Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

Bude to znít hloupě, ale dneska jsem zkoušel Destiny demo a začátek stres s tím dualshckem po chvíli lehký zvyk, ale nedokážu si představit nějaké těžší mise. Je to o cviku nebo hrajete na nějaké myši?

Konzoli jsem měl naposled PS1 a pak PSP. Hrával jsem i PS2-3 ale jen sportovní tak se chci zeptat, hra se mi celkem líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

je to jen o zvyku, nic víc. Od útleho věku pc, pak 2 roky ps2, pak 7 let xbox 360 a teď ps4. Uvidíš, že ve finále budeš vypínat i ty auto assisty. Gamepad už nedám z ruky.

Takže dočkej času jako husa ananasu ;)

Upraveno uživatelem Thunderr CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeden problém s Destiny. Nedaří se mi vydělávat speciální měnu. Na koupeni legendárních zbrani. Nezapočítávají se mi když hraju patrol mise a nevím čím to je. Nestalo se vám to. A nebo nějaká rada ja to vyřešit :) u obchodníků mám pořad 20 i když hraju patrol mise :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeden problém s Destiny. Nedaří se mi vydělávat speciální měnu. Na koupeni legendárních zbrani. Nezapočítávají se mi když hraju patrol mise a nevím čím to je. Nestalo se vám to. A nebo nějaká rada ja to vyřešit :) u obchodníků mám pořad 20 i když hraju patrol mise :(

Musíš mít od vengarda ten plášť nebo náramek nebo sukni to záleží na tom za koho hraješ ber bouticka dělej strike nebu hraj crusible a potom ti to pujde nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem mě začíná sr*t ten random drop. Je jasný, že na začátku nikomu nic legendárního nespadne. Mam lvl 25, když se podívám na jiný 25ky, tak už maj pomalu vše legendární. Kdybych neměl dlc, kde člověk dostane legendární fusion flintu, tak nemám vůbec nic. Je pravda, že na raid jsem se ještě nedostal, ale strikey hraju pořád. Včera jsem hrál od rána snad 10hod a nespadlo ani hovínk@. Zatím jsem moc bounties nesplnil, takže mám Vanguard rank 1, nesouvisí to nějak?

Jinak hra mě chytla jako blázen, ale ten drop mě drobátko štve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V striku mi padlo na konci snad jednou legendarka většinou ti padne fialovej engram a to zas záleží na tom kolik zabiješ (koukni na bangui tam to máš napsané kolik ti ještě zbejvá) a to že mají 25 nlegendárky tak určitě to není jejich první postava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu s tim, že to není jejich první postava.To mě před tím nenapadlo. Každopádně bych byl rád aspoň za ty fialový engramy. Za celou dobu mám 2 :)

Tak jsem nakonec vyleveloval vanguarda a koupil legend. rukavice a botky-z lvl 25 v momentě na 27. Nicméně z dropu stále nemám nic.

Ještě bych se chtěl zeptat na upgrade zbraní. Kamarád vždy vylepší zbraně aby je pak mohl rozebrat a získat tím vzácnější matroš. Tohle má asi cenu dělat jen s legendárkama? Rozebral jsem na max vylepšenou modrou(rare) pulsku a dostal jen obyč matroš na zbraně...A hlavně,Dostane pak člověk víc materiálu, než do té zbraně nacpe, když ji vylepšuje??

Upraveno uživatelem Thunderr CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z modrejch a zelenejch ti po rozebrání padá jen ten obyčejnej material a z legendarek po rozebrání padají kromě toho obyč ascendant shard to je z oblečení a ascendant energy to je ze zbraní pomocí teho pak provádíš upgrade. S ohledem nato jakej si lvl tak doporučuju chodit daily tam tento materiál padá. No a pokud rozebereš uplně na max. upgrejdlé věcy tak nedostaneš zpět to co si do toho dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V striku mi padlo na konci snad jednou legendarka většinou ti padne fialovej engram a to zas záleží na tom kolik zabiješ (koukni na bangui tam to máš napsané kolik ti ještě zbejvá) a to že mají 25 nlegendárky tak určitě to není jejich první postava :D

Jak tohle myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na bungie klikni na legend potom na advisors sroluj dolu a tam to máš.

To jsou ale jen nejbližší bonusy (rychlejší levelování s daným typem zbraně, více glimmerů z nepřátel apod.) To nemá s tím, kdy ti dropne leg. engram nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdarec, mám dotaz. Jako nováček co si chce tuhle hru zahrát tak mám radši počkat na Taken King nebo nebo si hru pořídit ted? Chci si to zahrát hlavně kvuli pvp jako Halo. Nějaké příběhové dlc apod mě nezajímá. Čistě jenom na multiplayer, týmový deathmatch a klasický deathmatch. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu