Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
chci si to koupit nevím jestli tohle

Destiny®: The Taken King - Legendary Edition 1799kč

možná to je jen doplně nebo dlc tak nevím, samotné destiny tam není

Jestli nevlastníš žádné dlc, tak kup rozhodně Legendary edici- je tam základní hra+ kód na všechna 3 dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

oplatí sa ísť do tejto hry? v FPS nijak zvlášť nevynikám, mám rád auto aim ako je v GTA5 alebo Max Payne 3, ale momentálne je teda Legendary Edition v akcii za 30€ (z pôvodných 69,99€) a v recenziách je hra hodnotená veľmi dobre. Teda, hlavne posledné DLC. Tak neviem, či sa oplatí. Z plnokrvných strieľačiek na konzole som skúšal akurát Dust 514 a po pár kolách, keď som sa dostal medzi lepších hráčov som si už ani nevystrelil, len som zomieral...

tak poraďte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta akce mě hodně dostala. Destiny jsem hrál naposledy v open alfě a po sérii zklamání ohledně cenové politiky DLCček jsem na tu hru zanevřel a nakonec si ji nepořídil, ale za cenu jednoho DLC komplet hra + Taken King, to jsem si opět předplatil i PS+, abych to konečně prosvištěl, stejně teď není moc na PS4 co hrát a Vánoce jsou letos dlouhé.

Nevěřil jsem, že SONY během téhle Vánoční akce překvapí a já pustím kartě žilou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu