Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TORO "náš" Skype rádce


sexmax

Otázka

Chtěl bych tímto MOC poděkovat Torovi za jeho nezištnou pomoc při problémech s RGH konzolí!

Tento člověk ZDARMA radí nám uživatelům ,kteří si s něčím neví rady a je ochotný se každému věnovat jak je dlouho potřeba.

Za jeho pomoc a další aktivity na tomto fóru by si zasloužil velké uznání a vděk od nás všech.

Udělal jsem anketu aby bylo jasné kolika lidem již pomohl a zároveň abych mu tímto vyjádřil i svůj vděk ,když nestojí o peníze.

Kdo z nás by byl ochotný celý den sedět u počítače a po Skypu radit tolika lidem??

Toro máš můj obdiv.

Děkuji :thanks:

Upraveno uživatelem sexmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tákže... měl jsem problém s RGh - harddisk mi přestal fungovat a já jako nováček vůbec nevěděl, jak nahrát FreeStyle dash zpátky na harddisk. TORO nejen, že mi pomohl vyřešit můj problém, ale naučil mě, jak nahrát FreeStyle přímo do xboxu, aktualizoval mi přitom Dashboard a ukázal mi další fígle pro zpříjemnění práce z Xboxem.. a to všechno na dálku přes skype. Opravdu ještě jednou děkuji a jsem rád, že se našel někdo, kdo prostě věnuje ten čas a pomůže... DOPORUČUJI VŠEM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak tohle je frajer který ví přesně co a jak, bez problémů po zpackané aktualizaci mi pomohl znova vše nahodit a zaktualizovat vše KROK PO KROKU, když jsem něco nevěděl stačilo se zeptat a už ihned věděl co a jak, tenhle pán má můj obdiv ;) takhle tomu rozumí málo kdo :) TORO THE BEST !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu