Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Možná, až budeš mít heavy weapon, mám lvl 8 tak netuším, kdy se mi zpřístupnila. Ale stačí dlouze držet Trojúhelník a přepne se ti, pokud ji máš :)

Jo, jsem ♥♥♥♥♥, vecer jsem ve hre zjistil, ze ten slot neni zamkly, jen proste nemam zadnou HW. Jsem uz na 6 lvl, takze by uz mohla prijit :D. Na to s podrzenim trojuhelniku jsem prisel vcera na netu, jen jsem to zatim holt nemohl vyzkouset :(

Jinak včera jsem si na večír dal pár her PvP a muísm rict, ze me to dost chytlo :) Strasne super mi prijde u huntera vrhani noze, to pouzivam dost casto, je to dost efektni (o samotne efektivnosti mam ovsem porad trochu pochyby). Ovšem co mi vadí je, že se vyvolává pomocí R1 jako melee utok. Nekolikrat se mi uz stalo, ze jsem chtel nekoho sejmout na blizko, hra to ovsem spatne vyhodnotila a hodila nuz, tim padem jsem zas zbytecne musel cekat, nez se vrhani cooldowne. Mozna to jde nejak poresit v ovladani, zatim jsem na ty button layouty nekoukal, ale predpokladam, ze vzdy plati, ze je vrhani noze namapovano na stejne tlacitko co melee. Jinak jsem uz prubnul vsechny ctyri mapy. Ne teda tak, abych mohl psat nejake vetsi analyzy. Vsechny jsou vpoho, kazda ma neco do sebe.Nejvic mam zatim asi problem s First Light (mesic). Tam vzdycky marne hledam protihrace (tech 6 na 6 je tam prsote fakt malo!), navic mi dost nesedi design mapy u bodu A. Venuse super, zeme taky tak. Mars je pak hodne zajimavy svou vertikalitou. Boje o bod C (mam pocit ze C, proste ten pod strechou) docela hekticky :)

Vcera jsem taky prubnul Iron Banner, tedy curcible se zaplym level advantages. Prvni hra prekvapive super i navzdory tomu, ze jsem byl teprve na5 lvl a vetinou uz vsude litali osmicky. Druhy, prave mapa na marsu, totalni peklo, kdy jsem si ani neskrtl. Co me nejvic stvalo - Fist of Havoc (titanskej hulk smah). Prislo mi to dost overpowered. Skakal na me jeden titan za druhym, az jsem si rikal jak je mozny, ze se jim to tak rychle obnovuje (porad nevim jestli se super abilities nabiji casem nebo killama). Chvilku jsem mel chut prohodit ovladac oknem (frustraci totiz umocnili jeste obcasne lagy, kvuli kterym me parkrat taky zastrelili). Asi si v tydnu budu muset hrani za titana taky vyzkouset :)

Jo a jinak, nevíte kdy presne se máq beta vypnout na tu "udrzbu"? Vim ze to ma byt 21. a 22., jen by me zajimalo jestli to vypnou treba az o pulnoci (pacifickyho casu) nebo to nechaj zas az do deseti jako ji spousteli.

EDIT: Tak hledal jsem si jak je to s nabijenim tech super abilities. Nabiji se to samozrejme killy a nejakymi in-gamovemi akcemi (nevim jestli se tak treba v Cruciblu nenabiji za medaile apod.) plus se da nabijeni vyrazne urychlit pomic Orbs of Light. Ty, co jsem pochopil, dropne hrac za kazdy uspesny kill pomoci Super schopnosti. A meli by je mit moznost sebrat jen spoluhraci :)

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První HW dostaneš za splnění mise. Co se týče toho obnovování skillů, tak to ovlivňuje i zbroj a celkově tvoje staty. Např síla snižuje cooldown nožů u huntera. Navíc zbroj se dá taky vylepšit. Vím že jsem měl u brnění podmínku, že když hodím granát a udělí nepříteli dmg, tak se mi sníží cooldown na nože. Fist of Havoc mě taky dost štve, hlavně na mapě měsíce, kde jsou v budově třeba 4 hráči bránící jeden z bodů a přiběhne titan a vyndá všechny na jednu ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, dik, rikal jsem si ze mozna dostanu HW az za splneni nejake story mise, bohuzel na ne ted nebyl cas :) O vylepseni zbroje a jejich efektu na skilly uz vim, mam ten o kterem mluvis, jen jsem si to teda asi blbe precetl, pac jsem mel za to, ze to snizuje cooldown vrhani za to, kdyz dostavas ty damage od granatu nepratel :) Jj presne, da se tim bohuzel zabit spoustu lidi najednou a to pomerne jednodusse, kort u tech slezin u capture pointu jak rikas. Kam se na to hrabe golden gun se svyma trema ranama (a casovym limitem). Sice je to one hit kill zbran, ale ani zdaleka nenadela paseku co fist of havoc a to ani v pripade ze je clovek skiller a vyuzije kazdou ranu (coz je docela narocny uz jen proto, ze je kolikrat velmi malo prilezitosti to tak pouzit a jeste je clovek docela dost omezen tim casem (uprimne bych pro vybalancovani byl alespon pro to, aby byl zrusen casovy limit. Coz ale pak zas nemusi fungovat mimo Pvp).

Jinak doporucuju tento clanek

http://me.ign.com/en/feature/27646/destiny-lead-designer-s-crucible-multiplayer-tips-ign-first

Je tam par velmi dobrych rad a informaci, ktere v hrani pomuzou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to byla rekace na neci post ci jen takove info crofte? :) Kazdopadne je zajimavy , ze toho 21. a 22. je tam hlaseno ze bude BETA offline. Ma to znamenat, ze budou hratelny treba alespon pribehovy mise nebo bude proste cela beta nespustitelna? Nevim jak ta jejich hra funguje :)

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu možná někdo psal, ale klíč do bety není třeba. Staci mit evropskej ucet na PSN (kde se penize z predobjednavek strhavaji az kdyz hra vyjde), na PSN si hru predobjednat, stáhnout betu a po betě predobjednavku zrusit. Sam jsem to zkousel a fungovalo to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle, ja to stahoval jeste pred tim, nez to spustili, protoze jsem si myslel, ze to stahne celou betu a nebudu tak muset pri startu bety stahovat pres tech 10 Gb, ale rovnou hrat. Jelikoz to ale stahlo jen nejakejch 170 mb (zbytek se stahuje rovnou v bete), tak jsem to radsi smaznul, predobjednavku zrusil a radsi vyuzil kody od xzonu. Takze urcite to jde takhle stahnout, urcite jde predobjednavka zrusit a urcite se strhavaji (na EU PSN) penize az kdyz to vyjde. Presto jsem si rikal, ze je to takhle dost snadno zneuzitelny a ze radsi nehodlam riskovat to, ze by to pak nejak zrusit neslo (treba po tom co betu spustis) nebo by ti prachy stejne strhli. Kazdopadne pokud nemas spojeny ucet s kreditkou, tak by to melo byt bez potizi, protoze ti stejne nebudou mit co strhnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to blbost, šlo to vidět tam, kde to jde vidět i u ostatních her, které se ti dotahovávají na pozadí z PS storu. Settings/System storage managment/ app/ daná hra/ Download status

Mluvime tu o ps4? Protoze jsem mel fakt za to, ze vsehno i co se takhle dostahovava je videt v download listu. Ale jestli to tak fakt je tak diky za info ;)

jak se dá ten preorder zrušit? Tu možnost tu nevidím...každopádně účet, na kterým jsem to vzal, nemám spárován s kartou, ale jiný v PS4ce spárován mám. Znamená to tedy, že mi nemají co vzít z kreditky?

Tezko rict jestli si to nemuze spojit ucty z konzoli a ty prachy ti to stejne vzit, ale z logiky veci bych rekl ze to nepujde :)

Jak to zrusit si ted nevzpomenu. Delal jsem to podle navodu na PS3 z oficialnich stranek playstationu (na PS4 to fungovalo vicemene stejne). Zajimave je, ze se na tu stranku ted nemuzu dostat, mozna uz v ony neco tusi :) Kazdopadne to bylo nekde v nastavenich jako transakce mam pocit.

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si hru predobjednal přes Amazone a pak hned predobjednávku zrusil. Kod mi poslali. Pánové co mě, ale zaráží v betě nejde hrát mulťák pokud nemám plusko? V alfě jsem ho totiž normálně hrál? Nebo musím dosáhnout určitého levlu? Díky za info.

Edit: Jo je potřeba :-)

Každopádně hru si asi nekoupím. Bavili mě jen lehce příběhové mise, protože ty explore jsou pořád dokola a dokonce se opakujou což mě docela překvapilo. Možná později za nějakou rozumnou cenu...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dweightee888: Tak to je jasny, ze ti to tak prijde, pac je to uplne stejnej typ hry...to je jako tedka s rpgckama, vsechno jsou kopie a klony diabla :-) rika se to tak...nevim jestli borderlands byl prvni stimhle, ale taky proste to tak popisuju tu hru, kdyz se me nekdo zepta jaky to je..reknu mu hezci, lepsi borderlands...celkove se mi libi vic v destiny pribeh,prostredi a hlavne duraz na detail kde vsechno sedi jak ma byt... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu