Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Empty


stevens129

Recommended Posts

  • 1 month later...

Až budu na PC, tak to zaktualizuji. No v tom AppTrailers to tak je, ale po chvilce tam zase pribude :) Mezitim muzes v reedem kazdy den hrat ticket o 10points a uploadovat jakekoliv videa-z toho je hodne bodu

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval a moc nového toho není. Hoši a vy máte co za mobily? (Android, iOS). Já vám osobně doporučuji Free App Slots a Free My Apps. To jsou ty nejlepší, které běží spolehlivě. Jo a jak jsou na Free App Slots ty Free Spiny za stáhnutí a vyzkoušení appky, tak stačí najet do store a vrátit se a už vám to započítá spiny za vyzkoušení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOPO_X: Máš pravdu, ale jde tu o to, že jsou aktivní, jak na FB, tak všude a pořád jsou nějaké soutěže a podobné, takže to vypadá, že v blízké době odměny přibudou. A vypadá to na odměny typu iTunes, Amazon, PayPal atd.. A taky ber v potaz, že v dnešní době nic není zadarmo a tam jen 1x denně zajdeš, asi 3x klepneš prstem a máš pointy. Když mám přez den chvilku, tak tam vždycky skočím a točím, protože když třeba vrátí výhry jako iPod apod.., tak už na ně budu mít :) (y)

UPDATE: Tak jsem se díval a na FB stránce Free App Slots je, že přidávají hry, jenže lidi si stěžují, že tam mají jen Final Fantasy. Takže tam asi mají nějakou chybu a snad to budou řešit..

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu