Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Forza vypadá krásně.Akorát nechapu,proč opět chybí počasí,nebo závody v noci... S nějak propracovanyma boxama taky asi počítat nemůžeme...škoda,podle mě na to Turn 10 určitě mají...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že to bude spíš pro fanoušky typu filmu jako je Gladiátor(R.Crowe) nebo spíš Troja(B.Pitt)což já k těm filmům patřím a rozhodně si tuhle hru pořídím

A jinak jak tak koukám už XOne se v USA rozjíždí a je plno videí na youtebe :)

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel musím s Vámi souhlasit a je škoda že nebyl využito námětů s historie římských bojů. Chybí my jakékoliv vtažení do děje a opakované scény a vojáci nedávají hře ten správný lesk. Byl bych rád kdyby se tímto námětem her zabývalo více vývojářů a dobývání pevností a odrážení nájezdů barbarů by nebylo tak umělé a předem očekávané souboje. Rico4 se zmínil o filmech s touto tématikou a doporučil bych všem Orel Deváté legie z roku 2011. Jinak Forza 5 je super a jízda Prahou nemá chybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obří větrák :D...a navíc v IGN objevili, že HDD jde vyměnit (ale poruší se tím záruka)...podpora externích disků bude k dispozici později podle Microsoftu.

http://www.ign.com/articles/2013/11/21/xbox-one-teardown-uncovers-replaceable-hard-drive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obří větrák :D...a navíc v IGN objevili, že HDD jde vyměnit (ale poruší se tím záruka)...podpora externích disků bude k dispozici později podle Microsoftu.

http://www.ign.com/articles/2013/11/21/xbox-one-teardown-uncovers-replaceable-hard-drive

Tak to si mě potěšil..že půjde vyměnit HDD.a ten větrák to je big :D o důvod aby se nepřehřejval ,,doufejme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky rád že tu bude možnost výměny HDD ale přijít o záruku se my zdá při tak drahé konzoli docela riskantní.

Spíš si myslím že bude lepší počkat na variantu externího připojení a tudíž kombinaci obou HDD. myslím že vstup HDMI

tam není jen tak pro legraci a určitě bude mít více využití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavnostní přípravy prodeje XBOX ONE jsou v plném proudu po celém světě a slavnostní program můžete sledovat v přímém přenosu z Xbox Live nebo Xbox.com, SpikeTV nebo na GameTrailers.com v 5 hodin ráno našeho času z USA v New Yorku, Los Angeles, Londýn, Berlín, Vídeň a celkový sestřih ze všech 13 zemí kde se Xbox One bude prodávat.

Už teď můžete vidět na YT různé sestřihy jak přípravy pokračují, chodící Zombie po mostě v New Yorku a jezdící auta po městě se zeleně podsvíceným podvozkem :-)

K tomuto slavnostnímu zahájení prodeje vydal MS tři krátké klipy a mně osobně se líbí Taxi v podání Forza 5 :-)

Major Nelson a příprava prodeje Xbox One v New Yorku z Times Sqare :

Dead Rising 3 :

Forza 5:

Ryse:Son of Rome :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obří větrák :D...a navíc v IGN objevili, že HDD jde vyměnit (ale poruší se tím záruka)...podpora externích disků bude k dispozici později podle Microsoftu.

http://www.ign.com/articles/2013/11/21/xbox-one-teardown-uncovers-replaceable-hard-drive

To, že disk půjde vyměnit, se ví měsíce. Nicméně "nejde" vyměnit proto, že se tím poruší záruka. Já bych to neřešil, USB 3.0 externí disk udělá svou práci (jakmile bude podpora dodělaná), navíc tam půjde připojit 3,5" disk s terabajtovými kapacitami a do budoucna kdykoliv vyměnit/rozšířit. 2,5" vnitřní disk by k ničemu nepomohl, protože je vždy v nižších kapacitách než (externí) 3,5" disky. Možná by mělo smysl dovnitř SSD, ale to je zbytečně vysoká investice, zvlášť když ten systém je už i s klasickým HDD rychlý dost.

Ja si myslim ze tentokrat to bude mit xko hodne vychytany...zpracovani atd...urcite se poucili:-)

Z toho rozboru na iFixit je vidět, že Xbox One je skutečně špičkově navržená a promyšlená konzole - skvěle sestavená, kvalitní komponenty (např. paměti od Hynix), dostatek prostoru, modularita, snadná oprava a výměna dílů, výborné chlazení, ale hlavně jedna věc, co mě VELMI potěšila - ještě lepší Wi-Fi modul, než jsem čekal. Ten Marvell, co tam je, umí nejen Wi-Fi B/G/N i AC, funkci Direct, ale i NFC, Bluetooth a Wireless Display! Čili jde jen o to, než MS dodělá podporu/ovladače těch funkcí a využije je v budoucnu. Na Wireless Display bych se těšil hodně!

V těchto oblastech (návrh, konstrukce a Wi-Fi) je PS4 velmi levná alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zcela IT machr nebo přesněji řečeno vůbec :-) mohl by jsi Tommy tuto službičku trošku rozebrat a jak by byla použitelná v rámci Xbox One, díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wireless Display mas bezdratove spojeni mezi Xboxem a TV, takze teoreticky bys mohl hrat na jakekolikv televizi v byte (samozrejme musi podporovat tuto funcki), zalezi jak daleko dosahne ovladac, ale jelikoz funguje pres Wifi Direct, tak by tam mel byt dosah mnohem vetsi nez je to u stavajici generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíce na co jsme zvědavej ze všech těch her je asi Zaklínač 3, Jsem odkojenej Gohtickem a pro dohrání obou zaklínačů třetí díl bude naprostá bomba. Na tohle jsou poláci mistři:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám :D Hlavně Gothic nebo TES měli vždycky otevřený svět, což mi na Zaklínačovi trošku vadilo že tam není, i když tam byla spousta lokací...ve trojce už by měl být úplně otevřený, což je bomba!

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wireless Display mas bezdratove spojeni mezi Xboxem a TV, takze teoreticky bys mohl hrat na jakekolikv televizi v byte (samozrejme musi podporovat tuto funcki), zalezi jak daleko dosahne ovladac, ale jelikoz funguje pres Wifi Direct, tak by tam mel byt dosah mnohem vetsi nez je to u stavajici generace.

Hrát přes to určitě nepůjde, na to je tam příliš velké zpoždění (mám s WiDi zkušenosti). Ale Xbox One pak může sloužit jako přijímač bezdrátového HDMI obrazu, čili z počítače (apod.) streamovat HD obraz i s prostorovým zvukem, bez kabelů. Případně přes Xbox One sdílet obraz z počítače/notebooku, opět bez kabelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise se tam o HDMI passthrough. tzn HDMI vystup z konzole pojede naprosto standardne.

viz xbox support:

Note Your Xbox One can produce digital surround sound for games and Blu-ray or DVD movies. Only the digital audio pass-through from your cable or satellite box is in beta.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/live-tv/digital-sound-not-working

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát přes to určitě nepůjde, na to je tam příliš velké zpoždění (mám s WiDi zkušenosti). Ale Xbox One pak může sloužit jako přijímač bezdrátového HDMI obrazu, čili z počítače (apod.) streamovat HD obraz i s prostorovým zvukem, bez kabelů. Případně přes Xbox One sdílet obraz z počítače/notebooku, opět bez kabelů.

Elvis: wizaard na to odpověděl dobře... nemyslím si že by to umožňovalo hrát bez kabelů, ale zobrazovat to co mám na tabletu/pc/ telefonu to ano, přesně jak je popsáno na tom webu ... jinak nemám s WiDi žádné zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise se tam o HDMI passthrough. tzn HDMI vystup z konzole pojede naprosto standardne.

viz xbox support:

Note Your Xbox One can produce digital surround sound for games and Blu-ray or DVD movies. Only the digital audio pass-through from your cable or satellite box is in beta.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/live-tv/digital-sound-not-working

Takže o zvuk Dolby Digital nepřijdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu