Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ICQ v mobilu - Z.D.A.R.M.A!!! (o2)


g00dFeLLa´z

Recommended Posts

O2 zprovoznilo svoje Icq a úplně zdarma...

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/O2-ICQ-zdarma-v-mobilu-vyzkouseno/sc-21-sr-1-a-1117278/default.aspx

POZOR PODPORUJE,POUZE TYTO TELEFONY:

  • Nokia 5300
  • Nokia 6021
  • Nokia 6070
  • Nokia 6230
  • Nokia 6230i
  • Nokia 6233
  • Nokia 6680
  • Nokia N70
  • Nokia N73
  • Sony Ericsson K300i
  • Sony Ericsson K310i
  • Sony Ericsson K610i
  • Sony Ericsson K750i
  • Sony Ericsson K800i
  • Sony Ericsson W700i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm na houby.. free jen do konce roku... navic v seznamu podporovanych neni moje 9500.. ale zkusim stejne...

(pokud na to bude nejaky tarif a v seznamu podporovanych pribude muj phone, asi zmenim operatora, ponevadz ICQ na mobilu jsem chtel vzdycky vsude a vsechny dat. tarify jsou nejak sikovne omezene, aby tam to ICQ proste neslo/platilo se zvlast..)

EDIT:

kde to jde stahnout přímo z netu ? Nechci to tahat z wapu :roll:

Smula.. jde to JEN a pouze z WAPu, ale je to free... jestli to nevis, O2 uz davno zrusilo poplatky za vetsinu sluzeb wapu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze plati se za stazena data bo neco takoveho?! (nemyslim ted to stazeni z wapu->kde se zrejme neplati :) )...Dekuji...je to dost zajimave!:) JDu to zkusit :)

Je to uplně zdarma ale ja se spíš bojim že to stažení aplikace bude něco stát :ziped:

EDIT: tak na 6600 to nejde. Při stažení mi to napsalo že to neni kompatabilní s mojím telefonem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE,NEPLATÍ SE VŮBEC ZA NIC!!!

Ani za stažení,ani za přenos dat!!!

Edit: Viz můj topic o lepších telefonech... Nokia vítězí na plný čáře... Má kompatibilních 9 telefonů,zatím Sony Ericsson jen 6... :P

se mi nka nezda:D neni tam nakej figl? :? a je teda mozny ze to budu vyuzivat jenom do konce prosince a v novym roce uz ne, abych nemusel platit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K750i a D750i a W800i je totozne takze je tam klidne muzez pripsat a vidis ze nokie na nicem nevede :blink: sem si 100 000 % jisty ze to pujde a kdyz se za nic neplati..divny

EDIT: nemuzete nekdo uploadnout ??

jo a taky K800 má stejný firm jako K790 sem si na 42 000% jistý

A zajímalo by mne proč hodnotíš co je lepší telefon podle počtu podporovaných, SE má mobily které nějak vypadají a jsou každý zaměřeny na určitou věc a každý nemá všechny funkce jen ty které cílový uživatel využije.

PS: tady píšeš že se ti zkazil "lepší telefon" http://console-forum.net/showthread.php?t=15792

K tématu: Divné že to je zadarmo, zachvíli by si všichni naistalovali ICQ do mobilu a O2 by přišla o zisk, žádné SMSky...

Určitě to je nějak omezený (tarif...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu: Divné že to je zadarmo, zachvíli by si všichni naistalovali ICQ do mobilu a O2 by přišla o zisk, žádné SMSky...

Určitě to je nějak omezený (tarif...)

ne, zadarmo je to do konce tohoto roku, od noveho roku se toto bude platit, chteji timto nalakat nove zakazniky a potom maji jistejsi sanci ze si to lide koupi za penize a zacnou na tom vydelavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a taky K800 má stejný firm jako K790 sem si na 42 000% jistý

A zajímalo by mne proč hodnotíš co je lepší telefon podle počtu podporovaných, SE má mobily které nějak vypadají a jsou každý zaměřeny na určitou věc a každý nemá všechny funkce jen ty které cílový uživatel využije.

PS: tady píšeš že se ti zkazil "lepší telefon" http://console-forum.net/showthread.php?t=15792

K tématu: Divné že to je zadarmo, zachvíli by si všichni naistalovali ICQ do mobilu a O2 by přišla o zisk, žádné SMSky...

Určitě to je nějak omezený (tarif...)

Co si budeme povídat... Nokii mám 9tou a vždycky jsem byl nadmíru spokojený,bohužel se mi tohle posralo,ale asi mojí vinou,ale podívej se na statistiky,ty mluví jasně... Nokia má 39,4% podíl v českém prodeji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz i vodafone:

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Take-Vodafone-ma-ICQ-v-mobilu-Take-zdarma/sc-21-sr-1-a-1117302/default.aspx

Do 23. ledna 2008 mohou zákazníci využívat službu zcela zdarma. Poté zaplatí částku dle zvoleného předplaceného období: 1 den = 7 Kč, 1 týden = 30 Kč a 1 měsíc = 45 Kč. Zaplacením jednoho předplatného tak zákazník získá přístup ke všem třem službám ICQ, MSN Messenger a Yahoo Messenger. Vodafone tak na rozdíl od O2 přesně stanovil, jak bude služba zpoplatněna po uplynutí hájené doby, kdy je zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz i vodafone:

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Take-Vodafone-ma-ICQ-v-mobilu-Take-zdarma/sc-21-sr-1-a-1117302/default.aspx

Do 23. ledna 2008 mohou zákazníci využívat službu zcela zdarma. Poté zaplatí částku dle zvoleného předplaceného období: 1 den = 7 Kč, 1 týden = 30 Kč a 1 měsíc = 45 Kč. Zaplacením jednoho předplatného tak zákazník získá přístup ke všem třem službám ICQ, MSN Messenger a Yahoo Messenger. Vodafone tak na rozdíl od O2 přesně stanovil, jak bude služba zpoplatněna po uplynutí hájené doby, kdy je zdarma.

Predbehl si me :)...libi se mi ze to bude takhle zpoplatnene...jeste aby to vychytali :) (nevim jak je to s rychlosti...vy jo?! :) )...a pak by to mohlo byt super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budeme povídat... Nokii mám 9tou a vždycky jsem byl nadmíru spokojený,bohužel se mi tohle posralo,ale asi mojí vinou,ale podívej se na statistiky,ty mluví jasně... Nokia má 39,4% podíl v českém prodeji. :D

39,4% procent rikas jo :) takze sony ericsson ma zbytek tech 60,6 %

2:Fila.Kulis: jak nefungovalo ?? a jestli te to fakt se*e tak si flashni firmware na K800i a pak budou zmeny max. HW a pojede ti to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu