Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Tak co? Už někdo zkoušel betu, kdo má premium? Mně osobně hra přijde jak částečně upgradovaná BF3, nějak extra mě to nechytlo. Taky mě docela rozesmálo, že mi to procesor vytížilo na 100% a GPU "jen" na necelých 40% - resp. vím, že je to beta, ale tu optimalizaci mohli stejně udělat lepší i do tý bety. Mimo tohohle dostávám naprosto totožná FPS (kolem 30-35) jak na ultra, tak na low (obojí na rozlišení 1920x1080), takže doufám, že si na tý optimalizaci ještě dají záležet.

Moje PC:

CPU: AMD FX-6100 (až budou prachy, upgraduju na 8350)

GPU: MSI N660Ti TwinFrozr IV

PSU: SeaSonic S12II 520W

MB: 960GM-GS3 FX

RAM: 2x 4GB Kingston HyperX Beast Series (2400MHz, C11)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

No vývojáři se pořád odvolávaji na to, že je to Beta a že to ještě zoptimalizujou, ale zase na druhou stranu je fakt, že už by se ta hra mohla nějak přiblížit finálnímu vydání, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokážete mi vysvětlit proč se mi ta beta jede na 5 fps na medium když bf3 rozjedu na ultra na 40fps ?

mám Asus HD7950 V2 a intel i5 3570k .

Jo dobře je to beta ale proč toto :D ? to jako každý co hraje betu má v pc lepší grafiku než já ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokážete mi vysvětlit proč se mi ta beta jede na 5 fps na medium když bf3 rozjedu na ultra na 40fps ?

mám Asus HD7950 V2 a intel i5 3570k .

Jo dobře je to beta ale proč toto :D ? to jako každý co hraje betu má v pc lepší grafiku než já ?

Mozno je Geforce na tom lepsie v tejto zlej optimalizacii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nwm, ale nemá BF4 exkluzivitu pro AMD grafiky ?

No nic mám BF4 předobjednáno tak doufám že mi to pojede po 30tém vpohodě

Neviem, podla tohto videa som to usudil, kde ma GTX670 a na max mu to islo 35-70fps

http://www.youtube.com/watch?v=baP9--PAo5w&lc=JWsw9SEogp1CL3vt0zcP-mfLASon7EaGqd_ctF3MCF8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to včera nehrál a dnes když jsem to zapl tak pohoda fps nekolísalo a framerate byl v pořádku, dokonce mi přišli že udělali barevnější textury... není to v takové té šedi

EDIT

Před několika minutami dostala Battlefield 4 Beta na PC nový a v pořadí již druhý patch. Ten je tentokrát zaměřen hlavně na zlepšení výkonu. Velikost tohoto patche je 54 MB a zde je oficiální seznam změn:

  • Dvě opravy pro dlouhé/trvalé nahrávání hry
  • Různé zlepšení výkonu pro uživatele se čtyř nebo šesti-jádrovými procesory
  • Oprava pádu, který se objevoval po nahrání hry pro uživatele s dvou-jádrovými procesory
  • Oprava pádu, který nastával na grafických kartách podporující DirectX 10
  • Různé další opravy stability hry
  • Různé další opravy pádů hry

Upraveno uživatelem CiD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po novym patchi (z patku) konecne stabilni fps, az na Dcko, kde mi pravidelne pada fps k 5ti z nejakyho duvodu. Ostatni mista vesmes jedou stabilne kolem 45 fps na ultra nastaveni.

Ale ta mapa je fakt hruza na litani vrtulnikem, za prvy je clovek porad zamerenej jak pise Rendy93, a za druhy se tam neda ani poradne litat, mezi vezakama se neda ani poradne kolikrat prolitnout atp..

v 64 hracich je sice ta mapa akorad velka, ale k cemu to, kdyz se bojuje na par mistech a zbytek je prazdno, des.

To nabijeni o tom sem neco videl, ze kdyz pri nabijeni clovek zacne sprintovat, tak se prerusi. To sami pri lehnuti atp... ale taky to dost dela neoptimalizovanej sitovej kod, pri kterym kolikrat kdyz chci prepnout zbran, tak se prepne az na po 4. I kdyz pingem by to byt nemelo, ten se drzi na 40ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se s tím vrtulníkem naučil, takže mezi barákama normálně prolítnu, to je jediny způsob jak se vyhnout raketam protože mohou cestou bouchnou o barách.

Ale máš pravdu málo místa tam je takže stačí to neodhadnout a už líbáš jeden z mrakodrapu ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim rict ze hraju Betu od 1 rijna...a byl to des...ten po posledni patchi uplne jina hra...nejen ze to na low vypada i po padu mrakodrapu jako *normalni* hra...ale i to vypada o dost lip a ty sedy textury vsude zmizely.

Dale se mi o dost zvysilo FPS vsude...az teda jak tu pisou ostatni krom D atd...kde to nekdy pada....a taky mam pocit ze po par minutach hrani stejne dojde k poklesu FPS(na druhym PC s HD6970 jede na Ultra pres 40Fps...ale pak prijde z niceho nic stuttering nebo jak se tomu nadava.

Ale musim rict ze od prvniho dne velkej pokrok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu