Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Order: 1886


NobodyAnswers

Recommended Posts

Každý má právo na to vyjádřit svůj postoj k jednotlivým hrám, ani v RePlay nemají často jednotný pohled, někdy je to v tom pořadu až k smíchu, jak odlišné mohou být hodnocení stejných her různýma lidmi. Pokud Tě tato hra nezaujala, tak jednoduše nepatříš do cílové skupiny. Exkluzivní hry na jiné platformy jsou mi fuk, jinou konzoli nemám a nemám důvod kritizovat něco, co mít nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já dnes taky dohrál. Na hard mi to vzalo cca asi 14hodin hraní. S hrou jsem absolutně spokojený, grafika je asi opravdu to nejlepší co jsem zatím měl možnost vidět a herní obsah mi taky vyhovuje. Dám si to ještě jednou hned teď. Jak už tady někdo psal, prostě někomu se to může líbit a někomu zase ne. Každopádně to nikomu nutit nebudu. Hra je pro mě krásně ponurá , připomíná mi to GoW1. Něco takovýho na PS4 chybělo. Za mě dávám 9,5/10. Co bych na hře změnil, jsou ty filmový pruhy, dal bych do nastavení možnost vypnutí. A opravdu škoda že do hry nedali co-op mise nebo hordu, strašně by to hře slušelo. Klasický MP bych asi do hry nedal. No a je to opravdu spíše interaktivní film než klasická hra. Ale neměl jsem ani jednou pocit , že je to koridor nebo pořád něco dokola a ani pocit po dohrání, že to bylo krátký, prožil jsem toho ve hře hodně.

P.S. V tomto enginu by se mi moc líbila MAFIE1 nebo 3...to by bylo boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem taky dohrál a grafika je vážně bezkonkurenční a nejlepší co jsem kdy viděl.. Hratelnost je klasickej pruměr, občas mi to přišlo takoví omezený např. že nejde vytahnout zbraň když tam nejsou nepřátelé tím pádem si nemužete jen tak zamířit nebo na něco zastřílet nebo se ani podívat kolik máte nábojů.

Hra ani moc nenutí k prozkoumávání jelikož v zákoutích nic nenacházíte nebo se jen podíváte na kus novin např.

Souboje zblízka mohl bejt taky hratelnější alespon ala uncharted a ne jen zmačknout trojuhelník. Mohl být i nějaký inventář, upgrade zbraní atd... no snad v příštím díle :) I tak to je skvělej počin s hutnou atmosférou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu nechápu, co tady někteří čekají za zázraky od ps4. Grafika je špičková, nicméně order 1886 je tunel všech tunelů...PS4 by nebyla schopna při otevřeném světe nebo trochu více možností pohybu toto obstarat.

Je to zjevně filmová hra...chatrnější děj, který se odehrává se špičkově vymodelovaných kulisách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, hra jede ve full hd a 30 snímcích a v momentech znatelně velkého výskytu osob údajně dochází k určitému poklesu FPS...vyhlazování, prezentováno je, že je to 4 x MSAA, ale je o tom pochybováno, protože některé hrany zůstávají nevyhlazeny....Spíše se uvažuje o tom, že se jedná o nějaké vyhlazování v podobě postproces efektu. A navíc zjevně došlo k určitému downgrade grafiky nebo spíše vyladění grafiky..odstranění náročných částí oblečků apod.

Z toho všeho soudím, že ač je to exkluzivita a vypadá výborně....technicky vzato se někde muselo šetřit a dojem, že toto bude standard v bodoucích hrách na ps4, úplně nesdílím....leda, že by to všechno byl totální tunel.

Na konzolích to vždy bude o tom, kde se vývojářem ubere, aby to hráč nepoznal a aby hra vypadala výborně....čest exkluzivitám.

A ano, je to jen můj dojem....ale jak píšeš....hraje taková, jakou ji vývojáři vymysleli.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby v takové grafice vytvořili, živoucí rozlehlý svět, tak PS4 zhoří :) Ta grafika je podle mě právě dělaná jen na takové tunely. A co jsem zatím uhrál, tak je to pořád takové tmavé (samozřejmně kvůli atmosféře) Připomíná mi to když vyšel Doom v revoluční grafice, ale taky to všechno bylo strašně tmavé a žádný větší prostor tam taky nebyl, aby to stihalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DOOM 3 byl revoluční masivním použitím bump mappingu....a horšíma texturama. Navíc používal dynamické stíny.....to ten engine uměl výborně. Vše sežralo hodně místa v paměti grafiky, takže tehdy to bylo trošku předběhnutí doby. Navíc se to celé odehrávalo na stanici, stísněné prostory byly záměr...tam moc prostoru ani nikdo nečekal...

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-02-23-ef-the-order-1886-priznal-nedostatek-kapacit-na-samotnou-hru tak nějak mi to přijde jako dobré odůvodnění. Malé studio.....totálně nezkušené....trvalo jim to.....Tu hru dělali od roku 2010!! To mi přijde dost dlouho na tu herní dobu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě PS4 má svoje limity jako každý hardwear, ale práci si s tím dali a pokusili se to optimalizovat co to jde a veřím že to není žádná sranda. I když je tam downgrade nebo jak to jinak nazvat (přizpůsobení) grafiky oproti starší verzi, tak pořád to graficky vypadá naprosto úžasně, vlastně nejlíp co jsem viděl. A ano tunel to svím způsobem je, ale pro tento styl hry vyhovující, není to rpg , ale filmová hra s příběhem, kde holt musíte projít určité lokace aby jste se mohli posunout dál v příběhu. Prostě je to na každém co se komu co líbí. Nikomu svůj názor nenutím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, na co všechno se ten engine hodí. Mohli by něco vydělat na jeho licencování, ale pecka typu cryengine to asi nebude. Pak je taky otázka, kolik se order 1886 prodá. Pokud to vydělá málo, myslím, že od nich v dohledné době nic dalšího na ps4 neuvidíme a vrátí se zpět na psp. Což by asi byla škoda....technicky jsou na tom dobře, ale chtělo by to posílit tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní zpráva - Andrea Pessino, spoluzakladatel Ready at Dawn a technický ředitel The Order: 1886 (recenze) se v novém rozhovoru pro Eurogamer otevřeně vyjádřil ke kritizovaným vlastnostem hry.

Všechno je prý vždy otázka velikosti tvůrčího týmu a peněz. Řekl, že ve studiu zaměstnávají "pouze" 130 lidí, takže museli být realističtí a rozhodnout se, na co se budou při vývoji prioritně soustředit (například mulťák nepřicházel vůbec v úvahu). Předtím, když dělali hry na PSP nebo pokračování už zavedených sérií, to bylo něco jiného, méně náročného.

"Na výrobu takové AAA hry jako The Order 1886, nové značky v úplně novém herním světě, jsme poměrně malé studio. Proto jsme se soustředili jen na některé věci a ty vybrousili. Zaměřili jsme se na technologii, prostředí a vyprávění příběhu, ale to nám zabralo většinu zdrojů a už jich moc nezbylo na to ostatní."

V budoucnu prý budou mít čas na přidání dalších vlastností (není jasné, zda mluví o DLC či příštím dílu), avšak nejde pouze o omezené kapacity. Když bylo namítnuto, že od korporace typu Sony by zrovna člověk podobné zdůvodnění nečekal, dodal:

"Herní design v poslední době několikanásobně vzrostl ani nebývá lineární, takže není divu, že vídáme tolik problematických startů," zamyslel se Andrea Pessino při povídání s EG v Miláně.

S kritikou z recenzí vesměs souhlasí a dobře si uvědomuje, že na některých věcech je potřeba zapracovat. Proto je s osmičkami od některých médií spokojen a devítka, o které čistě kvůli bezprecedentnímu technickému zpracování na chvíli uvažoval redaktor italského EG, by byla podle něj už nepřesným hodnocením kvalit The Order: 1886.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě celkem příjemně překvapila sebekritičnost Andrea Pessino, nemyslím si že by ta hra neměla úspěch (8/10 není málo) a věřím že dojde k dalším. Jinak 130 lidí, neznamená že mají 130 programátorů a i kdyby měli z nich 110 tak určitě nesázejí na jedinou kartu a vyvíjí i jiné hry. Přecejenom byl by to velký risk, který by je mohl v případě neúspěchu zlikvidovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mám Limitovanou edici s bonusem The Knights Arsenal a když si chci ve hře změnit oblek na Desert Khaki, tak mi po načtení zůstane ten stejný. Má s tím někdo zkušenost..?
Ty obleky mám taky a měním to bez problémů, je to divný ze ti to blbne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu