Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdarec, mám dotaz. Jako nováček co si chce tuhle hru zahrát tak mám radši počkat na Taken King nebo nebo si hru pořídit ted? Chci si to zahrát hlavně kvuli pvp jako Halo. Nějaké příběhové dlc apod mě nezajímá. Čistě jenom na multiplayer, týmový deathmatch a klasický deathmatch. Díky.

Ked si predobjednas Taken King z PS storu tak uz mozes rovno hned aj hrat destiny aj obe datadisky a nemusis cakat az do septembra.

Pokial by si chcel tak som vytvoril clan pre zacinajucich hracov kludne sa pridaj Strange Guards .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak Taken King DLC vychází 15.9, ale ten obří update 2.0 vychází už dnes. Na Twitteru Bungie píšou že okolo 10AM PST, což by mělo být okolo osmý večer u nás. Tady je shrnutí, co všechno novej update přinese a změní - http://www.gamespot.com/articles/everything-you-need-to-know-about-destinys-major-p/1100-6430337/

Upraveno uživatelem tokyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu