Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Tak konzole je doma, celkově super, pár věcí mi ale trochu zkazilo náladu:

1. TV. Když mám Set-top-box píchlý do XB, tak je kvalita obrazu TV podstatně horší, než když je S-T-B připojený přímo k TV. Jakoby frekvence byla tak 20 obrázků a méně za sekundu, prostě je vidět trhání, patrné hlavně u HD programů. Originál kabely, všechna nastavení vyzkoušena a nic. Takže TV přes XB u mě zatím ne-e. Máte někdo podobnou zkušenost?

2. Ovládání Bluray přehrávače – nepřišel jsem na to, jak se pohybovat v menu, které je přímo na disku. Menu naběhne, ale jsem schopen otevřít pouze menu, které nabízí XB. Žádná šipka, která by klikla na menu disku. Poradíte? Edit: vše funguje jak má, chyba mezi ovladačem a sedačkou.

3. Day One achievment úspěšně uplatněn, ale nikde ho nevidím, dle diskuzních fór minimálně celoevropský problém. Blbost, ale zamrzí...

Day One Achievement je v seznamu mezi Achievementy. Alespoň já ho tam mám (konzole kupovaná jako opravdu Day One z Německa). Nicméně moc od něj nečekej, je to pouze pro ten "pocit", že máš achievement za Day One, nic víc v tom není schované, žádný "free gift", hra nebo tak něco. Alespoň já v tom nic jiného nenašel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tu čtu, tak jsem na pochybách jestli někteří nejsou netopýři 😃 V úplném tichu také slyším švitořit HDD, ale musel bych být do 1m od konzole, jinak neslyšitelný. Nějaký zvuk to vydávat musí, když tam jsou větráky a HDD se točí 7200 otáček za minutu. Ani na chvíli mě nenapadlo toto reklamovat, spíš je mi divné jestli má někdo stejně tichou konzoli při zápisu na hdd jako když je konzole vypnutá 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ty problémy co tu od vás kluci čtu jsou děsný. Asi to úplně v pořádku všechno nebude, když to v obchodech mění a i na podpoře M$ vám některým řekli, že je to na reklamaci. Úplně vaše nářky chápu, já reklamoval PS4 takže vím, jaké to je mít radost z nextgen konzole sotva pár chvil a pak čekat na reklamaci.

Citace z článku:

Nelze vyrobit dokonalou konzoli na "day one" a za uplynulé měsíce jsme dokázali konzoli vylepšit jak systémově, tak o zhruba 10 procent zlepšit výkon."

Jeden by řekl, že je to věta jako vystřižená z marketingového manuálu. Kde ale tedy soudruzi z NDR (ehm, z Číny) udělali chybu při výrobě HW? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ja jen jestli nekdo o tom vi. Obchodni zakonik rika neco o lhute 48 hodin co se reklamace tyka. Je to mysleny tak, ze si napr. Xbox nebo cokoliv jineho si prinesu domu a do 48 hodin se mi na tom projevi jakakoliv zavada ( pripad se zvukem ) ma prodejce povinnost xbox vymenit za jiny kus. Opravu si pak resi sam a to uz me, jako zakaznika nemusi zajimat. Urcite to nereste tim, ze si koupim konzoli a pak ji hned budu reklamovat a cekat az mi ji do 30 dnu vratej. Tento postup plati pro vsechny, co si koupi zbozi jako fyzicka osoba a neplati pro podnikatele, kteri zbozi koupi na ICO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že zákazník má akorát možnost vrátit zboží bez udání důvodu do 14ti dnů. To o 48 hodinách jsem nevěděl, díky. On spíš bude problém v tom, že momentálně ta várka co je v ČR je vadná skoro celá (což mi mimochodem nejde absolutně do hlavy), protože ať už tady na fóru, nebo na facebooku, píší o tomto problému skoro všichni co jej u nás koupili. Takže je docela velká pravděpodobnost, že i ten vyměněný bude vadný. A už vůbec si netroufám odhadnout, jak na tom budou ty kusy, co bude posílat přímo Microsoft jako výměnu za ty reklamované. Snad je aspoň otestují, než je odešlou. Taky bych byl rád za oficiální vyjádření Microsoftu, protože zatím jsme od nich akorát slyšeli, že se Xbox One u nás skvěle prodává a všichni jsou šťastní.

Upraveno uživatelem DeviR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je zboží vadné můžeš vrátit obratem vztahuje se na tom nějaký kec o skryté vadě.... prostě po nich chtít okamžitou výměnu... případně se na své práva komplet zeptat na ČOI ...jeden pětiminutový telefon

jinak u ms je výhoda, že si pro to přijedou až domů a do dvou týdnů je to v 95% zpět... a jelikož prý je to komplet várka...tak možná bych si to nechal vyměnit servisem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nas v praci jsem rozdelal jeden xone bez her dneska a nejen ze chrcel a dost ale este plast kolem vstupu bluray je odlepenej a konzola skrabla. Omg.

já už jsem to psal distributor v čr si chtěl asi namastit kapsu, je tu ještě vůbec v čr ofiko ms zastoupení, bylo prý zrušeno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ja jen jestli nekdo o tom vi. Obchodni zakonik rika neco o lhute 48 hodin co se reklamace tyka. Je to mysleny tak, ze si napr. Xbox nebo cokoliv jineho si prinesu domu a do 48 hodin se mi na tom projevi jakakoliv zavada ( pripad se zvukem ) ma prodejce povinnost xbox vymenit za jiny kus. Opravu si pak resi sam a to uz me, jako zakaznika nemusi zajimat. Urcite to nereste tim, ze si koupim konzoli a pak ji hned budu reklamovat a cekat az mi ji do 30 dnu vratej. Tento postup plati pro vsechny, co si koupi zbozi jako fyzicka osoba a neplati pro podnikatele, kteri zbozi koupi na ICO.

Vidis, to jsem ani nevedel. Ale popravde, treba takovy Datart by mi to hned ma miste nevymenil, protoze na prodejne snad ani zadnou nemaji (cekal jsem 2 dny na doruceni ze sklaadu). A verim, ze uz ji budu mit brzy doma (doufam, ze hezky tichou a plne funkcni). Taky bych cekal, ze nez konzoli poslou tak ji vyzkousi.

Dost me to desi, ze je tolik pripadu. Ale cetl jsem to i na cizim foru, ze to slychava vic lidi, mozna ta varka nebude spatna jen u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaky: neboj, je to ok, mne nedal kurier tiež ziadne potvrdenie, zasielku si vieš kontrolovat na webe UPS, moj Xbox bol večer vo Viedni a rano to išlo dalej

len dufam ze nepošlu vadnu konzolu a aspon ju zapnu, to by ma už fakt nasralo

Upraveno uživatelem Sanzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mluvil s ms podporou a taky jsem si domluvil reklamaci. Pán mi radil, at si nechám konzoli vyměnit tam kde jsem ji koupil, že ta druhá už bude v pohodě. Takže byl docela překvapený, když jsem mu řekl, že už ji vyměněnou mám a že obě dělají stejné divné zvuky. Prý to na funkci Xboxu nemá žádný vliv, ale tak nějak mi připadá, že když už za to dám 11 tisíc, tak chci, aby to bylo v pořádku úplně. Takže ji zítra posílám. A budu se modlit, ať mi zase nepříjde nějaký zmetek, to už bych jim to jel fakt omlatit o hlavu do toho Frankfurtu, nebo kam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ještě z nich vymlátit nějaký ten LIVE zdarma, třeba na měsíc :)

Mohli by k tomu dát jako omluvu, to máš pravdu. A jak je to s Goldem, když ho mám zaplacený a Xbox teď bude těch cca 10 dní pryč, jsem se zapomněl zeptat. Snad to o tu dobu prodlouží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaky: neboj, je to ok, mne nedal kurier tiež ziadne potvrdenie, zasielku si vieš kontrolovat na webe UPS, moj Xbox bol večer vo Viedni a rano to išlo dalej

len dufam ze nepošlu vadnu konzolu a aspon ju zapnu, to by ma už fakt nasralo

Diky moc, uz jsem koukal, ze dnes bylq konzole dorucena. Jen nevim, jak se meni ten status u obkednavky servisu v podpore :-) Treba aspon tam uvest, ze konzole je prijata. No nic, snad mi brzy poslou novou. Jinak vsem preji hodne uspechu, pak si sem napiseme gamertagy (nicky) at si o tom muzeme pokecat a zalozit tak komunitu "tech nestastniku" :)

Stejne by me zajimalo jak je mozny, ze takova varka je pustena do sveta. A jestli nekdo napise, cim to je zpusobeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neverim ze by uz konzola bola tam.

moje info...

Moje:

[TABLE=class: dataTable]

[TR=class: odd]

[TD=class: nowrap]Prague, Czech Republic [/TD]

[TD=class: nowrap] 10.09.2014 [/TD]

[TD=class: nowrap] 15:30 [/TD]

[TD]Doručeno [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: nowrap]

[/TD]

[TD=class: nowrap] 10.09.2014 [/TD]

[TD=class: nowrap] 9:17 [/TD]

[TD]Mimo Pro Doručení [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: nowrap]

[/TD]

[TD=class: nowrap] 10.09.2014 [/TD]

[TD=class: nowrap] 4:00 [/TD]

[TD]Skenování Při Příjezdu [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: nowrap] Brno, Czech Republic [/TD]

[TD=class: nowrap] 10.09.2014 [/TD]

[TD=class: nowrap] 1:05 [/TD]

[TD]Skenování Při Odjezdu [/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: nowrap] Germany [/TD]

[TD=class: nowrap] 09.09.2014 [/TD]

[TD=class: nowrap] 3:20 [/TD]

[TD]Zpracovaná objednávka: Připravena pro UPS [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Jen na Microsoftu mám u objednávky: Zákazník odeslal produkt. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu