Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tak beta uz nam skoncila a ja sem napisu par dojmu, ktere z bety, po par hodinach v ni stravene, mam.

Prvne chci pochvalit Bungie za zpritupneni (ikdyz velmi kratke) pribehove mise na mesici. Jem rad, ze jsem si mohl udelat predstavu, jak bude mapa na mesici velka (a prislo mi, ze si velikosti s old russia moc nezada :)). Mesic na me pusobil celkem desive a miluju to mistni "ticho". Skoda jen, ze si na nem clovek pravdepodbne neuzije dynamickou zmenu deni doby, kterou jsem se rad kochal v toweru a old russia.A odmena za tuhle misi byla velmi uspokojujici. Alespon jsem si mohl posledni den uzit s poradne naslapanou sniperkou :) Bohuzel jsem ale prosvihl beta emblem, byl jsem sice v tu dobu v bete, ale zrovna jsem nic nehral, takze jsem mel smolika, skoda, jedina vec, kterou bude asi mozno prenest do retail verze hry.

K samotne hre. Po par hodinach beru vsechny sve predesle vytky zpet. Bungie proste umi a ja si sypu popel na hlavu, ze jsem o nich dokazal pochybovat. Destiny jako takove MMORPG Halo funguje naprosto skvele. Z Hala si toho vzalo vic, nez by se mohlo zdat. Chovani nepratel (respektive Fallenu) je velmi podobne chovanim Covenantu, coz mi naprosto vyhovuje. Stejne tak rychly pohyb, z ktereho mam hrozny pocit volnosti (to zni asi blbe, ale porovnam s CoDi a BFky, kde je to takove unylejsi), mi hrozne pripomina Halo, za coz jsem jen rad, kort v Pvp. I zvuky se tam napadne podobaji Halu. Ale rad jsem hlavne za skvelou atmosku a vlastne cely Bungiem vytvoreny svet, ktery je spravne sci-fi, ovsem s lehkym naznakem fantaskna a dycha na me z nej jakasi epicnost ci chcete-li monumentalnost :) Coz se dozstavam k audiovizualni strance hry, ktera je naprosto bozi. Hra je proste krasna a ze stridani deniho cyklu (rad bych rekl i pocasi, ale za celou dobu mi ani jendnou nesnezilo, coz by podle dojmu z netu obcas melo, jestli je tam nejaky dest netusim) v cele s nadhernou oblohou (at uz se rozedniva, je noc plna hvezd ci polarni zare) mi kolikrat oci prechazely. A chvalim i hudbu (opet, jak je zvykem u Bungie, uchu lahodici, O Donnell se zas prevedl) a hlavne zvuky (obvzlast v "otevrenem" svete, kdy zvuky, at uz vetru ci vzdalenych vystrelu, pridavaji svetu strasne na uveritelnosti.)

Ted par takovyh poznatku :) Mapa, ci spis teda radar. Skvela prace! Kort na Pvp funguje skvele, kdyz vam dava jen pribliznou predstavu, kde je nepritel. Tohle se mi libi velmi. Co uz se mi libi min je absence jakekoliv mapy. Coz bych preci jen uvital (v PvE). Sice uz jsem znam Old Russia skoro nazpamet, ale stejne bych to ocenil.

SideQuesty - ci spise mise v Exploreru. Priznam se ze me docela rychle prestalo stvat ono opakovani misi (ikdyz by si preci jen Bugie mohli dat vic prace a prece jen udelat vic nez asi 7 dokola se opakujicich misi, lisici se snad jen zadanim, ikdyz jsou to pak vicimene totozne mise, snad to bylo betou), jelikoz jsem to bral proste jako Grinding (zacal jsem proste vic vnimat Destiny jako MMORPG, takze jsem pristoupil na pravidla hry Bungie :)). A uprimne me bavilo jen treba hodinku, dve brouzdat po svete a kosit jednoho nepritele za druhym. Sem tam sebrat engram ci vybaveni a jde se dal. V tomhle ohledu Destiny vazne funguje skvele, porad clovek narazi na hrace, jednou pomuzou oni vam, podruhe zas vy jim a obcas se proste jen spojite a kosite vsechno co se hejbe. To mi vyhovuje :)

A to se dostavam k Public Eventum. Ty se mi strasne libej. Z niceho nic na vas ve svete vypadne vyzva a at se zapoji kdo chce. Obcas jsou jednoduche, obcas tezke jako prase (obvzlast kdyz neni nikdo pobliz), ale vzdycky me bavi se do nich zapojit. Blby je ze se taky dost opakujou, vcera jsem jel dvakrat ten samy proti Devil Walkerovi.

A to se dostavam k dalsi veci. K odmenam (Bounties). Naprosto super vec. Vyfasovat si v Toweru odmeny za splneni urcitych pozadavku (at uz napr. v PVP zabit 10 lidi ze zadu, zabit 30 warlocku atd., ci v PvE napriklad dat 9000 exp bez smrti, 30 melee kilu bez smrti atd.), je podle me skvely napad a krasne se s tim expi.

A ted jeste k PVPcku. Stve me, ze kdybych nehledal na netu, na spoustu veci bych ani neprisel. Viz treba ze killy ze super charge po vas nechavaji light orby, ktere muzou zvednout jen spoluhraci z tymu k naboosteni super charge utoku (skvele "nuceni" k team worku). Dalsi vec je Heavy Weapon. Sakra uzitecna vec. Chce si to zapomatovat, kde se naboje do HW objevi a jit po nich (neni to tak tezke, vzdy to jsou jen dve mista). Zajimave ovsem je, ze kdyz seberete HW ammo a pobliz jsou spoluhraci, vypadne to HW ammo i pro ne. Takze o duvod vic k teamove spolupraci. Ta je podle me v Pvp stezejni at uz jde o SC ci HW nebo i obycejny utok v tymu lidi. Po par hodinach mi to v PvP docela slusne slo, chce to vazne jen davat pozor na radar, hlidat si spoluhrace, hw ammo a nesetrit si super charge (a nakonec musim rict, ze to s tim overpowered fist of havoc neni tak strasny, Golden gun, kort se zvysenou presnosti umi taky pekelne potrapit, bohuzel s ni nemuzete dat vic jak tri killy, pokud teda nemate skill, ktery strili skrz lidi a muzete tak jednou dobre mirenou ranou zabit vic lidi najednou). Taky je dobry davat pozor na jako tridu utocite. Jinak se mi na Pvp strasne libi zmena pocasi. Je pekny ze muzete hrat trikrat po sobe jednu mapu a pokazde je trochu jina (treba potemnela venuse mi delala docela problem, za to venuse pri zapadu slunce, to je krasa). Beru taky zpatky ze 6 na 6 hracu je malo. Mapy jsou nadesignovane na tohle mnozstvi a skvele to v nem funguje. Sem tam se sice hledate, ale ve vysledku jsem to jen ocenil. A stejne tak beru zpet svou vytku smerem k mape First Light a divnemu designu A pointu. Ten je presny. Ostatne tahle mapa je skvela, oblibil jsem si ji vic nez Venusi, asi kvuli tomu, ze je vetsi a da se na ni lip snipovat. Libi se mi take, jak jsou udelane skilly. Ikdyz jsem na to z zacatku nadaval, stacilo trochu pochopit, jak to funguje a mate vystarano. S jednotlivejma classama se tam pak daj delat slusny psi kusy (treba z takove huntera se da tak udelat docela slusnej tank, samozrejme na ukor pohyblivosti) a opravdu si tam kazdej najde to, co se mu nejvic hodi k jeho preferovanemu stylu hrani. A to se netyka jen skillu, ale celkove vybavy. Ta je sice v Pvp nejakym zpusobem standardizovana (tzn vsechny, repktive typove podobne pusky, sniperky, brokovnice atd. by meli delat stejny damage), ovsem vybava se da taky upgradovat a to je dost dulezite. Zbranim se tak muzou menit staty, ale hlavne muzou mit nejake zajimave vlastnosti jako cooldowny utoku atd. a s tim uz se daji delat docela slusne veci. Navic mohou zvysuovat i jednu z kategorii Discipline, Strength a Intelligence a muj Hunter mel tak diky vybave treba o 1OO% rychlejsi cooldown na hazeni nozu. Vazne si tam jde pohrat se spoustou veci a postavu si prizbusobit k obrazu svemu.

A jeste rychle ke strikum. Mile prekvapil. Dal docela slusne zabrat. Hral jsem ho pres matchmaking (coz se nevyplatilo , protoze napoprve, tesne pred Devils Liar, sem tam zustal sam). Kazdopadne bitevni vrava pri vlnach, kdyz branite to zarizeni (priznam se, ze jsem moc nevnimal, co to bylo) naprosto bozi. Devils Walker se dal ostrelovat z dalky. Zavrecny fight V Devils Liar super. Jen me trochu zkamal slaby reward (mozna to bylo tim, ze jsem mel strike nastaveny na 6 lvl a ne na osmym).

To je za me prozatim asi tak vse. Uz se tesim na 9.9. Betou se pro me vysvyhlo Destiny mezi nejocekavanejsi hry. Omlouvam se Bungie, ze jsem ho tak podcenil, respektive svadim vinu na Activisioun za spatnej marketing (coz je zrovna u Activiionu dost zarazejici :D)). A budu doufat, ze Bungie dovoli prenest progress z Bety do retail verze.

Plus jeste TADY docela zajimave info, ktere me trochu zklamalo :(

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Desmond: nebral bych to tak tragicky, že map je málo, apod., viz. Hrej.cz, Bungie dobře ví co dělá a do budoucna bude Destiny hra, která má pořád nové a nové DLC, kde určitě budou další lokace, které si lidi velice rádi koupí. Rozšiřovat nové a nové území nebude nic těžkého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky souhlasim ale třeba tomu članku na hrej a destinynews.com nepřikladam velkou vahu sou to informace z červnoveho beta buildu na kterem se dělaji promo věci, je to čistě vykopane a schazi tam jupiter, bungie zmínilo že při launchi bude par raidu což je vice než jeden, a navíc když si přečteš vyjádřeni z Urka z bungie na ten článek tak se s nim nestotožnují že pry to je jen čast takže se na plnou těšim.

akorat sem zvědavy jestli mi z originalek přijde limitka vden launche, anebo to pošlou až v den launche, nemate snima nějake zkušenosti ohledně tohoto ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Desmond: nebral bych to tak tragicky, že map je málo, apod., viz. Hrej.cz, Bungie dobře ví co dělá a do budoucna bude Destiny hra, která má pořád nové a nové DLC, kde určitě budou další lokace, které si lidi velice rádi koupí. Rozšiřovat nové a nové území nebude nic těžkého

Ja to tak neberu, jen jsem krom Zeme, Mesice, Marsu a Venuse cekal i nejake jine planety, nekde jsem neco cetl o Merkuru a napr. na ign wiki je psany i jupiter se saturnem. Uprimne mi budou stacit i ty 4, ale zas cim vic, tim lip (ne samozrejme na ukor kvality), at muzu ve svete destiny stravit co nejvic casu :) A doufam ze to rozsirovani bude vyreseno nejak strizlive. U Activisionu se bojim, ze z toho budou zdimat prachy za kazdou cenu a do roka po vydani zaplatim za pridavky 2X tolik co za samotnou hru.

Ty vole, dobře ses rozjel :D Jinak určitě se můžu podepsat pod tvoje slova ohledně podcenění Bungie a celkově značky Destiny. Tak nějak jsem je po odchodu od značky Halo odepsal, ale o to větší překvapení to teď je. MUST HAVE TITUL DAY ONE

Tak 9.9. se tam potkáme ;)

taky souhlasim ale třeba tomu članku na hrej a destinynews.com nepřikladam velkou vahu sou to informace z červnoveho beta buildu na kterem se dělaji promo věci, je to čistě vykopane a schazi tam jupiter, bungie zmínilo že při launchi bude par raidu což je vice než jeden, a navíc když si přečteš vyjádřeni z Urka z bungie na ten článek tak se s nim nestotožnují že pry to je jen čast takže se na plnou těšim.

akorat sem zvědavy jestli mi z originalek přijde limitka vden launche, anebo to pošlou až v den launche, nemate snima nějake zkušenosti ohledně tohoto ??

Doufam ze je to pravda, chci co nejvic obsahu "zadarmo" nez Activision rozjede sve praktiky a bude sekat jedno dlc za druhym a ja budu muset platit jak mourovatej :D

Moc hezky shrnuto.. :)

Jinak co se týká toho emblému tak pokud jsi Destiny hrál mezi 23:00 - 01:00 tak emblém dostaneš. Škoda, že jen ten emblém a nic víc :(

Aha, takze ho zatim nedostal nikdo pokud to spravne chapu? Behem tech dvou hodin jsem urco hral, zkousel jsem prave tu misi na mesici, ktera byla otevrena je po dobu techhle dvou hodin. Cekal jsem ze emblem mi prijde hned (predpokladam jsem ze to bude nutne vyzvednout u postmastera). No doufam ze ho dostanu, je moc pekny :)

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze ja po dnesnim infu na EG objednavku zrusim...4 planety ,velikost mapy asi jako v bete v Rusku a nastrkaj ti tam X ukolu,takze budes neustale behat po tech samich lokacich,akorat ukoly budou jiny....Vse ostatni formou DLC....Celou dobu jsem si rikal proc se mluvi jen o Bungie,a ne uz tolik o Activisionu...Uz je mi to jasny,zdimacka na prachy se projevila..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda furt doufam, ze to s tema 4 planetama neni pravda. Ikdyz uprimne bych se spokojil i s tim, ale taky mi to prijde malo. A jak uz jsem psal, taky se toho zdimani Activisionu bojim (respektive se bojim, ze uz do toho Bungie zasahl a obsah do finalni verze orezal, aby ho pak mohl prodavat zvlast). Obednavku kazdopadne nerusim. Preci jen do zacatku pristiho roku neni moc co hrat :)

Plus ten clanek tvrdi neco jineho, nez ten co z Hrej.cz (prestoze ze se tvari ze ma stejne informace ze stejneho zdroje) a navic je v nem napsano 6 strike misi a jeden raid. Jako wtf, kdyz strike je v destiny obdoba raidu (respektive je to pojmenovani pro raid).

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to jednodušše nelíbí... tenhle přístup...hl.jak nás porád masírovali s tim jak hru dělá 1000 lidí apod..Na ty 4 planety 1000 lidí?Už je mi jasny co těch zbylech x-stovek lidí dělalo...Placený DLC... Daj ti základ a zbytek si hezky dokup,a jeste navíc ten základ stojí plnou pálku....

Taky řešim co hrát,ale tohle fakt ne...Připomíná mi to situaci s Driveclub...

Acti se zase ukázali... Třeba ještě změnim názor,zatim ale nekupuju...Navíc je ted nejaky info ze cena jeste pujde nahoru...cca o 100kč... - vim je to blbost resit stovku..jen jsem to sem napsal kdyz uz tu resime hru a je to cerství info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele ono v dnesni dobe u AAAckovy hry s takovymi ambicemi potrebujes proste takovy mnozstvi lidi (samozrejme nepredpokladam ze vsech 1000+ lidi je tam zamestnana nastalo, predpokladam i s nejakymi externisty), ikdyby tam ta mapa byla jen jedna. K tomu pripocitej jeste to, ze to delaj na ctyri ruzny platformi. A s tema dlckama to sice muze byt pravda, ale jak rikam, spis si myslim, ze activision hru orezaval, aby ji pak mohl prodavat po kusech, to by mu tak bylo podobny. Na Bungie bych to asi uplne nehazel :)

Rychle jsem projel net jak je to s tema lokacema. Nasel jsem tenhle thread. Tam je tech lokacich docela dost, ale buh vi kde je pravda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na různý flatformy - pravda,to mi nedošlo...

Ja to Bungie nehazim,to vůbec ne...Naopak to hazim na Acti :) ...Pro mne bude asi lepší počkat,jak to ve finále bude a kolik budou stát DLC...pak se uvidí...jinak mi přišel mail z xzone... Hra zdražila o stovku,ale daj ti k ní tričko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky bych si mozna mel pockat na ohlasy po vydani, ale bohuzel to asi nevydrzim, beta me moc navnadila :) Doufejme, ze Activision prekvapi. Kazdopadne 1700 za hru, to uz je docela slusna palka :( Triko fajn, ale asi jeste uvidim, jetli neobjednam nekde levneji jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám ze vysoká cena konzolovych her je dana tím, ze jde něco do kapsy i vyrobcum konzoli. Me relativně vyhovovalo rozpětí nějak 1000-1500 na old-gen. Ale teď když je to nejakejch 1500-2000 mi to taky prijde uz trochu moc. Nevybavuji si ze by na začátku ps3/xbo360 byly hry tak drahé. Ale to už je trochu OT :) Každopádně u destiny půjde ta výsledná cena asi hodně pres 2k (pocitaje všechen budoucí dpdatecny obsah :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Destiny mi nejvíc vadilo, že ta mapa nebyla dost velká a pořád stejné prostředí. Myslel jsem si, že to bude jen betou, ale ono to bude i v plné verzi :-( http://www.eurogamer.cz/articles/2014-07-28-kada-planeta-destiny-pouze-s-jedinou-mapou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Desmond: holt musíš víc hledat, cena nextgen her se dá kolem 1400 překousnout. Osobně jsem víc jak 1400 zatím nedal. Kupoval jsem sice jen AC4, Watch Dogs a Metal gear GZ, ale i tak si myslím, že Destiny se dá sehnat na originalky.cz za slušnou sumu

největší ojeb je asi to vydržet nějaké dva, tři měsíce od vydání, pak cena klesne i pod tisícovku, tedy hlavně u her z druhé ruky, že?

Na jaře vyšel Infamous SS a dneska se dá sehnat za 700, osobně se na tu hru těším, ale počkám si, až bude herní sucho a bude to skoro za pár šušní nebo to vydaj na PS+

Momentálně jsem her přesycen, takže uvažuju, že Destiny odložím, protože stejně mám dojem, že to po vydání budou ladit, takže to koupím klidně i později...

P.S.: Nenapadlo by mě, že to The Sims 2, které na originu vydali zadara, budu hrát jako divý. :D

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 1400 za hru mě osobně přijde jako prasárna. Jsem ochoten dát maximálně 1100 a to už skřípu zubama. Přeci jenom je to "jen" hra. A já osobně se k hrám podruhé většinou nevracím, pokud teda nechci dodělat nějaké trofeje, protože mi to přijde jako ztráta času. Každá hra je po určitém čase stereotyp a jen málokteré se podaří udržet tempo až do konce, takže už většinou na další kolo chuť nemám. Teď si to slibuji od TLOU, tak jsem zvědav. Cena her by měla být podle mě do 1 000. A slovo nextgen jsem zatím přestal používat, protože žádná hra si podle mě toto označení nezaslouží. Někdo tady použil slovo currentgen, což se mi osobně docela zamlouvá :)

Spoock: A já myslel, že tu hroznou simulaci The Sims hrají jen ženské :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak vy ale já šel do limitky se season pasem a dalšima kkntinkama naštěsti ho nabizi originalk.cz za přijatelnějši cenu než jrc

http://www.jrc.cz/hra_ps4_destiny_limited_edition na originalkach bylo donedavna za 2100 ale již jim asi došly kusy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu