Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 14


Anubis1

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Xbox Live Gold je členství, které ti přidává (po připojení na Xbox Live) řadu výhod, jako je třeba multiplayer, který si se základním členstvím (základní členství je Xbox Live Silver, ten máš i ty) nezahraješ. Ten Ultimate, co hraješ, hraješ proti AI (počítači).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Flash není hardwarová, ale softwarová záležitost - upravuje se při ní firmware mechaniky. Hardwarová modifikace je třeba RGH/Jtag.

Každopádně můžeš bez problémů updatovat, o flash při tomto DB nepřijdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud updatuješ jen hru, pak není problém a flash ti nikdy nezmizí. Pokud ovšem updatuješ DB (Dasboard), je třeba si dávat menší pozor (dřív jeden konkrétní update dashboardu rušil flash). Největší jistota je mít aktuální flash (LT+ 3.0/LTU), který (pravděpodobně) v budoucnu žádný nový Dashboard už nepřepíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

cau xbox jeste nemam, moc se v tom nevyznam, ale chci ho koupit hlavne kvuli NHLku :D. chci se jen zeptat , zda na nhl 14 bude staci xbox 360 ten s 4GB pameti?

a jeste jedna otazka, je hodne velky rozdil mezi tim starsim xboxem 360 a xboxem 360 slim? Prave si chci nejaky koupit, jde mi hlavne o tom, aby na tom jelo dobre to NHL 14, jinak je mi to v celku fuk :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsou to alternativní dresy? Kód jsem zadal, ale co dál? Díky

Alternativní dresy jsou dresy, které u některých týmů NHL doplňují sady dresů pro domácí a hostující zápasy. Pokuď si kód zadal správně, tak v nabídce před zápasem, kde si vybíráš dresy, máš nyní dostupnou jednu sadu alternativních dresů, jenž byla původně uzamčením nedostupná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda se tento problém vyskytuje jenom u mě (mám RGH 250 GB), ale ten kód pro alternativní dresy musím po každém spuštění NHL 14 neustále zadávat (občas to vydrží dvě spuštění po sobě).

Já to mám stejně... Taky RGH. Kdyby to někdo vyřešil, budu rád za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu