Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc s pripojenim


dominikmachac

Recommended Posts

mame fom net dow 15 upload od 5 do sedmy to podle toho jake jepocasi je to totiz bezdratak dow stejny ale upload se meni dobrej net ziju ve meste-Kromeriz ted par otazek1 ps3 mam pres wifi i kdyz propojene kabele muzu tedy pri setingu zadat jak drat tak pres wifi co me fsakzarazi proc mam na ps tak malou rychlos dow 11 upload 4.2 poodpojeni kabelu zvoleni scanu wifi dow 6 upload 1.9 pri signalu 95 procent jak to zemam tak malou rychlost idyz to mam osefovane kabelem a pc vypnute tak se rychlost nezvisi jak to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardom mame doma net nejde mi s ps 3 editace prispevku porad to nacita 2 otazka ta rychlost by anitak by nevadila hraju black ops rychlost byla dostacuji na bezvadny hrani bez lagu a zasuvek kdy si zastrilite bez zasuvky po ktere ste mrtvej muj problem je vsakten ze za hru mam milion zasuvek a seku a jak rikam to mam wifi pojistene jeste kabelem proto tok datby mel by bezchybny a to se deje kdyz pc je vyple a net mi nikdo nebere jak se tech zasuvek zbavim a to prosim mam novou wifi jak to ze druhemu to muze pres wifi slapat a to ma treba nezbitne minimum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že dostanu nejmíň BAN, ale nemůžu jinak. Můžeš svůj dotaz napsat znova a hlavně česky? Ja nerozumet jazyk tveho kmene to se neda cyst vis jak natoz tomu rozumnet nejak to prosimte osefuj dik.

//neboj nic nedostaneš .. plně to chápem

Z.

Upraveno uživatelem Zinglbee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
pardom mame doma net nejde mi s ps 3 editace prispevku porad to nacita 2 otazka ta rychlost by anitak by nevadila hraju black ops rychlost byla dostacuji na bezvadny hrani bez lagu a zasuvek kdy si zastrilite bez zasuvky po ktere ste mrtvej muj problem je vsakten ze za hru mam milion zasuvek a seku a jak rikam to mam wifi pojistene jeste kabelem proto tok datby mel by bezchybny a to se deje kdyz pc je vyple a net mi nikdo nebere jak se tech zasuvek zbavim a to prosim mam novou wifi jak to ze druhemu to muze pres wifi slapat a to ma treba nezbitne minimum

Asi jsem to trochu pochopil... Ale prosimtě mi řekni, co jsou to ty "zásuvky"?

EDIT: Aha, tak už jsem to asi pochopil úplně... Myslíš "Connection problem" při hraní online CoDů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobra tak jenodude maps pres wifi nove wifi pac stare wifi se rozbilo drive jse zasuvky pri hrani nemel jen vyjimecne a to ani pri spusteni pc ten po vimene wifi mam zasuvky pri hrani cod bo2 neustale treba pri modu sad kolem 30 na kolo a to ikdyz neni zaplej zadnej kompl co by mi net kradl a ja se to conektionu problemu potrebuji zbavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus v nastavení routeru změnit "Radio Band" (frekvenci) a/nebo kanál (já mám na výběr čísla od 1 - 13)

Ale pozor! Musíš se zvednout od PS3 a jít to nastavit na PC a když už tam budeš tak raději další příspěvky piš z něj...

Pro přístup do nastavení routeru se využívá internetového prohlížeče. Nezáleží na tom, jaký použijete. Co je však pro připojení nutné, je IP adresa routeru. Ta je typicky ve tvaru 192.168.0.1. Zjistíte ji následujícím postupem: Stiskněte kombinaci kláves Win + R. Do textového pole zadejte příkaz cmd. Nyní do příkazového řádku zadejte příkaz ipconfig. Hledaná položka je Výchozí brána (např. 10.0.0.138). Zjištěnou adresu zkopírujte a zadejte do internetového prohlížeče. Pro přístup do nastavení routeru budete požádáni o zadání přihlašovacího jména a hesla. To bývá buď zapsáno přímo na routeru, nebo jeho návodu. Často se jedná o kombinaci login: admin a heslo: admin. Po potvrzení se dostanete do samotného nastavení.

Zdroj: http://stahnu.cz/magazin/jak-nastavit-router-vse-o-wifi-pripojeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu