Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s xbox live party


jozefx101x

Recommended Posts

Zdravím

Mám problém asi s mojím routrom asi je zle nastavený lebo sa nemôžem pripájať na iných ľudí v službe xbox live hlavne na párty. Napíše mi tam Cant connect to party there may be network problems. Neviem stále kde je problém lebo v hre mi píše že mám NAT otvorené tak som potom skúsil port forwarding a nastavil porty 80, 3074, 88 a 53 lebo to na tejto stránke píše http://support.xbox.com/sk-sk/xbox-live/connecting/network-ports-used-xbox-live​ dal som ich otvoriť na ipčku xboxu a stále nič to isté potom mi jedine pomohlo keď som vypol a zapol router tak ma na párty pripojilo tak na 30 sekúnd potom mi napísalo disconnected from xbox live keď som sa znova pripojil na xbox live tak ma na tu párty automaticky pripojilo a potom to šlo ale iba vtedy akonáhle som vypol xbox tak som musel znovu vypnúť a zapnúť router a ten istý postup tak ja už fakt neviem čo s tým. volal som na technickú podporu telekomu a tam mi povedali nech zavolám na iné číslo ktoré je platené tak som radšej napísal sem či mi niekto pomôže. Inak predtým som mal modem Glitel GT-318RI a na ňom to všetko šlo

P.S. Môj router je Zyxel P660 HN-T3A a mám dynamickú IP adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu