně jedno) už byly v pohodě. Vše od revize jasper se už nepřehřívalo, takže ne od slimu, ale od revize Jasper. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za opravu, bral jsem to spíš jako osobní zkušenost s Xbox Arcade v roce 2008 a kruh smrti mě dal jasně najevo že jsem to neměl dávat do úzkého prostoru pod TV. u nového Xbox One už nebude možnost postavit konzoli na bok jak tomu bylo nebo ještě je u Xbox360. Jak se přímo MS vyjádřil, konzole není navržena na to aby jste jí stavěli, co už :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to taky tím že napájecí zdroj (power brick) je mimo konzli , tak jako u xbox 360. Ale když jsem viděl ty fotky z termokamery u PS4 tak i přesto tam nebylo nic zvláštího, standartní provozní teplota, a to je trafo uvnitř PSka. JInak termín pro vyvolených 13 zemí je 22.11. což je tento pátek, určitě se objeví o víkendu první rezenze a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že by stálo i za zmínku něco o ONLINE CLOUD který se bude na XONE honě využívat, podívejte se video kde vývojáři popisují jak této služby budou plně využívat. Libí se my jak se borec v BF4 nakloní a přes Kinect2 se to přenese do hry a voják se podívá s poza rohu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu