Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii na sluchátka


Lazyt

Otázka

Mám doma Wiičko zapojene přes VGA do počítače no a ani jsem si nevšiml že ten kabel obsahoval vstup na sluchátka..

http://cloud4.lbox.me/images/384x384/201204/vga-cable-kit-for-ps3-and-wii_tvumwb1334898079257.jpg

Když sluchátka zapojím všechno jede v pohodě..ale potřeboval bych vědět jestli ej nějak možné nastavit hlastiost, když zesílím zvuk přes bednu, tak se zesílí zvuk pouze v reprácích ale ve sluchátkách je hlasitost pořád stejná. Právě bych potřeboval vědět jak na hlasitost ve sluchátkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Wii menit hlasitost neumi (jsou tu vyjimky - WiiMC atd.). Musis si poridit sluchatka s omezovacem hlasitosti (potenciometrem).

A ted rychla otazka ode mne - kde jsi koupil tu redukci na VGA? Mas link? Pokud ne - ma nejaky nazev/znacku?

Vim, ze jich je na netu kopa, ale chtel bych nejakou 100% overenou, co funguje. Sam mam Wii2HDMI adapter, ktery bych doporucit nemohl. (Ze 4 TV jen na jedne jede bez chyby. Na jedne je spatny obraz a na dvou neni obraz zadny...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díki za odpověd

značku nemá.. ale jedá se o PS3/Wii VGA cable je jedno jaký všechny jsou podle mě stejné(jenom samé přebaly). Měl jsem s tím problémy, že mě obraz vždycky na chvíli zhasnul(při 420p ve Wii nastavení,) takže to mám jenom na 576i a to už vůbec nezlobí. Když jsem to chtěl mít zapojený v TV tak to nešlo vůbec..(obraz ani zvuk) asi na to ta telka nebyla stavěná. Kupovla jsem to tady: http://www.sintech-shop.cz ale myslím že třeba jinde seženeš za levnějc je to to samé..když vyhledáš si to vyhledáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu