Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


spenat

Recommended Posts

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak od vcera jedou servery na nejaky verzi 7 a musim rict, ze to konecne uz nepada tak moc. Spadlo mi to jednou s "something went wrong" a pak jednou s "client close connection" . Ale jinak docela parada. Takze se to mozna konecne blizi ke zdarnemu zacatku hrani bez velkych bugu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijde mi to tak no... hlavně malý opravdu víc jak 32 hráčů to nejde hrát... kdyby byli mapy z BF3 a trochu předělany tak by to nebylo špatný... víceméně mi přijdou velikostně mapy asi jako ta co byla v betě a to se stěma co jsou v BF3 nedá srovnat dle mého skromného názoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se tesim na second assault dlc, tam bude treba caspian border a operation firestorm a to bude pecka zas.

Hodne podoba mapa tady je Golmund Railway ta se hraje dobre v tancich. Naopak co vubec nechapu jsou stihacky v mestskych mapach, tam i v rtulniky jsou jak pest na oko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, nejlepsi sou sniperi na mrakodrapech, miliardu kilometru vysoko a stejne cloveku davaj headshoty... to je fyzika :) v tomhle bylo hrani na konzolich lepsi, tam to snipovani tolik nejde.

Kazdopadne co je opet velkej fail snad na vsech mapach, je RUSH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to neni o mapach ale o spawnpointech...ty byly v BF3 ze zacatku uplne stejny...pamatuju moc dobre ze me stvalo ze jsem se objevil a umrel...ale s tim nic neudelaj to se proste musi vyzkouset a pak upravit.

64 je vazne malo...

BTW rikat ze hrani na konzoli bylo lepsi v tom ze je tam malo lidi je takovy...zvlastni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to myslel spis s tim, ze na gamepadu se tak kempit, resp sniperovat neda, takze v tom jsou konzole lepsi, ze tam tech kemperu clovek moc nepotka, a kdyz uz to nekdo zkousi, tak ho ostatni vykosej . Ale na PC je to sileny.

Kazdopadne souhlasim, 32 hracu je uplne parada. Resp docela dobry je i 24, clovek aspon vic taktizuje, a nestrili hlava nehlava .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu