Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grid 2


Anubis1

Recommended Posts

On ještě někomu chybí u závodních her pohled z cocpitu? On to někdo ještě takto hraje? Tak mě to rozhodně u žádné hry nechybí...

Až si uděláš papíry a budeš vědět co to znamená řídit auto,tak mi věř,že budeš řídit jen z kokpitu.... Simulátory (forza,shift2 atd.) hraju jen z kokpitu,arkady z kapoty.. pravda ale je,ze u grid 2 nema pohled z kabiny smysl... v prvnim díle tenhle pohled byl,a stal uplně za prd.... otočil jsi kolama o 20° a volant se otočil min. o 80,takže to moc realny nebylo a spíše to mátlo.Navíc jak jsem již psal , tak v pozdějších fázích hry,je to tak rychlí,že by jsi to s pohledem z kokpitu stejně špatně dával,takže to asi nemá už smysl řešit.Ale jinak hrát kvalitní závodní hru bez pohledu z kokpitu ? - Po tom co jsi napsal doporučuju jednu věc : zahraj si Maria,a nebo nějaké dětské závodní hry a určitě budeš spokojenej a budeš vrnět blahem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já řidičák taky mám, a jezdím zásadně pohled na auto zezadu, abych si mohl vychutnat zážitek z jízdy, jak to auto pěkně vypadá a abych se trefil mezi dvě auta, nebo odhadl kdy mám zatočit nebo jak vyrovnat smyk, protože z kokpitu se špatně čte auto, v reálu je to jiné, když to s vašim tělem škube. . . . . .

PS. Midnight Club je sice starý ale grafikou a hratelnosti je stále před dnešními závodními hrami.

Upraveno uživatelem Dupenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím ujeto 930 km, získáno 8,750,000 Fans, a naprostá spokojenost. grafika, zpracování, hratelnost parádní. druhy závodů se otevírají postupně, na formulky si člověk musí chvilku počkat :). ze závodů čiší adrenalin, destrukce pěkně udělaná. komu se líbil grid 1, musí se mu líbit i 2. Pro mě s forzou horizon a dirtem nejlepší závodní hra. tak si představuju zábavné závody. škoda jen system linku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to celé dohrál, všechny závody pokořeny a všechny auta odemknuty. Bylo to vyčerpávající, některé závody hodně těžké. Kariéra obsahuje velkou porci závodů v 5 sezonách. Kokpit není potřeba, protože je to arkáda a auta jezdí v zatáčkách smykem a musí se vyrovnávat. Nejlepší grafika na XBOX 360, super zvuky, licencovaná auta, super detaily - rozžhavené brzdové kotouče při brždění, v lese někdy přes cestu přeběhne veverka, když píchnu kolo tak je smyšet jak uchází vzduch. Sponzoři tady nemají smysl, protože žádný peníze od nich nedostávám tak je jedno jaká nálepka je na autě nalepená. Vadilo mi jenom automatické projíždění zatáček smykem. Jinak super, soulasím 8/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to musel smazat, už jsem na to neměl nervy....

První čtvrt hodinu jsem nastavoval volant Logitech G27, což je jeden z nejznámějších volantů světa, takže by měl být dobře nastavený v základu. Nebyl, takže jsem musel hledat na netu doporučené nastavení, protože se to už vůbec nedalo ovládat.

OK nastaveno, už to vidím nadějně, dávám si první závod po 6., už s dobře nastaveným volantem, jenže zklamání pokračuje - Nabourám do soupeře, tak odletím. On nabourá do mě, tak odletím taky jen já. Prostě Al mají nastavenou dráhu a na té se drží jako lepidlo, což není moc hezké v dnešní herní době. V průběhu závodu mi stále i při plynulém a opatrném točení volantem auto klouže v zatáčkách a při lehkém zatočení se už dostávám do smyku a letím tam někde do lesů ( :D ) ... To samé pří další sérii závodů ...

Nemám na tento Arcádový model nervy. Codemasters mě velmi zklamalo. A to mě GRID 1 bavil omnoho více! Na dnešní dobu mi to příjde strašné. Jediná dobrá je grafika. A možná to na konzolích na ovladačích nebo na PC na klávesnicích je dobré, ale taková hra přece musí být dobře nastavena na volanty...Doufám v lepší budoucnost Codemasters(Dirt apod..)..Je to jen můj názor, ale v tomto případě se Codemasters přiblížilo tak trochu EA a jejich NFS MW2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, hodně se to přiblížilo NFS. Je to taková "drift hra", trošičku to s tím jízdním modelem přehnali :D Je to strašná divočina, na volant nepoužitelné! Grafika je nadprůměrná, ale vadí mi hodně jedna věc.. a to přehnané odlesky na kapotě (při pohledu z ní). Jelikož tam není pohled z kabiny, tak hraji právě z kapoty a u některých aut kvůli těm přehnaným odleskům nevidím, jakým směrem je auto v zatáčce natočené (jak moc je v driftu), takže se to pak nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě...A fakt moc to ''arcádově'' přehnali a na volantu je to nehratelné. To už ten GRID 1 má omnoho reálnější model.

Taky hraju z kapoty, protože tam ti jebá*i nedali ani ♥♥♥♥ pohled z kokpitu. Zklámání. Hratelné tak pro děti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

čauky uvažuji o teto hře,ale je to opravdu tak strašne?Po graficke stránce to vypada pěkně..napadlo mě jestly raději šahnout např.po shift2?novějši most wanted to bude zřejmě ještě horši...forzu nepočitam ta je trochu někde jinnde diky za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu