Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem za pomoci slečny vyplnil reklamaci na MS ... dneska sem si ráno vytiskl UPS štítek a kolem 9té vyplnil že chci aby se pro to dnes stavili...a v 10h už byli u nás na firmě :D a ovladač odjel :D ...je výhoda že k nám UPS jezdí každej den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy33: Pak dej vědět, jak si dopadl, řeším stejný problém, akorát jsem gamepad poslat zpět do playcentrum.cz.... Vzhledem k tomu, že jsem gamepad kupoval 4 měsíce zpátky tak doufám, že ho vymění, když ne, budu muset zkusit štestí u Microsoftu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotázek: kluci co jste reklamovaci X1 ..kde najdu nějakej status té reklamace, kde se nachází atd? UPS mi nedalo ani žádnej doklad nic :D ... a na myservice vidím toto: (je to TO, to MAX co dokážu sehnat? :D )

Číslo objednávky: Č. servisního požadavku 1267842821

Stav: Objednávka se zpracovává.

Datum vytvoření: XI 1, 2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3tího ráno odesláno ...4tého ráno dodáno ...a ted koukám: .... nicméně jsme zase pařili s Packysem, a to samé se mi stalo aj s druhým ovladačem, OMFG ...tak že až dorazí novej , dělám reklamaci aj na ten druhej no ...

Číslo objednávky: Č. servisního požadavku 1267842821

Stav: Příslušenství odesláno zákazníkovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cafa kucí,

tak jenom pro info ohledně toho mého joypadu ... včera mi dorazil fungl novej ... (3tího sem odeslal 10 byl doma novej) ...dneska reklamuju na stejnou závadu můj druhej (zakoupenej v PaCH kitu) o5 jim nefachá na myservice.xbox.com reklamace, tak že přes online chat sem to vykomunikoval aby to vyplnili za mě ... nicméně se dosti slečna zdráhala vyplnit výměnu za joypad který nebyl součástí XboxOne bundle ... ale nakonec na mé naléhání to zmákla, a už sem naplánoval UPS kdy dojedou .))

EDIT: kolem 9:15 vyplněn požadavek na vyzvednutí ... kolem 10:30 UPS u nás a joypad jede pryč .))

Upraveno uživatelem Tommy33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

tu to ale nějako umřelo ... nějaké nápady na nákup vánočních dárků? :D :D ... chtěl bych pro sebe a přítelkyni nějakou LOCAL CO-OP gamesu :D :D ... na X360 sme napařili XXX hodin u Dangeon Defenders (bránící RPG taktická hra) ..tak něco v tomto stylu, kdy každej má svou postavu, kterou mohe vyvíjet, vylepšovat...nemusí bejt ani split screen ... FIFU a Forzu mám :D to jí neba :D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci se zeptat ohledne CoD AW, jde nejak vypnout to, ze se snizi sensitivita pohledu pri zamireni? neskutecne me to stve, kdyz beham, tak mam extremni citlivost, abych mel pri zamireni idealni a to se neda moc hrat. Nevite nekdo, co s tim?

Upraveno uživatelem setik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Microsoft má práve press konferenciu na GDC, na ktorej prezentuje Windows 10 a DX12 na Xbox One. Podrobnejšie to môžete zatiaľ sledovať v liveblogu, neskôr príde aj video.

Zatiaľ v skratke:

- Pinball FX2 príde na FX10, Elite Dangerous príde v lete na Xbox One

- Hry budú podporovať crossbuy medzi platformami a crossplatform multiplayer

- Vývojári budú môcť publikovať svoje hry naraz na všetky zariadenia aj na Xbox One

- DX12 pridá do 20% ďalšieho výkonu GPU, CPU urýchli do 50%

- Hololens príde na Xbox One

- Game 4 od Bethemonu príde na Windows 10 a aj Swordy, This War of Mine, Wasteland 2, Cuphead, a aj Showel Knight.

Upraveno uživatelem jaccomo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz je jasne jak to MS mini kdyz hru co podporuje xbox one nebo pc koupite u nich na storu tak ji muzete hrat jak na xone tak na pc proste nemusite kupovat jednu na pc a druhou na xone

Společným tržištěm bude Windows Store a v Redmondu očekávají, že se hry stanou největší kategorií aplikací na jejich úložišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu