Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele ten zvuk dela kdyz je cd uvnitr? Nebo i kdyz je jen nabehle menu...ted jsem pred prodejnou,chci to vyzkouset...poradte dik

zvuk se u mě objevil už jen když jsem do konzole strčil el. kabel. a poté od puštění až do vypnutí. To samé při testu druhé konzole na prodejně. Ani nebyla připojená k TV a by lo to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten zvuk je pri zapnuti aj pri vypnuti ,ak sa zapne hra zvuk je prec , to je zaujimave

Tak ho mám doma a taky tam něco slyším, je to jak jsi psal, jako když se na PC zapisují data na HDD. Taky to přestane, když zapnu hru, ozve se to potom na chvíli až když Xbox úplně vypínám. Nevím jestli už jsem z toho paranoidní, nebo je to normální :-D Jde to slyšet jen když je v pokoji opravdu ticho, není to nic hrozného a jakmile hra běží nejde slyšet vůbec nic, ani hučení větráku. Tak nevím jestli to řešit nebo ne. Asi počkám a kdyby se to zhoršilo, tak to reklamuju, ale takhle mi na tom nepřipadá nic nenormálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zitra si pro nej jedu [emoji2] ...Zkousel jsem na prodejne dneska 2 kusy (jedine) a oba vrcely jako blazen.Zitra prijde nova varka tak si snad vyberu.... Doufam ze zitra se mnou nekdo zahrajete Forzu [emoji1] ...jinak jaky mate prvni dojmy? Myslim Vas kteří jste si ho dnes poridili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes tedy konecne koupil XONE v Alza.cz a dokonce mam i nejakou edici Day One, Day One je dokonce i na predni strane ovladace :D a je k tomu jeste nejakych Day One bonus, jeste nevim jakej. Kazdopadne se chci zeptat ohledne te Forzy, ona neni v CZ? :D to je pro me docela zklamani, koupil jsem si v Alze hnedi Forza 5 GOTY edici a cekal jsem, ze to bude v CZ, docela by se mi tam hodila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak jsem si dnes tedy konecne koupil XONE v Alza.cz a dokonce mam i nejakou edici Day One, Day One je dokonce i na predni strane ovladace :D a je k tomu jeste nejakych Day One bonus, jeste nevim jakej. Kazdopadne se chci zeptat ohledne te Forzy, ona neni v CZ? :D to je pro me docela zklamani, koupil jsem si v Alze hnedi Forza 5 GOTY edici a cekal jsem, ze to bude v CZ, docela by se mi tam hodila...

Hm? Bral jsi ji někde na prodejně (kde) anebo přes e-shop?

To mě dost překvapuje, že by měli Day One edice, které byly jen při launchi. Ale zase pokud máš ten nápis i na ovladači, tak by to odpovídalo.

Máš balení konzole v té zelené krabici, nebo je celá černá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm? Bral jsi ji někde na prodejně (kde) anebo přes e-shop?

To mě dost překvapuje, že by měli Day One edice, které byly jen při launchi. Ale zase pokud máš ten nápis i na ovladači, tak by to odpovídalo.

Máš balení konzole v té zelené krabici, nebo je celá černá?

Objednaval jsem to telefonicky na Alza.cz a jel si to vyzvednout na showroom v Praze-Holesovicich. Jinak to mam v cele cerne krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu