Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování 16GB her


x.i.x

Otázka

Mám XBOX 360 4gb slim, provedenej flash, mam mechaniku iHAS, používám dvdčka od Verbatimu. A teď řeším problém, jak vypálit a zprovoznit 16GB hru. 8GB neni problém, ale poraďte mi, jak mám zprovoznit ty větší, jsou tam dva .ISO soubory, takže chápu, že teda asi každej vypálit na svoje DVD, ale jak to bude fungovat v Xku? Jedná se o např. GTA V, Forza,...

Na fóru jsem tu nic nenašel, ale je možné, že jsem se přehlédl, tak kdyžtak sry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U gta 5 je to jinak, 1. dvd má povinnou instalaci , takže ho musíš nainstalovat, 2.dvd je herní , to instalovat nemusíš, forzu 4 můžeš hrát bez instalace, stačí ti dvd1, přičemž 2. dvd má volitelnou instalaci , pouze pokud chceš přidat další auta nebo tratě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U gta 5 je to jinak, 1. dvd má povinnou instalaci , takže ho musíš nainstalovat, 2.dvd je herní , to instalovat nemusíš, forzu 4 můžeš hrát bez instalace, stačí ti dvd1, přičemž 2. dvd má volitelnou instalaci , pouze pokud chceš přidat další auta nebo tratě.

No jo, ale když má moje Xko jen necelý 4gb, tak to se mi tam přeci nemůže vejít.. tak jak to teda mam udělat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu