Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 14


Anubis1

Recommended Posts

  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak libi se mi to vic jak 13ctka, ta hratelnost je o dost lepsi podle me a ty animace taky (hraju na Simulation a ted sem zkousel Pro, AllStar a SuperStart nebo jak se to jmenuje) a zatim mi to nejvic vyhovuje na tu nejtezsi obtiznost

jarda tam je uz ho mam v devils (presun z free agents)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé ... Když se to .iso snažím otevřít v Xbox Image Browser (v2.9 Build:0345 By Redline99) tak mě to napíše "Přístup byl odepřen" :blink2:

Nakonec bez problémů otevřeno a rozbaleno přes Iso2God (1.3.6)

NHL.14.XBOX360-iMARS

Languages : English, French, German, Russian, Finnish, Swedish, Czech

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový dotaz, delší dobu jsem nesledoval dění - je stále možné hrát nové XGD2 hry na LT + 2.0 nebo už je nutný nový FW? Ještě nedávno vyšlo něco co bylo XGD2 a rozjel jsem to v pohodě na LT + 2.0, ale někde jsem četl, že na NHL 14 je už potřeba LT 3.0 i přesto, že je to ještě stále XGD2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to prijde taky lepsi nez 13, hratelnost vypada fakt dobre...trosku jsem prekvapeny ze soupisek NHL tymu, ptz ty byly vzdycky OK...co se tyce extraligy, tam se to zmenilo spis k horsimu...jsou tam snad mene aktualni soupisky nez byly v NHL 13, ale co si budem povidat, je to tam jen takovy doplnek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu